Connect with Us

“Vajza tentoi të vrasë veten”/ Historia e dashurisë së dy të rinjve që na “mbërtheu” pas ekranit

Life Style

“Vajza tentoi të vrasë veten”/ Historia e dashurisë së dy të rinjve që na “mbërtheu” pas ekranit

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sot në rubrikën “Ka një mesazh për ty”, Sikedi ka ftuar bashkëshorten e tij, Matildën për t’i kërkuar falje pasi mes tyre ka patur shumë probleme për shkak të nënës së tij.

Sikedi ka treguar se prej 20 ditësh ata janë të ndarë por nuk mund të qëndrojë larg gruas së tij, pasi e dashuron.

Ai i kërkon falje për të gjitha, dhe për faktin se ka folur me vajza të tjera gjatë kohës që ka qenë me të.

Sikedi e fton të jetojnë së bashku larg prindërve dhe të vazhdojnë jetën e tyre.

Nga ana tjetër e ëma e Matildës, ka treguar se vajza ka përjetuar depresion dhe ka tentuar të vrasë dhe veten.

LEXO EDHE:  Shqipëria të udhëhiqet nga ekspertët/ "LIBRA do nxjerrë njerëzit nga varfëria"

Matilda është shprehur se pavarësisht se e do Sikedin, nuk mund t’iu dalë kundër prindërve pasi e kanë mbështetur.

“Nuk mund t’iu dal kundër, prindërit më kanë mbështetur, nuk mund t’ua bëj këtë gjë atyre.

Ka përfituar nga dashuria. Unë kam qëndruar me të se e doja unë.

Që në momentin që kam shkuar në Kanada.Kur vjen puna te mami ngec. Nuk i vë faj, unë s’mund ta komandoj”, u shpreh ajo.

Më pas Matilda ka vendosur që t’i japë kohë dhe për vendimin nëse do të vazhdojë ta takojë i duhet të diskutojë me prindërit. / CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Shiu sjell në humor banorët e Big Brother/ Japin koncert duke mbrojtur filxhanin e kafes

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Donald Veshaj, Filloreta Raçi, Sabian Medini, Semi Jaupaj kanë dhënë show në Big Brother, teksa mbrojnë filxhanin e kafes nga shiu.

Atmosfera është ndezur dhe këngëtarët dëgjohen duke kënduar dhe kërcyer nën ritmet e këngëve shqiptare.

Sfida e javës për ta është të mbushin një filxhan gjigant, i cili mban të shënuar përqindjen e buxhetit që do të kenë për javën e ardhshme.

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 8 nëntor 2020

LEXO EDHE:  Cilat janë arritjet e Kancelares Angela Merkel?

Në shtëpi kanë nisur debatet e para, hatërmbetjet dhe inatet mes tyre. Por në horizont mund të ketë dhe histori dashurie./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kemi kimi artistike”/ Rudina Dembacaj zbulon se aktori ishte arsyeja kryesore pse u bë pjesë e Klanifornia

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Rudina Dembacaj është rikthyer sërish në ekran si aktore. Që në fillim të sezonit, producenti Turjan Hysko zbuloi se pjesë e Klanifornia është bërë edhe aktorja Rudina Dembacaj.

E ftyar sot në emisionin e Rudina Dembacaj, tregoi se një nga arsyet pse donte të ishte pjesë e Klanifornia është aktori Visjan Ukcenaj.Aktorja u shpreh se me Visjanin ka shumë kimi artistike. Rudina shton se është ndierë shumëmirë me kastin dhe stafin e Klanifornias.

LEXO EDHE:  Peshon 272 kg/ ‘Haja çfarë të doja, kur të doja’

LEXO EDHE:  Horoskopi i ditës, 16 gusht 2020

Arsyeja kryesore pse doja të vija në Klanifornia ishte Visjani. Kemi shumë kimi artistike. Dyshja me Visjanin e dija që do të ecte. Por që do të shkoja mirë me të gjithë artistët nuk e kisha menduar. Po ndihem shumë mirë”, shprehet Rudina./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk përmbahet Ada, revoltohet me djemtë/ “Çuna, boll bëtë si pjeshka”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Surprizat e Bajos ndaj Adës kanë krijuar shumë debate dhe dyshime tek konkurrentë.

Pas pjesës së parë të takimit, konkurrentët vunë në dukje gjestet e Bajos ndaj Adës, duke treguar se ai është shumë i dhënë pas saj.

Ndërkohë Ada nga ana tjetër i ka dalë në mbrojtje Bajos duke u shprehur se, duhet të ketë më shumë detaje të tilla ndaj vajzave.

LEXO EDHE:  Cilat janë arritjet e Kancelares Angela Merkel?

LEXO EDHE:  Cilat janë arritjet e Kancelares Angela Merkel?Ajo iu është drejtuar e revoltuar ndaj djemve duke thënë se po bëhen më “pjeshka” se vajzat.

Po bëheni më pjeshka se ne, ne jemi pjeshkat jo ju”, është shprehur Ada./ CNA.al

LEXO TE PLOTE