Connect with Us

Trejsi Sejdini nuk i le vend imagjinatës/ Poston fotot “e nxehta” nga festa e ditëlindjes

Showbizz

Trejsi Sejdini nuk i le vend imagjinatës/ Poston fotot “e nxehta” nga festa e ditëlindjes

Publikuar

-

Trejsi Sejdini, është një nga modelet më të bukura shqiptare. Ajo është bërë e njohur për publikun gjatë pjesëmarrjes së saj në “Miss Albania 2018”.

Trejsi  është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku shpesh herë poston foto provokuese që tërheqin vëmendjen e të gjithëve.

Së fundmi ajo ka postuar disa foto ne Maldive, ku edhe ka festuar ditëlindjen e saj të 21, dhe shihet me një fustan pas trupit, shumë sensual,  në ngjyrë rozë të ndezur i cili është i hapur në pjesa e dekoltesë, në pjesa anësore pas barkur dhe me një të çarë tek pjesa e këmbës.

LEXO EDHE:  FOTOT-Kejvina Kthella provokon sërish/ Me pozën seksi nga pishina, çmend ndjekësit

cna lajm show

cna lajm show

cna lajm show

“Nga nata e ditëlindjes sime” shkruan Trejsi krahas fotos./ CNA.al

cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Na keni çarë…”/ Shqipja e Përputhen nxehet keq me moderatoren, bën të papriturën në mes të emisionit

Publikuar

-

Nga

cna lajme showbizz

Shqipe Hysenaj është një nga ish-konkurrenet më të komentuara të Përputhen.

Shpesh në media është aluduar për lidhje dashurie me ish-konkurrentë të tjerë. Një prej tyre ka qenë  Atdhe Xharavina.E ftuar në emisionin “Shqipëria Live”, ish-konkurrentja e Përputhen, Shqipja, ka dalë nga vetja. Pasi është pyetur për lidhjen e saj me Atdheun, ajo i është drejtuar moderatores, me fjalët ‘na keni çarë kokën…’

“Më keni çarë kokën Erjona. Tani po më bëni të dal jashtë kontrollit. Unë të vij këtu, ti thua lidhje me Atdheun. Me Atdheun s’kam gjë, jemi shokë. Spekulohet me Atdheun, spekulohet me vëllain tim, spekulohet me Sheikun, Atdheu spekulohet me Borën…na keni… nuk e di…ju uroj gjithë të mirat”, tha Shqipja./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ti e shet veten për 5 mijë lekë”/ Degjeneron debati mes Mikelës dhe Jurgenit

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Një tjetër debat skandaloz është krijuar në emisionin Përputhen. Një prej konkurrentëve, Jurgeni ka ofenduar rëndë Mikelën.

I gjithë debati ka nisur pasi, Mikela ka publikuar disa mesazhe që Jurgeni i ka dërguar në privat.

Jurgeni është shprehur se i ka kërkuar Mikelës takim në mënyrë që t’i kërkojë ndjesë për situatën e krijuar pak javë më parë.

LEXO EDHE:  Puna e saj e parë ishte pjatalarëse në restorant/ Kjo është bisha bjonde që “përvëloi” Instagramin

LEXO EDHE:  E dini sekretin e ballokumeve? Amvisat respektojnë traditën

Nga ana tjetër, Mikela ka thënë se për të nuk vlen asgjë. Pas kësaj, Jurgeni ka kaluar në ofendime duke iu thënë Mikelës së e shet veten për 5 mijë lekë./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk ke për tu bërë kurrë as euro-deputete as euro-ministre”/ Arian Konomi nuk fal Ritvanën: Boll me gënjeshtra

Publikuar

-

Nga

Acarohet Arjan Konomi/ “Nuk dua ta dëgjoj më këtë në emision”

Konkurrentët e Përputhen vijojnë të thyejnë rregullat e emisionit. Disa prej tyre janë takuar jashtë emisionit duke shkaktuar kështu shumë debate dhe dyshime mes tyre dhe konkurrentëve të tjerë.

Dy prej personazheve që kanë thyer më së shumti rregulloren janë Ritvana dhe Argjendi,pasi dyshja kanë shprehur se janë takuar disa herë jashtë emisionit, edhe pse nuk lejohet diçka e tillë. Sot Jurgeni ka treguar se Ritvana dhe Argjendi janë takuar sërish prapa kamerave.

LEXO EDHE:  Supermodelja ndryshon pamje/ Duket tmerrësisht ndryshe

LEXO EDHE:  Foto/Kombinimi perfekt për një festë në fundjavë, si të visheni dhe të dukeni "in"Opinionisti Arian Konomi ka reaguar pas kësaj shkelje rregulloreje nga ana e konkurrentëve dhe i është kthyer Ritvanës duke i thënë se e ka tepruar me gënjeshtra. Madje Ariani i ka thënë se kështu nuk mund të bëhet as eurodeputete apo euroministre, pasi nuk arrin të respektojë dot dy rregulla./ CNA.al

LEXO TE PLOTE