Connect with Us

“U bëfshi lëmsh, u bëfshi”/ Ardit Gjebrea me “dhimbje koke” pas historisë së dy të dashuruarve

Showbizz

“U bëfshi lëmsh, u bëfshi”/ Ardit Gjebrea me “dhimbje koke” pas historisë së dy të dashuruarve

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sot në rubrikën “Ka një mesazh për ty” është trajtuar historia e dy të rinjve, Sikedit dhe Matildës, të cilët ishin ndarë për shkak të grindjeve të shumta mes nënës dhe bashkëshortes.

Sikedi dhe Matilda ndodhen në udhëkryq, mes dashurisë dhe “urrjetjes” pas të gjitha problemeve që kanë kaluar.

Teksa tregojnë historinë e tyre plot vështirësi dhe probleme të shumta, i gjendur mes udhëkryqit të tyre, moderatori dhe producenti Ardit Gjebrea është shprehur:“U bëfshi lëmsh që të dy, sa vuajmë ne prindërit për ju.”

LEXO EDHE:  Ardit Gjebrea zbulon detajin nga martesa e tij 30 vite më parë: Ka qenë…

U bëfshi lëmsh u bëfshi, ne prindërit sa vuajmë për ju, lëmsh u bëfshi që të dy. Ne prindërit i hamë të gjitha, mua më zuri dhimbja e kokës pa patur asnjë gjë”, u shpreh Arditi./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Shkëndijat e para të dashurisë?/ Graniti dhe Fifi flasin për raportin që kanë me njëri-tjetrin

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Afrimiteti mes Granitit dhe Fifit ka krijuar shumë aludime se mes tyre po lind diçka më shumë se miqësi.

Sonte gjatë mbrëmjes në transmetimin e drejtëpërdrejtë, Fifi dhe Graniti kanë sqaruar afrimitetin e tyre duke shpjeguar se duke qenë nga Kosova janë përshtatur mirë me njëri-tjetrin.

J”emi njohur këtu në Big Brother. Është njeri i Prishtinës, jam ndjerë si me qenë me një njeri timin dhe jam kënaqur shumë”, është shprehur Fifi.

LEXO EDHE:  22 vite nuk dinim asgjë për të/Shfaqet më në fund vajza që zbuloi Ardit Gjebrea

LEXO EDHE:  "Fëmija mbretëror si shimpanze"/Moderatori pushohet nga puna pas këtij krahasimiNdërsa të njëjtën gjë ka pohuar edhe Graniti.

“Edhe unë ndihem njëjtë, ndihem sikur kam kohë që e njoh”, ka thënë Graniti.

Megjithatë kanë lënë të nënkuptohet se nuk përjashtohet që mes tyre mund të ketë diçka më shumë se shoqëri. / CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Habit këngëtarja/ “Nuk më pëlqen të lahem me meshkujt”

Publikuar

-

Nga

cna show

Këngëtarja Fifi është kthyer në qendër të vëmendjes falë situatave të krijuara në Big Brother Vip.

Gjatë shfaqjes së natës së sotme është komentuar një situatë  ku shihet se teksa Fifi dhe Semi lahen, Graniti futet në dush, dhe Fifi merr peshqirin dhe del nga dushi.

Kjo ka habitur Semin dhe Granitin. Ndërkohë Fifi ka komentuar këtë reagim dhe ka thënë që nuk i pëlqen të lahet në një dush me meshkujt.

LEXO EDHE:  “Ti je nëna ime”/ Nusja emocionon vjehrrën tek “Ka një mesazh për ty”

LEXO EDHE:  Kur Ardit Gjebrea spiunonte gazetarin e RAI-it tek kupola komunisteE kam problem me u la me një mashkull në banjo. Du me u fërku vetë o vëlla kur të jem në banjo”, është shprehur Fifi.

Ndërsa Semi ka treguar se nuk e kuptoi dot pse ajo i tha Granitit që mund të futej në dush dhe vetë doli jashtë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Sherri me Semin/ Fifi: Nuk dua të thyej qafën kur shkoj në banjo

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Pasditen e sotme, një debat i fortë ka ndodhur brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Mes dy këngëtareve Semi Jaupaj dhe Fifi kanë patur një përplasje për lënien e valixheve në mes të dhomës. Fifi ka reaguar me tone të lartë duke kërkuar të hiqen valixhet nga rruga.

Sot në transmetimin e drejtëpërdrejtë të Big Brother, moderatorja Arbana Osmani pyet për një mendim mbi situatat e ndodhura, opinionistja Bodinaku është shprehur se duhet të ketë një mënyrë më fleksibël komunikimi.

LEXO EDHE:  “Nuk flas me të”/ Këngëtarja tregon për debatin me Ardit Gjebrean

LEXO EDHE:  Ardit Gjebrea zbulon detajin nga martesa e tij 30 vite më parë: Ka qenë…Fifi i është përgjigjur duke thënë se reagimi i saj vjen pasi valixhet ndodhen në mes të rrugës dhe thjesht nuk do të rrëzohet natën. .

E kam besdi me pa sene përtokë. Nuk po du të thej qafën kur të shkoj në banjo. Unë ia thashë shumë pastër”, tha Fifi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE