Connect with Us

“Turp, ul një femër për një mashkull”/ Ndjekësit nuk kursehen me Alvisën, e “kryqëzojnë” pas debatit për Edin

Showbizz

“Turp, ul një femër për një mashkull”/ Ndjekësit nuk kursehen me Alvisën, e “kryqëzojnë” pas debatit për Edin

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Në Përputhen kanë shpërthyer debatet dhe ofendimet e konkurrentëve ndaj njëri-tjetrit. Pas përplasjes së Argjendit me Julin, një tjetër debat që ka marrë të gjithë vëmendjen e ndjekësave ka qenë ai mes, Adës, Edit dhe Alvisës.

Edi ka folur me një gjuhë shumë të ashpër dhe paragjykuese ndaj Adës, duke thënë shprehje të tilla si: “Je si burrë, nuk je natyrale, je e tëra e bërë, hiq silikonat” e shumë të tjera që u dëgjuan sot gjatë emisionit.

Nga ana tjetër nuk ka mbetur jashtë vëmendjes as reagimi i Alvisës, në mbrojtje të Edit.

LEXO EDHE:  “Cilën fytyrë përdore sot?”/ Sara fotografohet me Atdheun, Geliani i tregon daljen

Sjellja e saj dhe Edit nuk janëpëlqyer aspak nga ndjekësit të cilët kanë shpërthyer në komente në rrjetet sociale, ku më shumti kritikojnë Alvisën, për faktin se nuk e mbrojti Adën ndaj ofendimeve dhe paragjykimeve të Edit.

Ata e quajnë një turp dhe vënë në dukje se Alvisa po hedh poshtë një femër, për një mashkull.

Komentet kanë qenë të shumta por më poshtë mund të lexoni disa prej tyre./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Të poshtër, emision bullizues, turp”/ Rrjeti “shpërthen” keq ndaj “Përputhen”: “Mos gjykoni Julin”

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në “Përputhen” është bërë një debat shumë i ashpër rreth Julit. Gjykimet kundër Julit kanë bërë që produksioni ta pyesë sërisht rreth seksualitetit të Julit. Kaq ka mjaftuar që rrjeti të nxehet dhe të shpërthejnë më komente kundër produksionit dhe personave brenda të  cilët e kanë bullizuar Julin.

Mikela turp ,reagim i tillë ndaj Julit ishte bullizues ,duke përdorur takimin dhe biseden e dhimshme të Julit kundra tij ,shum taktikë e pisët nga Mikela”, shkruan njëri nga komentuesit.Turppp o njerez nuk keni turp ku keni arritur per klikime saqë dje ja shfrytezuat historinë dhe sot kerkon ta hiqni e turperoni duke i bërë pyetje si kjo dhe ajo Mikela e shtriga o Bora o Arjan o topchanel o shtriga Alsa që ty Zoti do të denoje nje ditë turpp me vjen keq për ato qe shkojnë atje shiko si I shfrytezojnë”, vazhdon një tjetër.

LEXO EDHE:  A ke bërë seks me Antonelën?/ Atdheu iu përgjigjet ndjekësve

LEXO EDHE:  Surpriza e “supozuar” e Jasminës nga Amerika/ Vëllai i Andit ka dy fjalë për të

Kujtojmë se së fundmi Juli ishte në takim me Mikelën, ku ndau edhe historinë e dhimbshmë të jetës se tij, dhunën fizike dhe psikologjike nga i ati./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk i njeh askush”/ Fifi “shpërthen” kundër banorëve të “Big Brother”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Pas një pauze gati 4 vjeçare, emisioni i cili ka thyer rekorde shikueshmërie është rikthyer në ekranin e Top Channel. Por këtë herë formati është shumë më ndryshe. Personazhet tashmë nuk janë persona të zakonshëm por VIP.

Ky fakt e bën akoma më interesant sepse na jep mundësinë të njohim më shumë rreth konkurentëve.

Deklaratat, rrefimet, opinionet dhe debatet si duket po kthehen në diçka të zakonshmë.

LEXO EDHE:  “Cilën fytyrë përdore sot?”/ Sara fotografohet me Atdheun, Geliani i tregon daljen

LEXO EDHE:  Përflitet se është në një lidhje me Atdheun/ Bora Zemani i sqaron të gjithaSë fundmi ka qenë Fifi ajo e cila ka bërë një deklaratë të fortë në dhomën e rrëfimit.

Pas një debate që ka bërë me banorët e shtëpise ajo është shprehur, “s’kanë bërë kurrë sgjë në jetën e vet, nuk i njeh askush”, tha Fifi e nervozuar, e derisa qante, duke thumbuar kështu banorët që janë pjesë e” Big Brother”./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Po tani çfarë ndodhi?/ Tea Trifoni ndahet edhe nga i dashuri tjetër

Publikuar

-

Nga

cna show, cna lajme, lajme cna

Pas ndarjes nga Bearti ish konkurentja e “Përputhen” pranoi se ishte në një lidhje me një djalë tjetër. Gjithashtu ajo zbuloi se ai ishte shoku i ngushë i Fatjonit por ky i fundit ka thënë se në fakt nuk ndërhyu farë për ti bërë bashkë. Taa u prezantuan nga një tavolinë e përbashkët, u pëlqyen vetë dhe kanë folur vetë me njëri-tjetrin.

Por në fakt Fatjoni ka thënë diçka më shumë. Ai hodhi dyshime se dyshja mund të jenë ndarë sepse ai kishte dy javë pa i takuar.

LEXO EDHE:  “Cilën fytyrë përdore sot?”/ Sara fotografohet me Atdheun, Geliani i tregon daljen

LEXO EDHE:  A ke bërë seks me Antonelën?/ Atdheu iu përgjigjet ndjekësveNëse në fillim ishin thjesht dyshime tani jemi të bindur se është e vërtetë sepse dyshja nuk ndiqen më në rrjetin social, Instagram, madje as motra e Teas nuk e ndjek më Enkeleon.

Kujtojmë se Tea doli çift nga programi “Përputhen” me Andin por më von doli skandali se në fakt kishte mardhënie me Beartin me të cilin u nda më von./CNA.al

LEXO TE PLOTE