Connect with Us

Njihuni me modelet seksi të viteve 90’

Showbizz

Njihuni me modelet seksi të viteve 90’

Publikuar

-

cna lajm show

1.Linda Evangelista, është një modele kanadeze e modës dhe një nga supermodelet kryesore të viteve 1990. Ajo konsiderohet si një nga modelet më të arritura dhe me ndikim të të gjitha kohërave, dhe është paraqitur në mbi 700 kopertina revistash. Evangelista është i njohur kryesisht për të qenë “muza” e gjatë e fotografit Steven Meisel, si dhe për frazën: “Ne nuk zgjohemi për më pak se 10.000 dollarë në ditë.” Ajo mban rekordin për paraqitjet e saj të shumta në kopertinën e Vogue Italia, të gjitha të fotografuara nga Meisel.

cna lajm show

cna lajm show

cna lajm show

2.Naomi Elaine është një modele, aktore dhe biznesmene britanike. E zbuluar në moshën 15-vjeçare, ajo u vendos në mesin e modeleve më të njohura dhe më të kërkuara të fundit të viteve 1980, 1990 dhe 2000s. Përveç karrierës së saj të modelimit, Campbell ka nisur sipërmarrje të tjera, duke përfshirë një album në studio R&B dhe disa paraqitje aktrimi në film dhe televizion. Campbell është gjithashtu e përfshirë në punë bamirësie për shkaqe të ndryshme.

LEXO EDHE:  Tundon me pozat e saj sensuale/ Kjo është modelja më provokuese e momentit

cna lajm show

cna lajm show

cna lajm show

3.Cynthia Ann Crawford e lindur më 20 shkurt 1966 është një modele, aktore dhe personalitet amerikan. Gjatë viteve 1980 dhe 1990, ajo ishte ndër supermodelet më të njohura dhe një prani e kudogjendur në kopertinat e revistave, pistat dhe fushatat e modës. Ajo më pas u zgjerua në sipërmarrje aktrimi dhe biznesi./ CNA.alcna lajm show

cna lajm showcna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Pas një pauze në muzikë/ Eni Koçi zbulon projektet e reja

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Prej disa muajsh këngëtarja Eni Koçi nuk ka qenë aktive në muzikë.

Kënga e saj e fundit ka qenë një bashkëpunim me grupin Fisnikët, e publikuar muaj më parë.

Gjatë një bashkëbisedimi me ndjekësit, Eni Koçi ka zbuluar se shumë shpejt do të rikthehet me tre projekte muzikore.Duke iu përgjigjur pyetjes së njërit prej ndjekësve, Eni ka shkruar: “Tani jam në përfundim të tri këngëve të reja, besoj e para publikohet muajin tjetër.”

LEXO EDHE:  “Me 500 euro fshij sytë n’mëngjes!”/Modelja shqiptare i mbyll gojën komentuesit

LEXO EDHE:  Modelja “ndez” Krishtlindjet me format trupore, fansat shprehin adhurim për shkodranen

Këngëtarja nuk ka preferuar të japë më shumë detaje duke lënë në pritje të surprizës fansat./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pas krisjes së raportit me Granitin/ Një dron me mesazh për Fifin hyn në shtëpinë e Big Brother Vip

Publikuar

-

Nga

#cnanews #cnalajme #citynews #citynewslajme #cna.al #lajmecna #lajme #politikecna #cnapolitike #cnaeditorial #cnashowbizz #showbizcna #cnaopinion #opinioncna

Marrëdhënia mes Fifit dhe Granitit ka ndryshuar që pasi ky i fundit i tregoi se nuk e shihte më shumë se një person të afërt.

Gjatë një bisede me Ilirin dhe Sabianin më në fund, Graniti arriti të sqaronte ndjenjat që kishte për të.

Pas këtij rrëfimi, Fifi është surprizuar ditën e sotme nga fansat e saj.

LEXO EDHE:  Tundon me pozat e saj sensuale/ Kjo është modelja më provokuese e momentit

LEXO EDHE:  Modelja “ndez” Krishtlindjet me format trupore, fansat shprehin adhurim për shkodranenPara pak çastesh në shtëpinë e “Big Brother” është futur një dron i cili kishte një mesazh përkrahje për Fifin.

“Fifi, të duam shumë! Nanushat”, ishte mesazhi në pankartën.

Fifi është lumturuar pafund nga ky gjest që i ka larguar të gjithë ndjesitë negative të një nate më parë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Prej muajsh të ndarë/ Ledjana zbulon nëse do të ketë një përballje me Mevlanin

Publikuar

-

Nga

cna show

Ledjana Prenga dhe Mevlan Shaba janë dy prej personazheve më të përfolur në mediat rozë.

Dyshja u njoh në emisionin Përputhen ku dhe patën një histori dashurie e cila nuk u finalizua as pas daljes nga emisioni.

Në daljet e saj publike, Ledjana është shprehur se i ka bërë bllok në të gjitha rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  Shpërthen rrjetin me gjoksin gjigant/ Fotot provokuese të modeles së njohur

LEXO EDHE:  Bukuroshet shqiptare bëhen bashkë/ Angela Martini dhe Xhesika Berberi më seksi se kurrëSë fundi në një intervistë për Prive.al, ajo ka deklaruar se nuk do të ketë një përballje me Mevlanin./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE