Connect with Us

“Dashuria nuk njeh moshë”/ Rita Ora më në fund flet për lidhjen e saj me regjizorin e famshëm

Showbizz

“Dashuria nuk njeh moshë”/ Rita Ora më në fund flet për lidhjen e saj me regjizorin e famshëm

Publikuar

-

cna lajm show

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora, kur vjen puna tek jeta private preferon mos japë shumë detaje. Edhe pse kameramanëve nuk ju shpëton ndonjë foto e saj me partnerin, nga vet Rita ka shumë pak daklarata apo intervista ku shprehet për jetën e saj jashtë punës.

cna lajm show

Në një intervistë për “Vogue Italia” ajo ka përmendur pak edhe aspektin e jetës personale.

Jam në një vend të mrekullueshëm të jetës sime, dhe vetëm kaq do të them tani për tani. Mendoj, me gjithë respektin, se privatësi është shumë e rëndësishme. Po… kam mësuar shumë gjatë të 20-tave të mia”, tha ajo.

LEXO EDHE:  Gjithçka nisi në film/ Arzu flet për lidhjen e saj me komisarin

Me këtë deklaratë Rita ka lënë të kuptohet se është në nje fazë shumë të lumtur me regjizorin e njohur Taika Waititime të cilin ka 16 vite diferencë dhe nuk dëshiron të ketë ndërhyrje.

Gjithashtu, është përfolur se çifti kanë marrë hapin e radhës dhe janë fejuar, ndonëse nuk ka ende një konfirmim publik.

Për herë të parë, çifti është parë bashkë në tapetin e kuq të “Met Gala”.

Ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

cn lajm show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

FOTO-E kap kamera në momentin e gabuar/ Semi Jaupaj ekspozon aksidentalisht gjoksin

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Jemi mësuar tashmë që në “Big Brother” të shohim situata nga më të ndryshmet, edhe nga ato të sikletshme. Kjo ka ndodhur me këngëtaren Semi Jaupaj.

Në një moment të papërshtatshëm duket se Semin e ka kapur kamera. Ajo ka qenë e zhveshur dhe kamera ka ekspozuar gjoksin e saj.

Kjo ka ndodhur në momentin që Semi është bërë gati në dhomën e grimit. Ajo nuk e dinte se ishte në transmetim direkt dhe ka hequr bluzën duke zbuluar kështu edhe gjoksin.

LEXO EDHE:  Rita Ora nderohet me një “Bambi Awards”

LEXO EDHE:  Tea dhe kunata si dy pika ujë/ Ngjashmëria e vajzave do t’iu lërë pa fjalëMomenti i sikletshëm është kapur live dhe u transmetua edhe në emision pasi ishte kërkesë e Arbanës për të përshëndetur këngëtaret Fifi dhe Semi Jaupaj, të cilat ishin vonuar duke u bërë gati. Duket se  kamera kapi Semin në momentin e papërshtatshëm.

Në video duket reagimi i Semit ka qenë i shpejt, mbase sepse e kuptoi se kamera ishte në transmetim direkt./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Qenka ndryshe”/ Ndjekësit e “Big Brother” habiten me sjelljen e Donaldit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Fakti që pjesë e “Big Brother” janë VIP, bën që publiku të shohe karaktere që nuk i ka hasur më parë tek ata.

Shëmbulli konkret është Donaldi i cili duket së ka krijuar një ide komplet të kundër nga ai që jemi mësuar në ta shohim në ekran, tipin e çrregullt, me humor dhe që tallet.Gjatë një bisede ku ai ka folur me semin rreth jetes private dhe familjes ai ka treguar se ka pasur një jetë të thjeshtë. Gjitjhashtu ai tha se për familjen bën gjithçka dhe në atë momet është përlotur.

LEXO EDHE:  Këshilla për ruajtjen e lidhjes suaj

LEXO EDHE:  Mirupafshim Faton Shoshi! Era Istrefi, në krahët e këngëtarit britanik?

Kujtojmë se jane 15 banorë të cilët do të qëndrojnë me njëri-tjetrin për 100 ditë dhe do konkurojne për 100 mijë euro./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT: Një bishë e vërtetë / Njihuni me konkurenten e re të “Përputhen”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Diten e djeshme gjatë emisionit “Përputhen, Prime” u njohëm më një nga konkurentët e reja. Ajo quhet Antonia Gjoka. Menjëherë ajo bëri shumë zhurmë në rrjet për format e saj bombastike dhe debatin me Alvisën.

Gjithsesi ajo duhet një konkurente shumë e drejtpërdrejtë dhe mbi te gjitha shumë simpatike dhe e sigurt që do të trazojë ujrat brenda emisionit dhe do bëjë për vete djemtë konkurentë.

LEXO EDHE:  FOTO-Rita Ora sjell trendin më të ri/ A do të guxonit ta provoni?

LEXO EDHE:  Rita Ora konfuzon fansat/ Po shkonte në ndarjen e çmimeve apo në fermë?Ndiqni galerinë e mëposhtmë për të parë disa nga fotot me seksi të saj./CNA.al

LEXO TE PLOTE