Connect with Us

FOTOT-Mami më seksi në ekran/ Marina Vjollca shkëlqen në Klanifornia

Showbizz

FOTOT-Mami më seksi në ekran/ Marina Vjollca shkëlqen në Klanifornia

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Një nga moderatoret më të komentuara të momentit, Marina Vjollca edhe pse shtatzënë, ka vendosur të jetë në ekran edhe këtë sezon televiziv.

Bjondina ka mahnitur të gjithë publikun me pamjen e saj në puntatën e dytë të shoët të humorit Klanifornia.

Moderatorja shfaqet e veshur me një fustan tejet seksi, të ngushtë pas trupit, që mban firmën e stilistes së njohur italiane Elisabetta Franchi.

LEXO EDHE:  Ndodh live/ E ftuara tregon kodin e Instagramit në mes të emisionit

Komentet komplimentuese për pamjen e saj kanë qenë të pafundme në rrjetet sociale.

Kujtojmë se vetëm pak kohë më parë, Marina bëri të ditur se është në pritje të ëmbël. Por ende nuk ka zbuluar gjininë e bebushit apo emrin.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al

 

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Zgjedh mamin para nuses”/ Atdheu i Përputhen: Kur të martohem do të jetoj me prindërit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ish konkurrenti i Përputhen 2, Atdhe Xharavina shpesh tregon në daljet e tij në publik apo me fotot në rrjetet sociale se është shumë i lidhur me familjne e tij e sidomos me nënën.

I ftuar në emisionin “E Diell”, teksa diskutohej për marrëdhëniet mes vjehrrës dhe nuses, Atdheu ka thënë se, kur të martohet do të jetëojë me prindërit e tij.

LEXO EDHE:  FOTOT- Marina Vjollca “thyen” heshtjen/ Zbulon nëse do të jetë pjesë e Klanifornia

LEXO EDHE:  Sara e “Përputhen” mohoi shtatzëninë/ Atdheu “bën lëmsh” rrjetinKam vendosur që do jetoj me prindërit kur të vijë ajo ditë. Unë zgjedh mamin para nuses”, është shprehur Atdheu./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Semi përlotet/ Çfarë i ndodhi këngëtares në Big Brother VIP?

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Semi Jaupaj është një nga banoret e shtëpisë së Big Brother Vip. Gjatë ditës së sotme, Semi është përlotur. Në një bisedë me Donaldin, duket se këngëtarja ndien shumë mungesën e familjarëve.

Ndërkohë nga ana tjetër Donaldi i qëndron pranë duke i kujtuar se ka mbështetjen e tij dhe e bind që duhet të qëndrojë në Big Brother VIP.

Mundohu të kuptosh se dera është aty. Po të duash del dhe të vazhdosh atë jetë që ke pasur. Je me mua këtu. Dera është aty e di si del kollaj. Do dalësh do të bësh të njëjtat gjëra që ke bërë”, i thotë aktori këngëtares./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  “A je shtatzënë”/ Nevina Shtylla e revoltuar: E keni seriozisht

LEXO EDHE:  Ndodh live/ E ftuara tregon kodin e Instagramit në mes të emisionit 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Debati i radhës në “Big Brother”/ Shkak Beniada

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Tashmë jemi mësuar me dikutimet dhe debatet brenda shtëpisë së “Big Brother”.

Së fundmi është bërë një debat me protagonist Donaldin dhe Arditin.

Shkak i debatit ka qenë pikërisht Beniada.

Gjatë spektaklit Arditi pranoi hapur se ka një pëlqin për Beniadën pork jo e fundit u shpreh se e sheh vetëm si shok.Ditën e sotme në një moment Donaldi pyet Arditin nëse pas këtyre diskutimeve pret që mes tij dhe Beniadës të ndodhë diçka.

Nuk është puna se ç’pres unë. Unë sot kam një simpati. Se çfarë ndodh nuk e di. Unë shpreha simpatinë time dhe s’mund ta ndryshoj tani që ajo tha se më sheh si shok”, është shprehur Arditi.

LEXO EDHE:  Nga Miss Shqipëria në moderatoren më të suksesshme/Kush është Nevina Shtylla, vajza e ëmbël e ekranit shqiptar

LEXO EDHE:  Nga Miss Shqipëria në moderatoren më të suksesshme/Kush është Nevina Shtylla, vajza e ëmbël e ekranit shqiptar

Me kaq pak u kuptua se Arditi nuk ka ndërmend të heqë dorë nga pëlqimi që ka për Benaidën, të paktën për tani. Por gjithsesi ne na mbetet të presim se çfarë do ndodhë më vonë me dyshen./CNA.al

LEXO TE PLOTE