Connect with Us

Nuk ndalet Arilena Ara/ Zbulon surprizën e radhës për fansat

Showbizz

Nuk ndalet Arilena Ara/ Zbulon surprizën e radhës për fansat

Publikuar

-

cna lajm show

Arilena Ara është një prej artisteve më të preferuara të publikut shqiptar dhe jo vetëm. Ajo sigurohet që gjithmonë të sjellë projekte të bukura për publikun dhe hitet e saj numërojnë miliona klikime në Youtube.

cna lajm show

Pas një shkeputje shumë të shkurter duket se Arilena i është rikthyer punës.

Me anën e një postimi në Instagram Arilena ka paralajmëruar surprizën që po sjell. Një këngë që do të jetë pjesë e albumit Pop Art.

LEXO EDHE:  Këngë me kunatën? Getinjo dhe Loredana po “kurdisin” diçka bashkë

Ajo shihet afër pianos, veshur në mënyre klasike, me një grim minimalist dhe shumë e buzëqeshur.

Ke me mungu”, nga albumi POP ART vjen së shpejti”, ka shkruar Arilena në postimin e saj.

cna lajm show

Kujtojmë se projekti i fundit i Arilenës ishte një bashkëpunim me këngëtaren  Dafina Zeqiri, kënga “Thirr policinë”, e cila u prit shumë mirë nga publiku.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme.CNA.al

cna lajm show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Shiu sjell në humor banorët e Big Brother/ Japin koncert duke mbrojtur filxhanin e kafes

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Donald Veshaj, Filloreta Raçi, Sabian Medini, Semi Jaupaj kanë dhënë show në Big Brother, teksa mbrojnë filxhanin e kafes nga shiu.

Atmosfera është ndezur dhe këngëtarët dëgjohen duke kënduar dhe kërcyer nën ritmet e këngëve shqiptare.

Sfida e javës për ta është të mbushin një filxhan gjigant, i cili mban të shënuar përqindjen e buxhetit që do të kenë për javën e ardhshme.

LEXO EDHE:  Modelja këshillon ministrin e Brendshëm: Puno pak më shumë me të pasmet që të…

LEXO EDHE:  Flori & Elvana bashkë në një këngë

Në shtëpi kanë nisur debatet e para, hatërmbetjet dhe inatet mes tyre. Por në horizont mund të ketë dhe histori dashurie./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kemi kimi artistike”/ Rudina Dembacaj zbulon se aktori ishte arsyeja kryesore pse u bë pjesë e Klanifornia

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Rudina Dembacaj është rikthyer sërish në ekran si aktore. Që në fillim të sezonit, producenti Turjan Hysko zbuloi se pjesë e Klanifornia është bërë edhe aktorja Rudina Dembacaj.

E ftyar sot në emisionin e Rudina Dembacaj, tregoi se një nga arsyet pse donte të ishte pjesë e Klanifornia është aktori Visjan Ukcenaj.Aktorja u shpreh se me Visjanin ka shumë kimi artistike. Rudina shton se është ndierë shumëmirë me kastin dhe stafin e Klanifornias.

LEXO EDHE:  Vera po afron, po ashtu edhe mushkonjat/Zbulimi i çuditshëm tregon si t’i hiqni qafe

LEXO EDHE:  Flori & Elvana bashkë në një këngë

Arsyeja kryesore pse doja të vija në Klanifornia ishte Visjani. Kemi shumë kimi artistike. Dyshja me Visjanin e dija që do të ecte. Por që do të shkoja mirë me të gjithë artistët nuk e kisha menduar. Po ndihem shumë mirë”, shprehet Rudina./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk përmbahet Ada, revoltohet me djemtë/ “Çuna, boll bëtë si pjeshka”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Surprizat e Bajos ndaj Adës kanë krijuar shumë debate dhe dyshime tek konkurrentë.

Pas pjesës së parë të takimit, konkurrentët vunë në dukje gjestet e Bajos ndaj Adës, duke treguar se ai është shumë i dhënë pas saj.

Ndërkohë Ada nga ana tjetër i ka dalë në mbrojtje Bajos duke u shprehur se, duhet të ketë më shumë detaje të tilla ndaj vajzave.

LEXO EDHE:  Halim Kosova ne Shkoze: Do punoj per te gjithe, pa dallime partiake

LEXO EDHE:  Del udhëzimi i ri për administratën publike, procedurat dhe kriteret për t’u punësuarAjo iu është drejtuar e revoltuar ndaj djemve duke thënë se po bëhen më “pjeshka” se vajzat.

Po bëheni më pjeshka se ne, ne jemi pjeshkat jo ju”, është shprehur Ada./ CNA.al

LEXO TE PLOTE