Connect with Us

“Nisa të flisja me vajza të tjera të shfryhesha”/ I riu tregon për sherret mes nënës dhe gruas së tij

Life Style

“Nisa të flisja me vajza të tjera të shfryhesha”/ I riu tregon për sherret mes nënës dhe gruas së tij

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sikedi, një djalë 29 vjeç ka rrëfyer historinë e jetës së tij në rubrikën “Ka një mesazh për ty”.

Ai ka treguar se është i martuar por prej ditësh është ndarë nga gruaja e tij, Matilda, për shkak problemeve të shumta që ka patur mes saj dhe nënës së tij.

Sikedi u shpreh se e ëma dhe gruaja e tij kanë patur shumë debate dhe kjo ka bërë që Matilda të largohet shumë herë nga shtëpia.

Nga presioni që ai ka pasur dhe mërzia, ka filluar të flasë më vajza të tjera gjë që Matilda e ka kuptuar.

Jam sjellë keq me Matildën sepse kam pasur komunikim dhe me persona të tjerë në telefon të vazhdueshme, mbi 3-4 raste.

LEXO EDHE:  “Them se kjo është dashuri!”/ Ledjana i thotë të gjitha

“Me vajza të tjera?”, e pyet Arditi.

Po, kam pasur komunikime, ishte vetëm një mënyrë shfryrje jo se Matilda më kishte bërë gjë, por nuk e di se çfarë ndodhte në vetveten time dhe sikur flisja me dikë tjetër, isha më i çliruar. Vetëm kam folur dhe ishte thjesht një gjë që më çlironte në moment”, është shprehur ai.

Siketi e ka pranuar gabim publikisht dhe i konsideron si gjëra të pavlera dhe gjëja që ka më shumë rëndësi për të është të rregullojë marrëdhëniet me Matildën dhe të jetojnë të lumtur./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

FOTO-E kap kamera në momentin e gabuar/ Semi Jaupaj ekspozon aksidentalisht gjoksin

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Jemi mësuar tashmë që në “Big Brother” të shohim situata nga më të ndryshmet, edhe nga ato të sikletshme. Kjo ka ndodhur me këngëtaren Semi Jaupaj.

Në një moment të papërshtatshëm duket se Semin e ka kapur kamera. Ajo ka qenë e zhveshur dhe kamera ka ekspozuar gjoksin e saj.

Kjo ka ndodhur në momentin që Semi është bërë gati në dhomën e grimit. Ajo nuk e dinte se ishte në transmetim direkt dhe ka hequr bluzën duke zbuluar kështu edhe gjoksin.

LEXO EDHE:  Historia e kremtimit të Krishtlindjes

LEXO EDHE:  Horoskopi ditor/Si do të jetë puna dhe dashuria për 12 shenjat e zodiakutMomenti i sikletshëm është kapur live dhe u transmetua edhe në emision pasi ishte kërkesë e Arbanës për të përshëndetur këngëtaret Fifi dhe Semi Jaupaj, të cilat ishin vonuar duke u bërë gati. Duket se  kamera kapi Semin në momentin e papërshtatshëm.

Në video duket reagimi i Semit ka qenë i shpejt, mbase sepse e kuptoi se kamera ishte në transmetim direkt./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Qenka ndryshe”/ Ndjekësit e “Big Brother” habiten me sjelljen e Donaldit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Fakti që pjesë e “Big Brother” janë VIP, bën që publiku të shohe karaktere që nuk i ka hasur më parë tek ata.

Shëmbulli konkret është Donaldi i cili duket së ka krijuar një ide komplet të kundër nga ai që jemi mësuar në ta shohim në ekran, tipin e çrregullt, me humor dhe që tallet.Gjatë një bisede ku ai ka folur me semin rreth jetes private dhe familjes ai ka treguar se ka pasur një jetë të thjeshtë. Gjitjhashtu ai tha se për familjen bën gjithçka dhe në atë momet është përlotur.

LEXO EDHE:  Horoskopi sipas Paolo Fox/ Çfarë ka parashikuar astrologu për punën dhe dashurinë

LEXO EDHE:  Sekreti i një jete të gjatë? Një dush i ngrohtë dhe sjellja e mirë me të tjerët

Kujtojmë se jane 15 banorë të cilët do të qëndrojnë me njëri-tjetrin për 100 ditë dhe do konkurojne për 100 mijë euro./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT: Një bishë e vërtetë / Njihuni me konkurenten e re të “Përputhen”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Diten e djeshme gjatë emisionit “Përputhen, Prime” u njohëm më një nga konkurentët e reja. Ajo quhet Antonia Gjoka. Menjëherë ajo bëri shumë zhurmë në rrjet për format e saj bombastike dhe debatin me Alvisën.

Gjithsesi ajo duhet një konkurente shumë e drejtpërdrejtë dhe mbi te gjitha shumë simpatike dhe e sigurt që do të trazojë ujrat brenda emisionit dhe do bëjë për vete djemtë konkurentë.

LEXO EDHE:  Sekreti i një jete të gjatë? Një dush i ngrohtë dhe sjellja e mirë me të tjerët

LEXO EDHE:  Horoskopi ditor/Si do të jetë puna dhe dashuria për 12 shenjat e zodiakutNdiqni galerinë e mëposhtmë për të parë disa nga fotot me seksi të saj./CNA.al

LEXO TE PLOTE