Connect with Us

FOTOT-Modelja amerikane nuk i le vend imagjinatës/ “Çmend” fansat me fotot e saj “të nxehta”

Showbizz

FOTOT-Modelja amerikane nuk i le vend imagjinatës/ “Çmend” fansat me fotot e saj “të nxehta”

Publikuar

-

cna lajm show

Ana Cheri është një modele amerikane, aktore, sportiste, trajnere personale e Fitnesit, sipërmarrëse, YouTuber dhe një yll Instagram-i.

cna lajm show

Me një popullaritet të jashtëzakonshëm modelja ja ka dalë të shndërrojë  famën e saj në një biznes të vërtetë i cili i siguron asaj përfitime marramendëse

Ajo njihet gjithashtu edhe për fotot e saj në rrjetet sociale ku tregon format bombastike.

LEXO EDHE:  E parezistueshme/ Njihuni me yllin e Playboy, Ines Trocchia

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Mezi e kam duruar dhimbjen”/ Arjola Demiri rrëfen momentin më të vështirë në filmin “I Love Tropoja”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Dy nga banorët të cilët u zgjuan herët për të vazhduar me sfidën e bluarjes së kafes ishin Ilir Shaqiri dhe Arjola Demiri. Të dy bënë një bisedë ku arjola zbuloi edhe një momementet më të vështira nga xhirimet e filmit shqiptar ‘I Love Tropoja’ ku ajo ishte edhe  protagoniste.

Iliri i ka kërkuar ti tregonte më shumë rreth filmitËshtë një skenë në fakt. Është skena ku kemi xhirime me kalin. Një ditë më përapara zhvilluam xhirime në traget. Dhe gjatë xhirimeve në traget unë dëmtova këmbën. Thoi i gishtit të madh të këmbës së djathtë mu heq. Kjo bëri që të ënjtjej këmba dhe në nesërmen kishim xhirime me skenën e kalit. Atletet nuk më bënin dhe jam torturu për ta bërë atë skenë. Kemi bërë shumë xhirime dhe nuk e di si kam duruar të gjithë atë dhimbje”, ka thëne Arjola duke treguar kështu edhe pjesën më të vështitrë të filmit./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Në super formë/ Paloma dhe Beniada “ndezin” dhomën e gjumit në “Big Brother”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Pamë Beniada Nishanin në një kërcim sensual që në hyrje të emisionit “Big Brother VIP”, por ashtu siç thonë bashkimi bën fuqinë dhe ajo është shfaqur duke kërcyer më banoren tjetër Paloma.

Ato kanë hyrë në dhomën e gjumit dhe kanë nisur të kërcejnë më njëra-tjetrën në mënyrë shumë senuale me levizje seksi.

LEXO EDHE:  Cmendet modelja/ Ja cfarë na dhuron për ditëlindje

LEXO EDHE:  Me gojën e mbyllur dhe duart me pranga/ Kejvina Kthella: Përfundova kështu për një…Të veshur të dyja në mënyrë sportive, dy konkurentët e “Big Brother duken në super formë dhe janë dy prej vajzave më të përfolura të momentit./CAN.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk njihen”/ Ndjekësit ironizojnë banoret e “Big Brother” pa grim

Publikuar

-

Nga

Gjatë qëndrimit në Big Brother vajzat rrinë pa grim për të qenë më komode. Por duke qenë se ndjekësit janë mësuar ti shohin të kuruara deri në detaj e kanë vënë re se duken shumë ndryshe pa grim.

Pjesa më e madhe e komenteve shprehen se nuk dallojnë fare si personat e ekranit që ata janë mësuar të shohin.

LEXO EDHE:  “Bomba e Playboy” që do t’iu lërë pa gjumë/ Fotot më shpërthyese të Lindsey Pelas

LEXO EDHE:  Cmendet modelja/ Ja cfarë na dhuron për ditëlindjeGjithësesi duket se vajzat ndihen shumë komode dhe rrehat pa grim edhe pse janë në qendër të vëmendjes dhe para kamerave gjatë gjithë kohës, dhe kjo është për tu vlerësuar./CNA.al

LEXO TE PLOTE