Connect with Us

Video-“Më vuri duart në fyt”/ Denoncohet dhuna në Top Channel

Showbizz

Video-“Më vuri duart në fyt”/ Denoncohet dhuna në Top Channel

Publikuar

-

cna lajme, cna show

Olti Çullhaj, ish konkurenti i “Përputhen” ka folur rreth një historie dhune brenda emisionit.

Në emisionin “Me Zemër të Hapur” Olti është përplasur me ish konkurrenten Lindita Bimi të cilën e akuzon se ka ushtruar dhunë.

Secili prej tyre ka dhënë versione të ndryshme lidhur me këtë histori.

Olti akuzon Linditen se në një moment ajo i ka vendosur duart në fyt.

Brenda programit patëm debate me konkurrentët dhe një prej tyre ishte Lindita Bimi, e cila më akuzonte pa fund për një femër tjetër, e cila është ish e dashura ime. Më akuzoi për marrëdhënie dhe se ish e dashura priste një fëmijë me mua, por kjo është gënjeshtër dhe sajuar, sepse me askënd nuk pres një fëmijë. Atë ditë që unë u dhunova nga Lindita nuk e kam ditur se po filmohej sepse aty ka kamera kudo në atë format. Por Lindita më vendosi duart në fyt”, është shprehur Olti.

LEXO EDHE:  Jasmina “shpërthen” ndaj ish konkurrentit/ “Është treguar një shok ordiner”

Nga ana tjeter Lindita shprehet: “Unë që arrita në atë pikë sepse Olti përdori një fjalor shumë të rëndë ndaj meje. Mjafton të shikosh në youtube të gjitha takimet tona dhe e kupton pse ka agravuar situata, për sa i përket Olti më ka takuar dhe më ka kërkuar ta ndihmoj të bashkohet me bashkëshorten e tij.”

Ne fund Lindita e prek Oltin në një pikë të dobët duke i thënë se si do ndiheshe nëse kjo do i ndodhte vajzës së tij. Në atë moment Olti i ka kërkuar Linditës të mos përfshije vajzat e tij në diskutim.

Biseda mes tyre dukej shumë e tensionuar dhe ende nuk dihet nëse Olti do e vazhdojë çështjen deri në komisariat./CNA.al

cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Të duket vetja Cristiano Ronaldo që refuzon vajzat”/ Opinionistja ‘kryqëzon’ konkurrentin e Përputhen

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Një përballje tjetër është zhvilluar mbrëmjen e sotme në Përputhen mes Aldisës dhe Bashkimit, pas takimit që ky i fundit refuzoi të kishte me të.

Bashkimi ka thënë se Aldisa e ka ditur që në fillim hyrjen e Hysenit në Përputhen dhe për këtë është shprehur 100% i sigurt.

Ai ka deklaruar se takimin nuk e saj nuk e ka pranuar, pasi nuk do të jetë pjesë e trekëndëshit, Bruno-Hysen dhe Aldisa.“Ti ke pasur dijeni për hyrjen e atij, jam 100% i sigurt. Nuk ke çfarë bën më , e mbyllim. Nuk dua të jem pjesë e trekëndeshit, që është formuar, Bruno, Hysen , Aldisa”, ka deklaruar ai.

LEXO EDHE:  WOW-Jasmina e Përputhen “thyen” rrjetin me pozën e fundit

LEXO EDHE:  Dhuna ndaj fëmijëve tek kopshti “Piter Pan”/ Dorëhiqet drejtoresha, pezullohen edukatoret

Ndërkohë këtu ka ndërhyrë edhe opinionistja Elona Duro, e cila i është kundërvënë Bashkimit, duke i thënë se ka filluar t’i duhet vetja si Cristiano Ronaldo, duke qenë se e pëlqejnë të gjitha vajzat.

“Nuk të shoh të sinqertë në këtë përballje Bashkim, të duket vetja Cristiano Ronaldo, ti pëlqehesh nga të 5 vajzat dhe ftohesh më shumë në takime.Të refuzosh një femër është mungesë respekti. Ndoshta ke qejf të ulet një vazjë në gjujnë”, tha opinionistja./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ma vërteto që je burrë”/ Mikela vë në ‘provë’ konkurrentin e Përputhen

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Një përplasje ka ndodhur mbrëmjen e sotme, midis Mikelës dhe Julit në Përputhen.

Mikela e ka pyetur Julin për preferencat e tij seksuale dhe ky i fundit ka refuzuar t’i përgjigjet, duke i thënë se është në rregull me veten dhe nuk ka pse jep shpjegim çfarë pëlqen.

Ndërkohë Mikela nuk është ndalur dhe ka kërkuar që Juli t’i mbushë mendjen që është burrë.“E kisha në takim, nuk më dha asnjë ndjesi. Duhet të ma mbushësh mendjen që je burrë, që nuk je”, tha ajo.

LEXO EDHE:  Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Kemal dhunon Mesuden dhe e detyron të mbajë anën e tij në gjyq

LEXO EDHE:  WOW-Jasmina e Përputhen "thyen" rrjetin me pozën e fundit

Ndërkohë Juli ka folur me moskokëçarje, duke thënë se në sy nuk ia ka përmendur njeri këtë gjë.

I pyetur për konkurrentet me të cilat do të dalë në takim dhe që e tërheqin më shumë, Juli ka thënë se ato janë Ada dhe Aldisa./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Unë të lashë i pari”/ Degjeneron debati mes dy ish-të dashurve në Përputhen

Publikuar

-

Nga

cna lajme showbizz

Përballja e sotme në Përputhen Prime, ka nisur me dy konkurrentët Hysenin dhe Brunon, ku “molla e sherrit” ka qenë Aldisa.

Bruno i ka thënë Hysenit se në “Përputhen” ka hyrë për Aldisën. Në tone të ashpra ai deklaroi se Hyseni është ndarë nga Aldisa 1 muaj para se të futej në emisionin “Përputhen” dhe tani po e përndjek nga prapa.

“Vjen këtu edhe bën gjeste, të duket aftësi ty. Do hynte ajo në përputhen dhe ti u ndave, 1 muaj keni që jeni ndarë. Ti po e përndjek atë, ti mua nuk më jep dot leksion”, i ka thënë Bruno.Ndërkohë kur e pyti pse u ndanë, Hyseni u përgjigj se “unë e lashë Aldisën, nuk më la ajo“. Ai shtoi edhe se atë e ka mbajtur ai, pasi nuk ka punuar.

LEXO EDHE:  Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Kemal dhunon Mesuden dhe e detyron të mbajë anën e tij në gjyq

LEXO EDHE:  Sot në serialin “Lule të vetmuara”/ Kemal dhunon Mesuden dhe e detyron të mbajë anën e tij në gjyq

Këtu ndërhyri edhe Aldisa e cila, i tha ‘të vi turp se nuk më ke lenë ti, ne u ndamë’. Më tej i përmendi që nuk ka pikë respekti për të si femër dhe që ajo ka mbajtur veten duke punuar dy-tre punë.

“Më ke lënë ti mua, ne jemi ndarë turp të të vi që thua e lashë, kam pasur respekt, ti s’ke pasur pikë respekti për mua. S’më ke mbajt ti mua e kam mbajt veten time o ti çun, kam punuar dy tre punë”, tha Aldisa në tone të forta./ CNA.al

LEXO TE PLOTE