Connect with Us

“Mos e rrit vajzën me mllef”/ Mikela e “Përputhen” jep mesazhin e fortë

Showbizz

“Mos e rrit vajzën me mllef”/ Mikela e “Përputhen” jep mesazhin e fortë

Publikuar

-

Mikela Pupa është një prej konkurentevë të “Përputhen”, edicioni i 3-të. Mikela u dallua për shkathtësinë që e karakterizon dhe shpesh e portretizon veten si një vajzë të pavarur.

cna lajm show

Së fundmi Mikela ka marrë nje mesazh nga një nënë e cila përvecse e komplimenton Mikelën per bukurinë, i thotë se ngjan shumë me vajzen e saj ngjyrë çokollatë e cila shpesh bie pre e paragjykimeve nga shoqëria.

Mikela ka vendosur ti kthejë mesazhin si edhe e ka postuar në instastory. Përvecse e ka falenderuar, Mikela ka shpërdarë edhe një mesazh të rëndesishëm që pavarësisht të gjithave, mos lejojë që vajza të rritet me mllef.

LEXO EDHE:  Pranoi të kërcente me Mikelën/ Ritvana “thumbon” Argjendin

Ja mesazhi i plotë: “Me jetë të gjatë vajzës, pastë një të ardhmë sa më të ndritur. Mos e lejo vajzën të rritet me mllef për këtë  milet paragjykues. shumica e njerzve, po ashtu edhe unë mundohemi aq shumë të kemi një ngjyrë të tillë duke bërë solare dhe marrë rreze. Puthe fort bukuroshën”, ka përmbyllur mesazhin e saj Mikela./CNA.al

cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Arjola Demiri rrëfehet tek Iliri/ “Pas lindjes së fëmijëve nuk e kërceja më vallen e Tropojës”

Publikuar

-

Nga

Aktorja e humorit, Arjola Demiri, ka treguar se ka qenë një adhuruese dhe kërcimtare shumë e mirë e Valles së Tropojës. Teksa bisedon me Ilirin zbulon se pas lindjes së fëmijëve e humbi sensin e çdo gjëje.

Ajo shprehet se kur bëhej pjesë e eventeve të ndryshme familjare nuk pushonte së kërcyera ndërsa tani e ka humbur totalisht ritmin.

LEXO EDHE:  Përplasjet në zyrat e FRD-së/ Artan Hoxha: Meta i dërgoi mesazh Ramës dhe Veliajt

LEXO EDHE:  Pse ish-ët më shkruajnë gjithmonë mesazh gjatë festave?“Kam pas kërcy shumë mirë dhe ka ca kohë që e kam humb ritmin totalisht. Hapje dasma e mbyllej unë nuk ulesha në tokë. Hynim dilnim jashtë edhe rrugës duke shkuar në shtëpi kërceja. Kam pas kërcy shumë. Pas lindjes së fënijëve asgjë s’ kishte më sens”, është shpehur ndër të tjera Arjola./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Sherret për ushqimet/ Paloma: Po pres të plasë ndonjë luftë,  Fifi do jetë eksploziv

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Edhe pse ka vetëm 4 ditë që ka startuar Big Brother Vip, ka patur shumë përplasje mes personazheve të famshëm.

Kryesisht debatet kanë qenë për ushqimin, për shkak të disa preferencave që kanë patur banorët, veçanërisht Fifi.

Një prej debateve ka ndodhur mes Fifit dhe Arditit, ku këngëtarja kërkonte që herën tjetër kur të bëhet lista e ushqimeve duhet të jenë prezentë të gjithë banorët.Kjo më pas është komentuar nga Arditi, i cili në një bisedë me Palomën, e quan reagim të tepruar nga ana e Fifit.

LEXO EDHE:  Plas keq mes Blerimit dhe Antonelës: Jazëk të qoftë

LEXO EDHE:  Basha uron Pashkët/ Lutje të veçantë për ata që po përballen me sëmundjen

Në përmbledhjen ditore nga ana tjetër Paloma është shprehur se po pret të plasë ndonjë luftë dhe është shprehur se Fifi do të jetë një nga personazhet që shumë shpejt do të shpërthejë.

Presim që të plasi noj luftë. Arditi është që shkon sa këndej andej për të marrë pjesë në diskutime. Fifin e pres si eksplozive se diskutoj fare”, është shprehur Paloma./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kur ndan shtratin ndan dhe gjëra të tjera”/ Mos vallë po lind dashuria mes dy banorëve të Big Brother?

Publikuar

-

Nga

cna show

Këngëtari Ardit Çuni dhe modelja Beniada Nishani janë dy prej konkurrentëve të Big Brother që përveç shtëpisë ndaj edhe shtratin.

Dyshja duken shumë të dhënë pas njëri-tjetrit dhe këtë e tregojnë shumë hapur. Beniada në një moment e shprehu hapur që i pëlqen Arditi pasi është shumë e lirshme kur flet me të dhe e bën të qesh.

LEXO EDHE:  Plas keq mes Blerimit dhe Antonelës: Jazëk të qoftë

LEXO EDHE:  “Spitalet Covid Janë në kolaps”/ Rama zbulon mesazhin që i ka sjellë një personalitet i njohurNdërkohë gjatë përbledhjes së ditës së sotme, Arditi u shpreh se kur ndan shtartin ndan edhe gjëra të tjera”, duke nënkuptuar se po i pëlqen të ndajë shtëpinë dhe shtratin me modelen.

Kur ndan shtratin ndan dhe gjëra të tjera”, është shprehur Arditi në dhomën e rrëfimit. / CNA.al

LEXO TE PLOTE