Connect with Us

“Je e gjitha e bërë”/ Edi i Përputhen nuk përmbahet ndaj Adës: Për mua nuk je femër

Showbizz

“Je e gjitha e bërë”/ Edi i Përputhen nuk përmbahet ndaj Adës: Për mua nuk je femër

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ada dhe Eduardi janë dy prej konkurrentëve të Përputhen, të cilët tërhoqën të gjithë vëmendjen e ndjekësve me afrimitetin që treguan në takimin e tyre të parë.

Pas takimit, raporti mes tyre duket se është krisur pasi kanë treguar se i kanë bërë bllok njëri-tjetrit në rrjetet sociale.

Në emisionin e sotëm, Edi gjatë takimit të tij me Alvisën, ka folur për Adën duke thënë se është shumë njeri i shtirur dhe mbi të gjitha nuk është natyrale.

LEXO EDHE:  Ronela Hajati sherr me ndjekësen në Instagram : “Shko të vjellësh se u lodhe shumë”

Nuk më pëlqejnë femrat jo natyrale. Prandaj ia kam bërë bllok.

Kur e bllokoj një njeri e largoj prej meje. Nuk i shoh njerëzit “fake” nga brenda dhe jashtë. Je me buzët e bëra e gjitha e bërë.  Kjo për mua nuk është femër por burrë”, ka thënë Edi i Përputhen./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Rrëfehet vajza e ish deputetes demokrate/ “Më ka ndihmuar emri i mamit në karrierë”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Vajza e ish deputetes demokrate, Albina Deda,  Ada Deda, është një nga modelet më seksi të momentit.

Ada është gjithnjë në qendër të vëmendjes, për shkak të fotove të saj provokuese dhe bukurisë.

Së fundi ajo ka folur për karrierën e saj si modele dhe është shprehur se emri i nënës së saj e ka ndihmuar shumë në fillimet e saj.

E ftuar në emisionin “FriendZone” në ABC, ajo është shprehur se tani ka filluar të shkëputet nga emri i nënës së saj, Albina Deda.

LEXO EDHE:  Sherr me mjete të mprehta/ Arrestohen 3 persona në Tiranë

LEXO EDHE:  E la në emision për Olën/ Sindi flet për Muratin: Njeriu më falsoMendoj se gjithçka ka nisur në moshën 16-vjeçare kur të gjitha dëshirojnë të bëjnë foto të bukura dhe të bëhen modele.

Pavarësisht kësaj, e kam thënë dhe më parë, më ka ndihmuar shumë emri i mamit. Më pas, hap pas hapi arrita këtu ku jam. Tani jam mësuar, nuk më ka shqetësuar aspak në fillime.

Thjesht kam filluar të shkëputem nga emri i mamit, portalet tani fillojnë me emrin Ada Deda modelja.”, theksoi ajo./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Graniti frymëzon Fifin/ Këngëtarja shkruan këngën brenda shtëpisë së “Big Brother”

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Që në hyrje Fifi ka thënë se ka dëshirë të kompozojë një këngë brenda shtëpisë së “Big Brother”. Si duket kjo ndodhi, megjithëse shumë shpejt. Arsyeja mund të jetë Graniti, i cili ka frymëzuar Fifin të shkruajë një këngë të cilën ajo e këndoi gjatë një bashkë bisedimi me Palomën.

A kam faj që unë nuk di të dua më pak, a ma jep pak më shumë siguri”, shkruan Fifi në këngën e saj duke demostruar edhe njëhërë atë që ka diskutuar me Granitin, faktin që ajo preferon shumë sinqeritetin tek një mashkull.

LEXO EDHE:  “Prisni radhën e gjuhës”/ Einxhel Shkira thumbon konkurrentet e Love Story

LEXO EDHE:  “Kujtojani vetes se kush jeni”/ Ledjana jep mesazhin e rëndësishëmKujtojme së prej 1 jave tashmë, 14 banorë VIP janë brenda shtëpisë më të famshmë të momentit “Big Brother”. Ata konkurojnë për të fituar çmimin e madh 500 mijë euro. Gjatë javës priten eleminime dhe hyrje të reja. Na mbetet të presim për të parë çfarë surpriza pritet të sjellin javët në vijim./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Sa qënke shëndoshur”/ Fifi flet hapur për konfliktin që ka pasur me një familjar

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Gjatë një bisede të zhvilluar mes Monikës, Arjolës, Beniadës dhe Fifit, kjo e fundit ka rrëfyer një konflikt që ka pasur me një nga familjarët e saj konkretisht dajën.

Ajo tregon se shkak ka qenë një koment prej tij i cili sapo e takoi nuk e pyeti si je por i kishte thënë direkt se ishte shëndoshur shumë.

“Sapo e takova dajen nuk me pyrti as si je, as me ka uruar për ndonjë sukses por direkt tha sa qënke shëndoshur dhe une reagova keq pas këtij komenti ”, është shprehur Fifi duke ndarë më vajzat e tjera një episod konflikti me familjarët.

LEXO EDHE:  FOTOT-Ndryshimi drastik i Antonelës që pas hyrjes në Përputhen/ Ja si dukej kaçurrelsja nga Shkodra më parë

LEXO EDHE:  Publikohet sherri në gjykatë mes Eni Çobanit dhe Rudina IslamajtKujtojmë se pjesë e shtëpisë më të famshme në vend jane 14 konkuretë, por presim edhe eleminime dhe hyrje të reja. Secili prej tyre konkuron për të fituar në fund 500 mijë euro./CAN.al

 

LEXO TE PLOTE