Connect with Us

U përfolën për një romancë/ Irina Shayk flet për herë të parë për mardhënien e saj me Kanye West

Showbizz

U përfolën për një romancë/ Irina Shayk flet për herë të parë për mardhënien e saj me Kanye West

Publikuar

-

cna lajm show

U përfol gjatë romanca midis Irina Shayk dhe Kayne West. Për herë të parë dyshja u pa në Paris dhe më pas janë shfaqur në Los Angelos. Fotot e tyre bënë xhiron e rrjetit.

cna lajm showcna lajm show

Por si duket romanca midis tyre nuk zgjati shumë dhe tani ata nuk janë më bashkë.

Irina Shayk, të cilës i është vënë shpesh në dukje lidhja me reperin ka lënë të kuptohet se preferon ta mbajë jetën e saj të dashurisë private, shkruan CNA.al .

Gjatë një interviste të fundit me moderatorin Highsnobiety, të publikuar të enjten, më 16 shtator, modelja 35-vjeçare është pergjigjur me shumë elegancë rreth një pyetje në lidhje me mardhënien e saj me reperin 44-vjeçar.

Nesër do të ketë një thashethem se po takohem me dikë tjetër,kjo është kthyer në dicka normale për mua . Pastaj pasnesër, do të jetë dikush tjetër dhe kështu me rradhë. Gjithmonë ka diçka atje, ka një pse dhe një sepse, unë thjesht dua ta mbaj për vete”, është shprehur Irina gjatë intervistës.

LEXO EDHE:  “Djaj që donin të na digjnin”/ Big Basta tregon për rrugëtimin e vështirë në Zelandën e Re

Modelja ruse u takua për herë të parë me West, ndërkohë që po punonte në videoklipin e tij “Power” në vitin 2010. Më shumë se një dekadë më vonë, ata ndezën thashethemet e romancës kur u panë së bashku në Francë gjatë qershorit.

cna lajm show

“West gjithmonë mendonte se Irina ishte e bukur,” tha një burim ekskluzivisht për “Us Weekly” në qershor, duke vënë në dukje në atë kohë se dyshja  ishin bashkë.

Sidoqoftë, romanca nuk zgjati shumë. Për këtë mbase kanë ndikuar edhe ulje ngritjet e mardhënies së Kim dhe Kanye. /CNA.al

cna lajm showcna lajjm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Aktorja e njohur “shokon” me deklaratën e saj/ “Ndihem e lumtur që nëna imë ndrroi jetë”

Publikuar

-

Nga

cna ;ajm show

Aktorja e njohur amerikane Jennette McCurdy ka bërë një deklaratë që ka shokuar ndjekësit e saj.

Aktorja ka treguar se ka përjetuar për një kohë shumë të gjatë abuzim fizik dhe emocional nga mamaja e saj, Debbie dhe ndihet e lumtur që ajo ka ndërruar jetë.Unë jam e kënaqur që vdiq mamaja ime. Dhe nuk do të gënjej. Ishte shumë e vështirë të arrish këtu.Por tani, unë jam në një vend në jetën time që kurrë nuk do ta kisha menduar se ishte e mundur. Dhe më në fund ndihem e lirë.Kujtimet e mia më të hershme të fëmijërisë ishin ato të kaosit. Emocionet e mamasë sime ishin aq të çrregullta sa ishte si të ecje në litar çdo ditë.Luhatjet e humorit ishin të përditshme. Nëna ime kishte ëndërruar gjithmonë të ishte një aktore e famshme dhe ajo ishte e fiksuar të më bënte një yll”, është rrëfyer aktorja.

LEXO EDHE:  E akuzuan për operacione plastike/ Zemërohet modelja: Ndaloni së përdoruri fotot e mia

LEXO EDHE:  Bashkëshortit të saj i pëlqen ta fotografojë me të brendshme seksi/ Kjo është modelja më e kërkuar e mometit

Ndër të tjera ajo ka treguar se kur ishte vetëm 11 vjeçe, Debbie i mësoi të bijës sesi të kufizonte kaloritë dhe ndihmoi në ushqyerjen e saj të çrregullt. Kjo bëri që aktorja të kishte shumë probleme më shëndetin./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk la gjë pa thënë për banorët/ Ndjekësit “kryqëzojnë” Palomën: “Je bërë si plakat e lagjes”

Publikuar

-

Nga

Paloma gjithmonë që bie në bisedë më banorë brenda “Big Brother” nis të flasë për të tjerët. Kjo është vënë re edhe nga ndjekësit të cilët mëndojnë se Paloma tregohet shumë e pa drejtë për faktin se mban në gojë gjithë banorët.

Sot gjatë një bisede të bërë më Beniadën ajo vazhdoi të fliste për banorët dhe kaq ka mjftuar që publiku të shpërthejë me komente negative.

Kjo Paloma sa shemtuar bën vetëm thashetheme më keq se ato plakat e lagjes, vajze e re, di veç të mbajë në gojë të gjithë, sa femer koti mjerrë kush e ka ne shtëpi, kjo bëka lëmesh të gjithë fisin”, shkruan njëri prej komentuesve.

LEXO EDHE:  Melisa dhe Andi konfirmojnë lidhjen/ Momenti kur i dhurojnë puthjen në buzë njëri-tjetrit

LEXO EDHE:  Melisa dhe Andi konfirmojnë lidhjen/ Momenti kur i dhurojnë puthjen në buzë njëri-tjetritNëse e ka strategji loje ketë Paloma me të tërë ok pranohet ama nëse është vërtet kështu mjerrë ai burrë”, vazhdon një tjetër.

Kujtojmë se pjesë e shtëpisë më të famshmë të momentit janë 14 banorë të cilët konkurojnë për çmimin e madh 100 mijë euro. Gjatë javëvë priten eleminime dhe prurje të reja./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Lideri më i madh i botës”/ Në ditëlindjen e Sali Berishës nuk përmbahet Stresi, i bën surprizë

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Lideri i Partisë Demokratike Sali Berisha feston sot feston ditëlindjen e tij të 77-të. Në këtë ditë shumë kolegë, simpatizantë, mbeshtetës, miq dhe familjarë janë bërë pjesë e ditëlindjes me urimet e tyre.

Urimi që më së shumti ra në sy ishte ai i Stresit që njihet si një prej mbështetësve më të flaktë të ish-kryeministrit.

Stresi ka postuar një video në  “Instagram”, ku shihet teksa del nga një dyqan lulesh dhe në duar mban një buqetë të madhe me lule bojëqielli dhe të bardha për ti bërë një surprizë ish-kryeministrit.

LEXO EDHE:  Bel i hollë dhe të pasme gjigante/ Njihuni me modelen më shpërthyese të Instagramit

LEXO EDHE:  Bashkëshortit të saj i pëlqen ta fotografojë me të brendshme seksi/ Kjo është modelja më e kërkuar e mometitAi gjithashtu i ka dedikuar atij edhe një shkrim:

“Statistikat tregojnë që në muajin Tetor kanë lindur liderët më të mëdhenj të botës, gezuar ditelindjen Dr.Profesor Sali Berisha”, shkruan Stresi./CNA.al

LEXO TE PLOTE