Connect with Us

Komunikim “katunarshe”/ Bes Kallaku i del në “mbrojtje” deputetit të Lushnjes

Showbizz

Komunikim “katunarshe”/ Bes Kallaku i del në “mbrojtje” deputetit të Lushnjes

Publikuar

-

cna lajm show

Bes Kallaku gjithmonë ka pranuar hapur origjinën e tij nga fshati. Shpesh, edhe nëpër intervisa ai nuk nguron të shprehet: “Po, jam katunar”.

cna lajm show

Së fundmi ai ka reaguar për fjalimin e deputetit të Lushnjes Sajmir Korreshi.

Në rrjedhën e komenteve pro dhe kundër lidhur me mënyrën e tij, e të shpehurit “troç”, Besi ka vendosur t’i dalë në mbrojtje deputetit.

Me anën e një postimi në Instastory ai ka publikuar foton e deputetit nga Kuvendi dhe është shprehur se komunikimi në këtë lloj mënyre i pëlqen shumë.

LEXO EDHE:  Befasojnë Xhensila dhe Besi!/ Ja cila është surpriza e rradhës

Personalisht, mua ky lloj komunikimi, drejt për drejt, “katunarshe”, copë më pëlqen. Sajmir bravo”, shkruan Besi në postim.

cna lajm show

Kujtojmë se fjalimi i deputetit është pasuar nga të qeshura në sallën e Kuvendit, prandaj edhe është komentuar gjatë në media./CNA.al

cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Shiu sjell në humor banorët e Big Brother/ Japin koncert duke mbrojtur filxhanin e kafes

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Donald Veshaj, Filloreta Raçi, Sabian Medini, Semi Jaupaj kanë dhënë show në Big Brother, teksa mbrojnë filxhanin e kafes nga shiu.

Atmosfera është ndezur dhe këngëtarët dëgjohen duke kënduar dhe kërcyer nën ritmet e këngëve shqiptare.

Sfida e javës për ta është të mbushin një filxhan gjigant, i cili mban të shënuar përqindjen e buxhetit që do të kenë për javën e ardhshme.

LEXO EDHE:  “Dashuria nuk është vetëm seks o shpirtzinj”/ Adriana reagon ashpër ndaj komentuesve që ofendojnë partnerin e saj

LEXO EDHE:  Alimadhi zbulon prapaskenat në Kuvend/ Çfarë u gjet në vendet e deputetëve

Në shtëpi kanë nisur debatet e para, hatërmbetjet dhe inatet mes tyre. Por në horizont mund të ketë dhe histori dashurie./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kemi kimi artistike”/ Rudina Dembacaj zbulon se aktori ishte arsyeja kryesore pse u bë pjesë e Klanifornia

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Rudina Dembacaj është rikthyer sërish në ekran si aktore. Që në fillim të sezonit, producenti Turjan Hysko zbuloi se pjesë e Klanifornia është bërë edhe aktorja Rudina Dembacaj.

E ftyar sot në emisionin e Rudina Dembacaj, tregoi se një nga arsyet pse donte të ishte pjesë e Klanifornia është aktori Visjan Ukcenaj.Aktorja u shpreh se me Visjanin ka shumë kimi artistike. Rudina shton se është ndierë shumëmirë me kastin dhe stafin e Klanifornias.

LEXO EDHE:  “Dashuria nuk është vetëm seks o shpirtzinj”/ Adriana reagon ashpër ndaj komentuesve që ofendojnë partnerin e saj

LEXO EDHE:  Vrau ish-kunatën me pushkë/ Autori ende në arrati, merret në mbrojtje familja e tij

Arsyeja kryesore pse doja të vija në Klanifornia ishte Visjani. Kemi shumë kimi artistike. Dyshja me Visjanin e dija që do të ecte. Por që do të shkoja mirë me të gjithë artistët nuk e kisha menduar. Po ndihem shumë mirë”, shprehet Rudina./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk përmbahet Ada, revoltohet me djemtë/ “Çuna, boll bëtë si pjeshka”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Surprizat e Bajos ndaj Adës kanë krijuar shumë debate dhe dyshime tek konkurrentë.

Pas pjesës së parë të takimit, konkurrentët vunë në dukje gjestet e Bajos ndaj Adës, duke treguar se ai është shumë i dhënë pas saj.

Ndërkohë Ada nga ana tjetër i ka dalë në mbrojtje Bajos duke u shprehur se, duhet të ketë më shumë detaje të tilla ndaj vajzave.

LEXO EDHE:  “Dashuria nuk është vetëm seks o shpirtzinj”/ Adriana reagon ashpër ndaj komentuesve që ofendojnë partnerin e saj

LEXO EDHE:  Mëngjesi i Lutjeve në Washington/ Meta ndjek në krah të Pompeos fjalimin e TrumpAjo iu është drejtuar e revoltuar ndaj djemve duke thënë se po bëhen më “pjeshka” se vajzat.

Po bëheni më pjeshka se ne, ne jemi pjeshkat jo ju”, është shprehur Ada./ CNA.al

LEXO TE PLOTE