Connect with Us

“Më pëlqejnë në seks meshkujt e vjetër”/ Antonela e “Përputhen” shokon” me deklaratën e saj

Showbizz

“Më pëlqejnë në seks meshkujt e vjetër”/ Antonela e “Përputhen” shokon” me deklaratën e saj

Publikuar

-

cna lajm show

Është bërë trend tashmë që konkurentët apo ish konkurentët e “Përputhen” të jenë kryefjala e medias rozë, nga veprimet apo deklaratat e tyre.

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, edicionit të dytë, Antonela Berisha ishte e ftuar në rubrikën “Trotuar” tek “E Diell”.

cna lajm show

Një prej temave që u dikutua më shumë ishte: “A duhet të lejohen meshkujt e femrat mbi 40 vjeç në klube nate?”

Lidhur me këtë çështje Antonela u përgjigj se po duhet të lejohen. Per më tepër, ajo argumentoi më tej se i pëlqenin meshkujt të moshës plus 40 për faktin se janë më inteligjentë dhe kanë eksperiencë seksuale.

LEXO EDHE:  Trondit Topalli / PD-ja nuk është alternativë qeverisëse

Unë personalisht i pëlqej meshkujt 40, mund të më ngacmoni lirisht, kanë çdo lloj eksperiencë, kanë inteligjencë, kanë eksperiencë seksuale. Ka shumë 40-vjeçar seksual që presin akoma”,është shprehur Antonela.

Kujtojmë se Antonela së fundmi po përflitet për një lidhje me ish konkurentin e “Përputhen”, Mevlan Shaba.

Ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

 

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Unë të lashë i pari”/ Degjeneron debati mes dy ish-të dashurve në Përputhen

Publikuar

-

Nga

cna lajme showbizz

Përballja e sotme në Përputhen Prime, ka nisur me dy konkurrentët Hysenin dhe Brunon, ku “molla e sherrit” ka qenë Aldisa.

Bruno i ka thënë Hysenit se në “Përputhen” ka hyrë për Aldisën. Në tone të ashpra ai deklaroi se Hyseni është ndarë nga Aldisa 1 muaj para se të futej në emisionin “Përputhen” dhe tani po e përndjek nga prapa.

“Vjen këtu edhe bën gjeste, të duket aftësi ty. Do hynte ajo në përputhen dhe ti u ndave, 1 muaj keni që jeni ndarë. Ti po e përndjek atë, ti mua nuk më jep dot leksion”, i ka thënë Bruno.Ndërkohë kur e pyti pse u ndanë, Hyseni u përgjigj se “unë e lashë Aldisën, nuk më la ajo“. Ai shtoi edhe se atë e ka mbajtur ai, pasi nuk ka punuar.

LEXO EDHE:  Nuk i “ndahet zemra” nga Mevlani/ Antonela bën veprimin e papritur

LEXO EDHE:  U shfaq duke u puthur me konkurrenten e “It's my love”/ Eri sqaron të vërtetën

Këtu ndërhyri edhe Aldisa e cila, i tha ‘të vi turp se nuk më ke lenë ti, ne u ndamë’. Më tej i përmendi që nuk ka pikë respekti për të si femër dhe që ajo ka mbajtur veten duke punuar dy-tre punë.

“Më ke lënë ti mua, ne jemi ndarë turp të të vi që thua e lashë, kam pasur respekt, ti s’ke pasur pikë respekti për mua. S’më ke mbajt ti mua e kam mbajt veten time o ti çun, kam punuar dy tre punë”, tha Aldisa në tone të forta./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Është artiste e mirë, por jo njeri i mirë”/ Dy banoret e “Big Brother” thashetheme për Fifin

Publikuar

-

Nga

cna lajme showbiz

Fifi është një nga konkurrentet që po komentohet më së shumti në këtë fillim edicioni  të “Big Brother Vip”.

Së fundmi, kanë qenë dy konkurrentet, Beniada dhe Paloma, të cilat kanë diskutuar mbi sjelljen e saj në shtëpi.

Duke bërë make-up, Beniada i tha Palomës se për Fifin si artiste ka shumë simpati dhe pëlqyeshmëri, por kjo gjë nuk vlen për anën e saj njerëzore.

“Më vjen shumë keq, Fifi është një artiste shumë e mirë, por kritikoj njeriun. Kush je ti që gjykon karrierën? Mua më njohin si modele edhe përtej Italisë, po Fifi çfarë ka bërë”, tha Beniada.

LEXO EDHE:  Largimi i shqiptarëve/ Bardhi: Boll më me këtë kryeministër të paaftë! Ka punuar vetëm për vete

LEXO EDHE:  “Pse u fute në “Përputhen”?/ Melisa habit ndjekësit me përgjigjen

Kujtojmë se gjatë mbrëmjes së djeshme, Fifi u këshillua edhe nga dy opinionistët, Balina dhe Arbëri, që të tregohet më e komunikueshme në shtëpi dhe të mirëkuptojë edhe konkurrentët aty./ CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

WOW-Si një lule/ Bora Zemani zbulon se si do të duket mbrëmjen e sotme në Përputhen Prime

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sonte do të jetë mbrëmja e dytë e Përputhen Prime. Herën e kaluar moderatorja Bora Zemani i la të gjithë “gojëhapur” me pamjen e saj, por këtë herë do të shfaqet me një pamje edhe më të freskët.

Në një video të publikuar në Instagramin e saj, Bora zbulon “lookun” e mbrëmjes.

Ajo mban të veshur një fustan jeshil me lule shumëngjyrëshe. Në fund të videos, Bora nuk nguron të realizojë edhe disa poza kur përveçse e ëmbël duket dhe shumë seksi.

LEXO EDHE:  “Pse u fute në “Përputhen”?/ Melisa habit ndjekësit me përgjigjen

LEXO EDHE:  U deklarua vetëm për Mevlanin/ Ndjekësit skeptikë për Ledianën: Mos na e bën si Tea me Andin

Video ka marrë me mijëra pëlqime e qindra komente në rrjetet sociale./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

LEXO TE PLOTE