Connect with Us

Me gjuhë të ashpër dhe me tone të larta/ Ada dhe Mikela përplasen me njëra-tjetrën

Showbizz

Me gjuhë të ashpër dhe me tone të larta/ Ada dhe Mikela përplasen me njëra-tjetrën

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Në episodin e sotëm të Përputhen është transmetuar takimi mes Adës dhe Brunos, një takim që ka shkaktuar shumë debat mes vajzave, ku është përfshirë Mikela.

Situata ka degraduar, ku dy vajzat i drejtohen njëra-tjetrës me fjalë ofenduese dhe tone të larta.

Është dashur të ndërhyjë Bruno që kjo përplasje mes vajzave të mos shkonte më tej.

LEXO EDHE:  “Zoti mbroftë adoleshentët”/ Ish konkurrentja e Përputhen kritikon ashpër Arjan Konomin

E gjitha ka filluar për shkak se Ada është paraqitur në takim e veshur në një mënyrë shumë ekstravagante dhe më një libër në duar./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Rri tërë kohën në gjumë”/ Beniada dhe Fifi sqarohen pas diskutimit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Beniada Nishani është një ng aperosnazhet e famshëm që është bërë pjesë e Big Brother Vip. Ajo ka tërhequr vëmendjen për natyrën e saj të qetë , por nuk mbetur pa u përfshirë në diskutime.

Modelja pati një diskutim me këngëtaren Fifi përsa i përket bërjes së ushqimit.

E revoltuar pasi nuk e pyetën se për çfarë kishte nevojë, Fifi ka shpërthyer duke iu drejtuar edhe Beniadës se rri tërë kohën në gjumë.

LEXO EDHE:  Atdheu harron Antonelën/ Rikthehet tek “dashuria e vjetër”

LEXO EDHE:  Demokrati nga Korça i përvishet Bashës/ “Me ty në krye Rama do vari xhaketën e do fitojë”

Por pas shoët të së premtes, Beniada dhe Fifi janë sqaruar për diskutimet mes tyre. Këngëtarja zbuloi defektin e saj si dhe problemet me ushqimet, ndërsa Beniada u shpreh se nuk e dinte se ajo ishte alergjike ndaj ushqimeve./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Krijohet lidhja e parë e dashurisë në Big Brother?/ Fifi dhe Graniti të vetëm në dhomën e gjumit

Publikuar

-

Nga

Brenda shtëpisë së Big Brother Vip, duket se po fillojnë shkëndijat e para të dashurisë.

Dy prej banorëve, Fifi dhe Graniti, që nga momenti i hyrjes në shtëpi kanë patur një afrimitet shumë të madh me njëri-tjetrin.

Gjatë këtyre ditëve, e kemi parë Fifin shumë të dhënë pas Granitit, ndërsa në shown e mbrëmjes së kaluar u shpreh se kishte një afrimitet pasi janë nga i njëjti vend, por nuk mohoi se mund të lindë diçka mes tyre.

LEXO EDHE:  Rama merr ‘ftesën’ për “Përputhen 40”/ Përgjigjet publikisht

LEXO EDHE:  Sezoni i ri televiziv/ CNA.al zbulon të ftuarin e parë në “Opinion”Së fundi janë shkëputur disa foto ku Graniti dhe Fifi shihen në dhomën e gjumit vetëm dhe këngëatrja është ulur në krevatin e tij duke biseduar me të.

Mesa shihet nga fotot nuk do të habiteshim nëse në Big Brother do ta shohim Fifin çift./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Bashkimi lë me “gisht në gojë” Alvisën/ Refuzon të dalë në takim me të

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Gjërat nuk po shkojnë aspak mirë mes Alvisës dhe Bashkimit në Përputhen. Teksa dyshja dukej se kishte fituar simaptinë e publikut dhe dëshirën për të formuar një çift, veprimi  djeshëm i Bashkimit ndaj Alvisës, duket se i ka vënë pikat mbi “i” marrëdhnëies së tyre.

Pas takimit romantik me Brunon, i zgjedhuri i radhës i Alvisës, për të dalë në takim ishte Bashkimi, po ky i fundit ka vendosur ta refuzojë duke mos pranuar të dalë me të.

LEXO EDHE:  Demokrati nga Korça i përvishet Bashës/ “Me ty në krye Rama do vari xhaketën e do fitojë”

LEXO EDHE:  Demokrati nga Korça i përvishet Bashës/ “Me ty në krye Rama do vari xhaketën e do fitojë”Ky vendim i Bashkimit, të cilin e shoqëroi me arsyet, pse nuk e pranonte takimin, ka nxehur jashtë mase Alvisën, e cila është shprehur se nuk do të dalë më kurrë me Bashkimin në program./ CNA.al

LEXO TE PLOTE