Connect with Us

FOTOT- Jasmina e “Përputhen” “thyen” rrjetin/ Poston foton me veshjen minimaliste

Showbizz

FOTOT- Jasmina e “Përputhen” “thyen” rrjetin/ Poston foton me veshjen minimaliste

Publikuar

-

cna lajm show

Edhe pse edicioni i ri i “Përputhen” ka nisur dhe personazhet e rinj po marrin vëmendje maksimale, duhet ta pranojmë se edhe ata të vjetrit vazhdojne të jene kryefjale e medias rozë.

Nje prej tyre është edhe ish konkurrentja Jasmin Kadriu. Bukoroshja ka postuar së fundmi nje foto në Instagram që i le shumë pak vend imagjinatës. Me nje fustan pas trupit ngjyrë portokalli, shumë i shkurtër dhe me dekoltenë të hapur, Jasmin është siguruar të “thyej rrjetin”.

LEXO EDHE:  Çmend ndjekësit me format e saj/ Njihuni me modelen më provokuese të momentit

cna lajm show

Komente të shumta që e komplimentojnë për look-un e saj kanë vërshuar në profilin e Jasminës.

Kujtojmë se ish konkurrentja doli çift me Andin, djalin nga kosova dhe vendosën të vazhdonin njohjen e tyre jashtë programit, por si duket kjo njohje nuk u finalizua dhe ata nuk janë më bashkë.

Për më shumë ndiqni galerinë mëposhtme./CNA.al

 

I dha fund lidhjes me Andin/ Jasmina: Ndryshe ishte në studio, ndryshe sillej jashtë
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Portalet e huaja demaskojnë Encën/ I vënë në dukje fotoshopin: “Ka dështuar”

Publikuar

-

Nga

Një prej këngëtareve që është kritikuar më shumë për përdorimin e fotoshopit. Këtë ja venë shpesh herë në duje fansat e saj në rastet kur fotoshopi është shumë i dukshëm. Jo vetëm ndjekësit dhe portalet shqiptare  por si duket kjo është vënë re edhe nga ato të huaja.

Media amerikane buzzyusa.com , e ka renditur Encën në vendin e 16 për përdorimin e dështuar të Photoshop.

LEXO EDHE:  Ylli televiziv që “rrëmbeu” zemrat e ndjekësve/ Fotot më të bukura të Lauren Wood

LEXO EDHE:  Ylli televiziv që “rrëmbeu” zemrat e ndjekësve/ Fotot më të bukura të Lauren WoodPavarësisht kësaj Enca në shëipëri mbetet “kampione” e Instagramit ku numëron plot 2.3 milion ndjekës.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Deklaroi publikisht se kishte tradhëtuar bashkëshorten/ Reagon vajza e Ilir Shaqirit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Kujtojmë se gjatë provës javore të vendosur nga “Big Brother” Balerini Ilir Shaqiri rrëfeu se çmenduria më e madhe që kishte bërë ishte tradhëtia ndaj së shoqës.

Çmenduri do quaja eksperiencën e fundit, që qe dhe shumë traumatike. Pati shumë sfumatura, nga e bukura te tragjikja, nga vuajtja te gëzimi. Qe pikërisht ajo që thashë më parë për punën e tradhtisë. Njoha një balerinë që ma hoqi petllën e thënë kështu…Filloi si lojë dhe luaj e luaj e luaj, u trash loja aq shumë saqë çmenduria vazhdoi për tre vjet. Flasim për një periudhë jo shumë të largët. Gjeta shumë gjëra që ndoshta kishin vite që më mungonin. Një mënyrë ndryshe. Një dinamikë ndryshe. Që nga e folura në kohë të ndryshme. Nëse ka pasur një çmenduri në jetën time mund të ketë qenë kjo, që vura në rrezik gjënë më të bukur që kam, familjen. E vura jashtëzakonisht në rrezik.Familja u shpëtua falë inteligjencës së gruas sime dhe zemrës së saj dhe intelektit dhe zgjuarsisë sime, që arrita të kuptoj që isha futur në një labirint dhe nuk kishte më kuptim të vazhdoja përpara pa ditur ku do të shkoja. Më mirë, urgjentisht, të kthehesha mbrapsht aty ku ishte drita, sesa të rrija në këtë labirint me shekuj të tërë, edhe pas vdekjes, duke qarë vetveten. Me të vërtetë, që edhe sot e kësaj dite do isha duke qarë vetveten buzë ndonjë trotuari, a fastfood a nuk e di se ku dhe ndoshta nuk do të isha as këtu.Falë Zotit dhe falë gruas që kam, vajza nuk kuptoi asgjë nga kjo. Imagjino çfarë grua të zgjuar kam. Falë zgjuarsisë së kësaj femre që ka emrin Emmanuela, Emily nuk kuptoi asgjë.”- përfundoi historinë e tij balerini.

LEXO EDHE:  Bjondina që çmend meshkujt me fotot “hot”/ Njihuni me modelen që do t’iu lërë pa fjalë

LEXO EDHE:  Bjondina që çmend meshkujt me fotot “hot”/ Njihuni me modelen që do t’iu lërë pa fjalëNjë reagim ka erdhur nga vajza e tij e vogël Emily. Ajo ka postuar një foto me babin e saj dhe krahas shkruan “Më mungon pa masë babi, por jam krenare për ty. Krenare për rrugën tënde në ‘Big Brother VIP’. Mami dhe unë të ndjekim dhe të kuptojmë. Rri i qetë. Të dua shumë”./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk prekin punë me dorë”/ Iliri inatoset me vajzat e “Big Brother VIP”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Që prej fillimit është diskutuar brenda shtëpisë së “Big Brother” çështja e punëve të shtëpisë. Në lidhje më këtë ka reaguar edhe Iliriri i cili është ankuar shumë rreth punëve të shtëpisë, veçanërisht për vajzat të cilat sipas tij nuk prekin punë me dorë.

Ja si është shprehur Iliri gjatë bisedës me Kledin:

LEXO EDHE:  Nuk ndalet Kurtney Kardashian/ E shtrirë në shtrat, poston foton provokuese

LEXO EDHE:  Karina Jelinek vjen me foto provokueseFlenë si derra. Të lajnë ndonjëherë se nuk i gjen gjë. Këto gocat nuk prekin punë me dorë. Sidomos këto të rejat, nuk them që nuk bëjnë, po tjetër gjë është me të bërë e tjetër me të thënë”, ka thënë Iliri./CNA.al

LEXO TE PLOTE