Connect with Us

“Kur të flasësh me mua, ta mbash në gojë”/ Ada tërbon Edin me dhuratën që i sjell në studio

Showbizz

“Kur të flasësh me mua, ta mbash në gojë”/ Ada tërbon Edin me dhuratën që i sjell në studio

Publikuar

-

cna lajme show

Ditët e fundit, Ada dhe Edi kanë pasur debate të shumta me njëri-tjetrin, edhe pse takimi i tyre i parë shkoi më mirë.

Gjatë puntatës së sotme të “Përputhen”, Ada zgjodhi që t’i sillte një dhuratë ironizuese Edit, për komentet që i ka dhënë në puntatat e kaluara.

“Pas të gjithë debateve të këtyre ditëve, doja t’i jepja një dhuratë Princit, një biberon që kur të flasësh me mua, ta mbash në gojë. Ta kam kombinuar dhe ngjyrën”, i ka thënë ajo Edit.

LEXO EDHE:  Donald Lu në zyrën e ministres së re/Çështjet e rëndësishme që u diskutuan

Ndërkohë Edi ia ka kthyer menjëherë duke i thënë që duhet ta vendosë dhuratën që i solli në një vend  tjetër.

“Këtë ta vendosë diku tjetër më mirë”, i ka thënë ai.

Ada i është kthyer duke i thnënë se ka dëgjuar shumë gjëra nga ai për të cilat duhet t’i vijë turp nga vetja,

“Ti vije ku të duash. Kam dëgjuar shumë gjëra dhe duhet të të vijë turp nga vetja”./ CNA.al

cna lajme show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Mezi e kam duruar dhimbjen”/ Arjola Demiri rrëfen momentin më të vështirë në filmin “I Love Tropoja”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Dy nga banorët të cilët u zgjuan herët për të vazhduar me sfidën e bluarjes së kafes ishin Ilir Shaqiri dhe Arjola Demiri. Të dy bënë një bisedë ku arjola zbuloi edhe një momementet më të vështira nga xhirimet e filmit shqiptar ‘I Love Tropoja’ ku ajo ishte edhe  protagoniste.

Iliri i ka kërkuar ti tregonte më shumë rreth filmitËshtë një skenë në fakt. Është skena ku kemi xhirime me kalin. Një ditë më përapara zhvilluam xhirime në traget. Dhe gjatë xhirimeve në traget unë dëmtova këmbën. Thoi i gishtit të madh të këmbës së djathtë mu heq. Kjo bëri që të ënjtjej këmba dhe në nesërmen kishim xhirime me skenën e kalit. Atletet nuk më bënin dhe jam torturu për ta bërë atë skenë. Kemi bërë shumë xhirime dhe nuk e di si kam duruar të gjithë atë dhimbje”, ka thëne Arjola duke treguar kështu edhe pjesën më të vështitrë të filmit./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Në super formë/ Paloma dhe Beniada “ndezin” dhomën e gjumit në “Big Brother”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Pamë Beniada Nishanin në një kërcim sensual që në hyrje të emisionit “Big Brother VIP”, por ashtu siç thonë bashkimi bën fuqinë dhe ajo është shfaqur duke kërcyer më banoren tjetër Paloma.

Ato kanë hyrë në dhomën e gjumit dhe kanë nisur të kërcejnë më njëra-tjetrën në mënyrë shumë senuale me levizje seksi.

LEXO EDHE:  Donald Lu në zyrën e ministres së re/Çështjet e rëndësishme që u diskutuan

LEXO EDHE:  Nga Andi Bushati/ Pse Rama bëri kthesën e fortë ndaj TahiritTë veshur të dyja në mënyrë sportive, dy konkurentët e “Big Brother duken në super formë dhe janë dy prej vajzave më të përfolura të momentit./CAN.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk njihen”/ Ndjekësit ironizojnë banoret e “Big Brother” pa grim

Publikuar

-

Nga

Gjatë qëndrimit në Big Brother vajzat rrinë pa grim për të qenë më komode. Por duke qenë se ndjekësit janë mësuar ti shohin të kuruara deri në detaj e kanë vënë re se duken shumë ndryshe pa grim.

Pjesa më e madhe e komenteve shprehen se nuk dallojnë fare si personat e ekranit që ata janë mësuar të shohin.

LEXO EDHE:  Nga Andi Bushati/ Pse Rama bëri kthesën e fortë ndaj Tahirit

LEXO EDHE:  Takimi Rama-Basha/ Artan Fuga: Spektakël me delegacioneGjithësesi duket se vajzat ndihen shumë komode dhe rrehat pa grim edhe pse janë në qendër të vëmendjes dhe para kamerave gjatë gjithë kohës, dhe kjo është për tu vlerësuar./CNA.al

LEXO TE PLOTE