Connect with Us

“Kam rritur fëmijën e dikujt tjetër”/ 56 vjeçari ndan me ndjekësit historinë prekëse

Life Style

“Kam rritur fëmijën e dikujt tjetër”/ 56 vjeçari ndan me ndjekësit historinë prekëse

Publikuar

-

cna lajm show

Një histori prekëse ka mbërritur në redaksinë e “The Sun” në rubrikën “DEIDRE”.

Një burrë amerikan ka ndarë historinë e tij se si është tradhëtuar nga bashkëshortja dhe ai ka përfunduar duke rritur një femijë që nuk është i tij.

cna lajm show

The Sun, ka publikuar historinë e plotë:

“Gruaja ime kishte një lidhje me kushëririn tim dhe gjithashtu lindi fëmijën e tij. E zbulova lidhjen e tyre dhe e dija gjithashtu që djali nuk ishte imi, por e rrita atë sikur të ishte. Unë jam duke vdekur nga kanceri dhe dua që djali im të dijë të vërtetën.

Preferoj që djali im ta zbuloje nga unë, jo nga dikush tjetër.

Unë jam 56 vjeç, gruaja ime është 54 dhe djemtë e mi janë 31, 29 dhe 28. Unë e konsideroj më të madhin, atë që nuk është imi biologjikisht, si një nga fëmijët e mi.

Gruaja ime ka qenë gjithmonë shumë dominuese. Në një moment, ndërsa po grindeshim, ajo ma tha shumë hapur se kishte kryer mardhënie seksuale me kushëririn tim të parë ndërkohë që unë kisha qenë në punë.

LEXO EDHE:  Gjërat më të famshme në botë, që në fakt nuk kanë ekzistuar kurrë

Mendova se faji që mes nesh nuk kishte funksionuar ishte i imi. Se mbase unë nuk kisha bërë mjaftueshem për atë. Kështu që vendosa të përpiqem dhe ta bej mardhënien tonë të funksionojë.

Por, pavarësisht të gjithave qëndrimi i saj mbeti i njëjtë. Në momentin që mbeti shtatzënë, e dija që fëmija nuk mund të ishte i imi. Edhe unë doja tja ktheja me të njëjtën moinedhë, por as kjo nuk mjaftoi të hakmerresha ndaj saj apo të ndihesha më mirë. Ne vazhdonim të ishim të martuar por pa asnje lloj ndjeshmerie. E vetmja gjë që na lidhte ishin fëmijët tanë, sepse edhe ai që nuk mbante gjakun tim, unë e doja po njësoj.

Në një moment mendova të largohesha, por zbulova se kam kancer në fazën e fundut dhe të paktën pjësen e mbetur të kohës sime dua ta kaloj me djemtë tim, por gjithashtu do sigurohem që ata të zbulojnë të gjithë të vërtetën nga unë”./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“E patë surratin e atij”/ Në dhomën e dënimit, Paloma nis thashethemet për banorët

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Për shkak të thyerjes se rregullave të “Big Brother” Paloma Fifi, Arditi dhe Iliri janë dënuar dhe ju duhet të kalojnë dy ditë në një dhomë.

Si duket për të shtyrë kohën ata kanë vendosur të bëjnë thashethemë për banorët e tjerë.

Konkretisht ata nisën të komentojnë reagimet në mimikë që bënë konkurentët e tjerë kur Arbana Osmani publikoi rezultatin.Palomës si duket i kishte bërë më së shumti përshtypje reagimi i Donaldit aq sa në një moment i thotë banorëve të tjerë “E patë surratin e tij”?

LEXO EDHE:  Gjekmarkaj në mbrojtje të Bashës/ Akuzat ishin tendencë për të përzierë letrat

LEXO EDHE:  Kim nga Voskopoja/ “Shpresoj që amerikanët të zbulojnë bukurinë e historinë unike të Shqipërisë”

Kujtojmë se 14 banorë jënë bërë pjesë e emisionit më të ndjekur të momentit “Big Brother” për të fituar në fund shumën prej 100 mijë euro. Pritet që gjatë javëve të kemi eleminime dhe hyrje të reja në program./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E kuruar deri në detaj/ Nuk do e besoni sa shumë kanë kushtuar sandalet e Arbana Osmanit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Pamja e Arbana Osman gjatë spektaklit të mbrëmjes së shkuar të “Big Brother” u komentua shumë nga ndjekësit.

Ajo ishte e veshur me një fustan shumë elegant në ngjyrë vishnje dhe me një make up shumë të kuruar.

Gjithsesi ajo që ra në sy ishte fakti se Arbana kishte zgjedhur një palë sandale në gjyrë rozë të ëmbël të markës Alexandre Vauthier që kushtojnë plot 1935 dollarë.LEXO EDHE:  BE po përballet me krizat më serioze në historinë e saj

LEXO EDHE:  Xhelozi dhe zemërim/ Tre astronautët amerikanë që shkelën për herë të parë në Hënë

Ndërkohë që për pamjen e saj, ashtu si edhe ajo vetë e ka treguar, kujdeset “LiaStublla”.

Si duket kur vjen puna tek paraqitja e jashtëme, e justifikuar edhe nga puna në televizion, Arbana nuk kursehet./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ju keni nevojë për ndihmë askush tjetër”/ Dafina Zeqiri reagon ashpër ndaj Albi Nakos dhe Erjona Rusit

Publikuar

-

Nga

“S’ke baba, s’ke me ec përpara”/ Dafina Zeqiri rrëfen momente të vështira nga jeta e saj

Po qarkullon me shumë shpejtësi në rrjet video ku duket juria e “T’ka mami yll” më pjesëmarrës Albi Nako dhe Erjona Rusi, të cilët bullizojnë një vajzë 8 vjeçe.

Ata i kanë vënë në dukje peshën e trupit duke i lënë të nënkuptuar se nuk mund të bëhët balerinë nëse ha ushqim.

Kjo është komentuar shumë jo vetëm nga publiku por edhe përsonazhet VIP. Një prej tyre është edhe Dafina Zeqiri.

Nëpërmjet një postimi në Instastoty ku shfaq profilet e te dyve ajo shkruan si fillim për Albin.LEXO EDHE:  Femra astronautë që shkruan historinë

LEXO EDHE:  Xhelozi dhe zemërim/ Tre astronautët amerikanë që shkelën për herë të parë në Hënë

Pasi s’po mundem me të bërë tagg…më së pari televizionet të cilët i japin rrast “personave” si ti? Më pas një vend në juri dhe t’i bullizosh fëmijët? Femrat e të tjerë, është e tmerrshme! Ti ke nevojë për ndihmë! Askush tjetër”

Ndërsa në lidhje me Erjonën ajo është shprehur “Shkruan në hashtags Feministe dhe këtëj bullizon një fëmijë? Seriozisht e ke”?

Kujtojmë se ky është rasti i disatë qe Albi Nako bullizon në mënyrë të hapur persona që tentojnë të hyjnë në botën e artit./CNA.al

LEXO TE PLOTE