Connect with Us

Nuk rrinë dot pa njëri-tjetrin/ Ish konkurrenti i “Përputhen” bashkohet sërisht me të dashurën

Showbizz

Nuk rrinë dot pa njëri-tjetrin/ Ish konkurrenti i “Përputhen” bashkohet sërisht me të dashurën

Publikuar

-

cna lajme showbizz

Mardhënia e ish konkurrentit të “Përputhen” Arsimit me 21 vjeçaren Pranvera u përfol gjatë në media. Pas një kohë bashkë, çifti u nda dhe pas një shkëputje duket se janë rikthyer përsëri bashkë.

cna lajm show

Ka qënë partnerja e tij ajo që më anën e një postimi në Instastory, e ka bërë sërisht publike lidhjen e tyre. Ajo ka postuar një foto ulur pranë tij dhe ka shkruar “përgjithmonë”.

cna lajm show

Jo vetëm kaq, por ajo ka postuar edhe një foto me unazë në gisht dhe shumë supozojnë se mardhënia e tyre ka arritur në atë pikë që Arsimi i ka propozuar Pranverës martesë.

LEXO EDHE:  Deklarata e Sarës për Gelianin/ Antonela: Viktima e radhës

Megjithatë ende nuk ka një konfirmim publik lidhur me këtë çështje.

cna lajm show

Kujtojmë se Arsim Abduli u përfol shumë për mardhënien e tij me Anën, ish konkurenten e “Përputhen”. Madje ai doli edhe nga emisioni për të vazhduar më tej njohjen e tyre. Por çifti u nda pas një romance të shkurtër dhe tani Arsimi duket se është i fokusuar tek partnerja e re./CAN.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Graniti sqaron Semin/ “Të shoh si shoqe“

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Granit Cana është kthyer në një nga perosnazhet më të komentuara të Big Brother Vip.

Situata e tij me Fifin po diksutohet shumë si brenda nga banorët në shtëpinë e Big Brother po ashtu edhe jashtë nga ndjekësit.

Në fakt të shumtë janë ata që mednpojnë se Graniti po bën një lojë për të qëndruar sa më gjatë në Big Brother Vip, duke përdorur Fifin.

Nga ana tjetër veprimet e tij trgeojnë se vërtetë ka një pëlqim për këngëtaren pas surprizës me qirinj e petale lulesh në krevat.

LEXO EDHE:  Pacolli: Një ndarje e Kosovës do të ishte shkelje e sovranitetit

LEXO EDHE:  Ndarja e bujshme e çiftit të showbizit/ Aktorja turke flet për përfundimin e lidhjes 3-vjeçarePërveç kësaj nuk kanë munguar as skenat e xhelozisë nga ana e Fifit, pas një loje ku zbuloi se Graniti kishte zgjedhur Semin si vajzën joshëse.

Mbrëmjen e kaluar në shoë, Graniti u shpreh se Fifi nuk ka asnjë aryse për tu bërë xheloze.

Ai më pas ka sqaruar Semin për deklaratën e tij, duke u shprehur se fakti që mendon se ajo është joshëse nuk do të thotë se e pëlqen.

Në fund shton se e sheh atë vetëm si shoqe./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Pse nuk e ‘kap’ Beniadën”/ Donaldi e thotë troç: Nuk më…

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Donald Veshaj është një nga banorët vip të shtëpisë së Big Brother. Në një bisedë me Fifin dhe Grantitin, aktori ka folur për raportin e Arditit me Beniadën.

Fifi e provokon duke e pyetur pse nuk ngacmohet me Beniadën, Donaldi është përgjigjur duke thënë se nuk ka ndjenja për të dhe nuk e pëlqen.

LEXO EDHE:  Ndodh e papritura në emision/ Bora kontakton vajzën që pretendon se është e dashura e Oltit jashtë emisionit

LEXO EDHE:  Murati së shpejti baba/ Konkurenti sqaron si qëndron e vërtetaNuk e kam qejf, nuk kam ndjenja, nuk e bëj dot”, është shprehur Donaldi. Më pas ai ka ironizuar Arditin dhe Beniadën duke u shprehur:

Beniada mund të jetë e dashuruar me Arditin, mund ta dojë shumë”./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Raporti Fifi-Granit/ Monika në mbrojtje të çiftit: Ju lutem lërini të përqafohen

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Në shown e mbrëmjes së kaluar të Big Brother Vip është diksutuar raporti mes Fifit dhe Granitit.

Dyshja gjatë javës janë përballur me shumë kritika dhe mendime nga banorët, ku disa prej tyre nuk mendojnë se Graniti ka një pëlqim për Fifin.

Të pyetur nga Arbana Osmani se si e shohin raportin mes dyshes, shumë janë shprehur se tashmë i takon Granitit të tregojë se ka pëlqim për Fifin.

E vetmja që ka dalë në mbrojtje të tyre ka qenë Monika Lubonja, e cila nuk shikon asgjë të keqe se këngëtarja Fifi po shpreh hapur ndjenjat e saj për ish futbollistin.

LEXO EDHE:  Ndodh e papritura në emision/ Bora kontakton vajzën që pretendon se është e dashura e Oltit jashtë emisionit

LEXO EDHE:  “Shpërthejnë” kritikat në Përputhen/ Konkurrentët “sulmojnë” MikelënAjo i është lutur banorëve t’i lënë të jetojnë ndjenjën e tyre dhe të marrin kohën që duan për tu njohur me njëri-tjetrin.

Nuk ka asgjë të keqe që Fifi po i shpreh më shumë ndjenjat. Ju lutem mos i ndrydhni ndjenjat. Lerini të përqafohen“, ka thënë Monika./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE