Connect with Us

“Shko lëpiju para mbrapa Adës”/ Bruno shpërthen ndaj Mikelës: Nuk ke respekt për gjininë tënde

Showbizz

“Shko lëpiju para mbrapa Adës”/ Bruno shpërthen ndaj Mikelës: Nuk ke respekt për gjininë tënde

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Në takimin e saj me Brunon, Ada ka treguar për historinë e saj të dashurisë para se të hynte në Përputhen.

Ajo u shpreh se Bruno i jep komoditetin për tu rrëfyer për jetën e saj personale pasi më parë nuk ka dashur ta prekë këtë temë.

Por komenti i Brunos, ka revoltuar Mikelën e cila ka shpërthyer ndaj tij dhe Adës. Bruno i kujton se Mikela vijon të flasë ende me ish të fejuarin dhe kjo ka krijuar shumë tensione mes tyre.

LEXO EDHE:  Pasi u zbulua lidhja e tyre e shtirur, ja çfarë thotë Andi për Tean dhe Beartin

Mikela në një moment është shprehur se Bruno shkon nga fryn era dhe tani po i lëpihet nga para dhe pas Adës./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“E kam refuzuar para një Shqipërie të tërë”/ “Plas” mes dy konkurrenteve të Përputhen

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Në rrjetet sociale ka qarkulluar një video e Adës dhe Bashkimit ku shihen në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Video është bërë virale,  dhe është diskutuar sot në Pëpruthen ku dy protagonistët kanë treguar si qëndron e vërteta e takimit të tyre.Ada është shprehur se e ka pyeur Bashkimin për një vend në Kosovë, duke qenë se ndodhej atje me shoqërinë dhe donte të fekruentonte një ven ku kishte shisha. Sigurisht që e gjithë situata dhe shpjegimi i Adës nuk është besuar nga konkurrentët e tjerë, veçanërisht nga Alvisa, e cila e ka kaluar këndin e diskutimit në një temë tjetër.

LEXO EDHE:   “Bën strategji”/ Ana Kauri thumbon Olën

LEXO EDHE:  Me bikini super minimaliste/ Antonela do t’iu heqë trurin me fotot e fundit

Ajo është shprehur se Bashkimi është “mburruar” duke thënë se e ka refuzuar para një Shqipërie të tërë. Këtë frazë të Bashkimit, Mikela dhe Ritvana janë shprehur se e ka thënë në prezencë të tyre./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“U bë toksike”/ Elhaid bën rrëfimin e papritur: Kam tradhtuar

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Elhaid Cufi është një nga personazhet e njohur i cili është bërë pjesë e realityshoët Big Brother Vip. Në një bisedë me Monika Lubonjën, Elhaid ka rrëfyer se ka tradhtuar ish partneren e tij.

Ai tregon se lidhja e tij po bëhej toksike dhe nuk e shihte më të ardhmen me të.“Po kam tradhëtuar një herë, të flasim sinqerisht. Faktikisht ishim në fund të lidhjes edhe jo se ishte konsumuar si lidhje po dëshironim t’i jepnim një drejtim pasi ishte duke u bërë toksike. Kishim 2 vite lidhje dhe erdhi një moment që nuk shihnim të ardhme bashkë. Shihja që nuk ishte në rregull as nga pala tjetër, kisha dyshimet e mia dhe po më vrisnin.”, rrëfeu Elhaidi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Lidhja” do të vazhdojë jashtë shtëpisë së Big Brother?/ Graniti-Fifit: Kemi për të kaluar shumë mirë ne të dy

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Këngëtarja Filloreta Raçi, tani nuk e fsheh më se ka nëj pëlqim shumë të madh për Granitin. Vetë këngëtarja i ka rrëfyer Granitit se e pëlqen.

Dyshja kanë diskutuar brenda shtëpisë për raportin e tyre jashtë shtëpisë së Big Brother Vip.

Graniti i thotë Fifit se së bashku do të kalojnë shumë mirë kur të dalin nga shtëpia e Big Brother.

LEXO EDHE:   “Bën strategji”/ Ana Kauri thumbon Olën

LEXO EDHE:  "Treshat"/Moderatorja shqiptare konfirmon emisionin e saj më të ri

Nga ana tjetër, Fifi është shprehur se ende nuk ka mundur të “zbërthejë” tipin e Granitin./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE