Connect with Us

A është në një lidhje me Adrolën?/Capital T i jep fund dyshimeve

Showbizz

A është në një lidhje me Adrolën?/Capital T i jep fund dyshimeve

Publikuar

-

cna lajm show

Capital T, reperi me origjinë nga kosova është një prej artistëve më të preferuar dhe të komentuar të momentit.

cna lajm show

Së fundmi Capital T ka qënë i ftuar në emisionin “Robi plaket kur don vet”, ku ka folur pak edhe në lidhje me jetën e tij private dhe planet që ka për martesë.

Në lidhje më këtë ai ka pranuar se momentalisht është beqar.

Thjesht nuk i ka ardhur koha, ajo është me ndjenjë nuk është se e ke të përcaktuar, jeta është shumë e ngarkuar nuk e ke kohën që ti dedikohesh dikujt ashtu si duhet. Besoj zoti e ka shkruar një fat për mua edhe kurdo që vjen mirësevjen”, është shprehur reperi.

LEXO EDHE:  Capital T ndan me fansat lajmin e madh

Kujtojmë se së fundmi Capital u pëfol për një romancë të mundshme me modelen shqiptare Adrola Dushi, për shkak se kjo e fundit mori pjesë në videoklipin e tij, si edhe janë parë shpesh herë bashkë në destinacione të njëjta. Gjithsesi dyshja gjithmon i ka mohuar këto lajme dhe me deklaratën e fundit Capital T, konfirmoi se është beqar dhe në pritje të vajzës të duhur.

Ndiqni galerinë e mëposhtme./CAN.al

 

cna lajm show capital
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

FOTO-E kap kamera në momentin e gabuar/ Semi Jaupaj ekspozon aksidentalisht gjoksin

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Jemi mësuar tashmë që në “Big Brother” të shohim situata nga më të ndryshmet, edhe nga ato të sikletshme. Kjo ka ndodhur me këngëtaren Semi Jaupaj.

Në një moment të papërshtatshëm duket se Semin e ka kapur kamera. Ajo ka qenë e zhveshur dhe kamera ka ekspozuar gjoksin e saj.

Kjo ka ndodhur në momentin që Semi është bërë gati në dhomën e grimit. Ajo nuk e dinte se ishte në transmetim direkt dhe ka hequr bluzën duke zbuluar kështu edhe gjoksin.

LEXO EDHE:  Capital T ndan me fansat lajmin e madh

LEXO EDHE:  Romancë në BarbadosMomenti i sikletshëm është kapur live dhe u transmetua edhe në emision pasi ishte kërkesë e Arbanës për të përshëndetur këngëtaret Fifi dhe Semi Jaupaj, të cilat ishin vonuar duke u bërë gati. Duket se  kamera kapi Semin në momentin e papërshtatshëm.

Në video duket reagimi i Semit ka qenë i shpejt, mbase sepse e kuptoi se kamera ishte në transmetim direkt./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Qenka ndryshe”/ Ndjekësit e “Big Brother” habiten me sjelljen e Donaldit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Fakti që pjesë e “Big Brother” janë VIP, bën që publiku të shohe karaktere që nuk i ka hasur më parë tek ata.

Shëmbulli konkret është Donaldi i cili duket së ka krijuar një ide komplet të kundër nga ai që jemi mësuar në ta shohim në ekran, tipin e çrregullt, me humor dhe që tallet.Gjatë një bisede ku ai ka folur me semin rreth jetes private dhe familjes ai ka treguar se ka pasur një jetë të thjeshtë. Gjitjhashtu ai tha se për familjen bën gjithçka dhe në atë momet është përlotur.

LEXO EDHE:  Po “gjuan” ish-partnerin e motrës/ Ylli amerikan iu mbyll gojën të gjthëve

LEXO EDHE:  Romancë në Barbados

Kujtojmë se jane 15 banorë të cilët do të qëndrojnë me njëri-tjetrin për 100 ditë dhe do konkurojne për 100 mijë euro./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT: Një bishë e vërtetë / Njihuni me konkurenten e re të “Përputhen”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Diten e djeshme gjatë emisionit “Përputhen, Prime” u njohëm më një nga konkurentët e reja. Ajo quhet Antonia Gjoka. Menjëherë ajo bëri shumë zhurmë në rrjet për format e saj bombastike dhe debatin me Alvisën.

Gjithsesi ajo duhet një konkurente shumë e drejtpërdrejtë dhe mbi te gjitha shumë simpatike dhe e sigurt që do të trazojë ujrat brenda emisionit dhe do bëjë për vete djemtë konkurentë.

LEXO EDHE:  Romancë në Barbados

LEXO EDHE:  Romancë në BarbadosNdiqni galerinë e mëposhtmë për të parë disa nga fotot me seksi të saj./CNA.al

LEXO TE PLOTE