Connect with Us

U rikthyen pas 20 vitesh tek njëri-tjetri/ Ben Affleck flet për herë të parë pas lidhjes me Jennifer Lopez

Showbizz

U rikthyen pas 20 vitesh tek njëri-tjetri/ Ben Affleck flet për herë të parë pas lidhjes me Jennifer Lopez

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck çmendën fansat e tyre në të gjithë botën, kur vendosn që  pas pothuajse du dekada të riktheheshin sërish tek njëri-tjetri.

Pas ndarjes nga Alex Rodriguez, Lopez e gjeti ngushëllimin tek ish partneri i saj Ben Affleck, me të cilin po shijon ditët e bukura të dashurisë.

Dalja e parë publike e tyre si çift ishte në Festivalin e Filmit në Venezia, ku dukeshin mjaft të lumtur së bashku.

Për herë të parë pas kaq kohësh pas rikthimit, aktori ka folur publikisht për Lopez.

LEXO EDHE:  “Jam gati të krijoj familje me ty”/ Këngëtarja jep lajmin e bukur me unazën prej diamanti

Unë jam i mahnitur nga ndikimi i Jennifer në botë. Më së shumti, si artist, unë mund të bëj filma që mund të ndikojnë te disa njerëz. Jennifer ka frymëzuar një grup masiv njerëzish që ndiejnë se i përkasin këtij vendi. Ky është një efekt që pak njerëz kanë pasur gjatë historisë, disa nuk do t’i njoh kurrë ndërsa një prej tyre mund ta kem pranë dhe ta admiroj me respekt”, është shprehur ai./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Mikela godet me shuplakë Jurgenin/ “Mos m’u afro se të vras”

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Debati i nisur mes dy konkurrentëve, Mikelës dhe Jurgenit, ka vazhduar edhe pas përfundimit të programit të ditës së premte.

Mbrëmjen e sotme në ‘Përputhen Prime’ janë transmetuar disa pajme që publiku nuk i kishte parë.

Mikela dhe Jurgeni kanë kaluar në ofendime dhe situata është tensionuar edhe më tej. Ajo e ka goditur me një shuplakë në fytyrë këtë të fundit dhe i ka thënë “mos u afro se të vras, shife si je bërë si je bërë , si vdeksirë”.



LEXO EDHE:  Këngëtaret shqiptare shkëlqejnë kudo/Ja veshja e tyre ekstravagante në tapetin e kuq

LEXO EDHE:  Pas propozimit romantik/ Jennifer Lopez i jep fund lidhjes 4-vjeçare me Alex Rodriguez

Ndërkohë pas shuplakës, Jurgeni ka thënë “Edhe në të rrimë, që femrat të na shtypin”.

Kujtojmë se i fundit iu drejtua më një frazë shumë të rëndë Mikelës duke i thnë se “ajo e shet vetën për 5 mijë lekë”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Të njëjtën gjë thotë edhe ai që të vret edhe ai që të dhunon”/ Opinionistja ‘përplaset’ me Jurgenin

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Mbrëmja  e sotme në ‘Përputhen Prime’ ka nisur me sqarimin e debatit që ndodhi mes dy konkurrentëve, Jurgenit dhe Mikelës.

Ky i fundit iu drejtua më një frazë shumë të rëndë Mikelës duke i thënë se “ajo e shet veten për 5 mijë lekë”.

Lidhur me këtë reagoi edhe opinionistja Fatma Haxhialiu, e cila i është drejtuar këtij të fundit me tone shumë të ashpra.



“Të njëjtën gjë thotë edhe ai që të vret, edhe ai që të dhunon. Më vjen shume keq, kisha pritshëmri të tjera nga ty, të dëgjoj këtë lloj fjalori, që përmedin pazare dhe o thonë vajzës, që do ta propozojnë ‘ti shkon për 5 mi lekë. Ky është alarm i kuq”, ka thënë ajo.

LEXO EDHE:  Pas propozimit romantik/ Jennifer Lopez i jep fund lidhjes 4-vjeçare me Alex Rodriguez

LEXO EDHE:  Këngëtaret shqiptare shkëlqejnë kudo/Ja veshja e tyre ekstravagante në tapetin e kuq

Ndërsa ky i fundit, i është kundërpërgjigjur, duke i thënë se nuk ia ka thënë ashtu si është kuptuar nga konkurrentët dhe publiku./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Skenë e nxehtë”/ Graniti masazhon Fifin, këngëtarja relaksohet së tepërmi

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Fifi dhe Graniti janë dy konkurrentët më të komentuar të Big Brother VIP, sidomos pas afrimitetit mes dhe ndjenja të krijuara mes tyre.

Mbrëmjen e djeshme, u fol gjerë e gjatë për këtë marrëdhënie me tyre. Ajo nuk mundi të mos ‘analizohej’ edhe nga banorët e tjerë, gjë që solli edhe replika mes atyre.

Por siç duket pas gjithë emocioneve dhe tensioneve, Graniti ka ditur si ta sjellë në ‘qejf’ Fifin.

LEXO EDHE:  Djali që dashuronte i jep fund beqarisë/ Fifi e përlotur: Në duart e mia erën tënde ndjej tani

LEXO EDHE:  “Jam gati të krijoj familje me ty”/ Këngëtarja jep lajmin e bukur me unazën prej diamanti

I ulur pranë krevatit të saj, Graniti e ka ‘shpërblyer’ Fifin me një super masazh, të cilin këngëtarja e ka shijuar së tepërmi./ CNA.al



 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE