Connect with Us

“Gjithë sytë tek Dua”/ Këngëtarja shqiptare mahnit me veshjen e saj gjatë performancës në “iHeartRadio”

Showbizz

“Gjithë sytë tek Dua”/ Këngëtarja shqiptare mahnit me veshjen e saj gjatë performancës në “iHeartRadio”

Publikuar

-

cna lajm show

Së fundmi këngëtarja me famë botërore Dua Lipa ka bërë hapjen e festivalit të muzikës “IheartRadio”. Ajo është siguruar që të marrë vëmendjen maksimale me paraqitjen e saj. Me një body ngjyrë lejla dhe geta të zeza, këngëtarja i ka lënë të gjithë pjesëmarrësit me gojë hapur.

cna lajm show

Sipas Daily Mail. Fituesja e cmimit Grammy, dukej shumë e bukur me flokët e kapura dhe gjithë detajet e tjera.

Ajo ishte e rrethuar nga kërcimtare profesionistë të veshura edhe ato me bodysuits metalike argjendi, të cilat ndiqnin çdo lëvizje të Dua Lipa-s, shkruan CNA.al.

cna lajm show

LEXO EDHE:  Çmend meshkujt me pozat e nxehta/Kjo është modelja që do t’iu marrë mendjen me format e saj

Dua e cila është në lidhje me vëllanë e vogël të modeles Gigi Hadid, u shfaq e lumtur gjatë performancës dhe arriti të elektrizojë të gjithë skenën.

Si gjithmonë, artistja me origjinë shqiptare Dua arriti të kaloj prishtshmëritë përkrah interpretuesve të tjerë në mbrëmje si Weezer, Dari Rucker, J. Cole, Nelly, Florida Georgia linjë, Walker Hayes dhe Finneas në T-Mobile Arena.

Ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

 

FOTOT- Yjet që shkëlqyen në tapetin e kuq të
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Semi po e përdor taktikë për tu bërë lajm”/ Arbër Hajdari flet për marrëdhënien e Donaldit dhe këngëtares në Big Brother

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Opionisti i Big Brother, Arbër Hajdari, ka komentuar raportin Semi-Donald. Sipas tij, Semi po e përdor si taktikë për tu bërë lajm, në mënyrë që njerëzit t’i shikojnë për tu përfolur.

Hajdari mendon se kjo gjë po penalizon si Semin dhe Donaldin.Mendoj se mund të jetë një taktikë e Semit për të prodhuar lajm, për ti bërë njerëzit që ti shikojnë, për tu përfolur, sepse edhe kjo marrëdhënmia e miqësisë kaq e ngushtë gjatë gjithë kohës ndërkohë që kanë hyrë në një realityshow dhe marrëdhëniet duhet të kenë me të gjithë banorët.

Duket se nuk duan të flasin me të tjerët dhe merren me njëri-tjetrin. Mendoj se po e penalizojnë njëri-tjetrin”, është shprehur Hajdari./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pse nuk bëhet pjesë e filmave të Ermalit/ Amarda Toska shuan kuriozitetin: Nuk do të doja…

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Amarda Toska është bërë e njohur për publikun shqiptar si moderatore. Në fakt prej kohësh ajo ka qëndruar larg ekranit duke u fokusuar tek bizneset.

Por së fundi, Amarda është pyetur pse nuk bëhet pjesë e filmave të bashkëshortit të saj Ermal Mamaqi.

E ftuar tek emisioni Rudina, Amarda ka thënë se, secili ka profesionin dhe pozicionin e tij. Por është shprehur se nuk e përjashton si mundësi.Ma kanë bërë shumë shpesh këtë pyetje, pse nuk je në ndonjë nga filmat e Ermalit dhe përgjigja më vjen shumë spontanisht sepse nuk kam pse të jem. Ne e kemi shumë të qartë punë e secilit dhe për më tepër që bashkëshorti ka atë pozicion. Është dhe producent i filmave të tij dhe nuk do doja kurrë që të merrej si e mirëqenë që Ermali e ka në dorë t’i bëjë filmat vetë, ja tani futi dhe Amin, herën tjetër do jetë dhe djali, kështu që… Unë do e mendoja dy herë një propozim nga Ermali sesa nga dikush tjetër. Por nuk e përjashtoj si mundësi, ai ka atë rrugë, rruga është shumë e gjatë e kinematografisë kështu që nuk i dihet“, tha Ami./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Raporti Semi-Donald/ Iliri i Big Brother Vip: Ka më shumë se miqësi mes tyre

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Balerini Ilir Shaqiri ka dhënë mendimin e tij për mënyrën se si e shikon marrëdhënien Semi-Donald.

Dyshja kanë qenë mjaft të përfolur në mediat rozë, pasi Semi është shoqja e ngushtë e moderatores Bora Zemani dhe kjo e fundit është ish partnerja e Donald Veshaj.Gjatë showt të mbremjes së sotme, Iliri,Paloma dhe Sheila janë pyetur se çfarë mendojnë për këtë raport dhe balerini është shprehur se intuita e tij thotë se mes tyre ka më shumë se miqësi.

LEXO EDHE:  FOTOT-Fansat e Rihannës do të çmenden/ Këngëtarja bën veprimin e pabesueshëm

LEXO EDHE:  Çmend meshkujt me pozat e nxehta/Kjo është modelja që do t’iu marrë mendjen me format e saj

Ka një ndjenjë më tepër se miqësore për Donaldin. Për këtë nuk mund ta them me siguri, jam në mes të logjikës. Janë ata që kërkohen në të njëtën mënyrë, janë në të njëjtën mënyrë, janë në të njëjtin vend”, është shprehur Ilir gjatë showt./ CNA.al

LEXO TE PLOTE