Connect with Us

Fejohet Mevlani/ Ish konkurenti i “Përputhen” e nxjerr “zbuluar”

Showbizz

Fejohet Mevlani/ Ish konkurenti i “Përputhen” e nxjerr “zbuluar”

Publikuar

-

Mevlani u kthye në personazhin më të komentuar gjatë edicionit të dytë të ‘Përputhen”. Pavarësisht se ishte i vetmi që zgjati rrugëtimin e tij në emision deri në fund dhe pati njohje me disa vajza, ai doli beqar nga programi.cna lajme show

Mirëpo së fundmi ai ka postuar në instastory një video të Rinianit i cili e uron për fejësën. Po, e lexuat mirë. Fejesën!!

Në videon e publikuar nga Mevlani dëgjohet Riniani i cili thotë: “Kam një lajm shumë të bukur, na është fejuar byrazeri dhe po festojmë të gjithë bashkë. Urime dhe qofsh i lumtur. Bravo, e dija që një gocë e mirë do të meritonte”.

 

LEXO EDHE:  Java e fundit e Përputhen?/ Autorja e programit zbulon surprizat

cna lajm show

Nga ana tjetër degjohet Mevlani i cili e falenderon Rinianin për urimin.  Jo vetëm Rinani por edhe Emini ka postuar një foto të Mevlanit dhe e uron për fejesën. Ja çfarë shkruan: “Urime fejesa byrazer, mjerr nusja kond e ka burr“.

cna lajm show

Nuk dihet nëse fejesa e Mevlanit është e vërtetë apo një shaka mes djemve por janë ngritur dyshimet se Antonela mund të jetë fatlumja pasi dyshja janë parë shumë të afërt bashkë./CNA.al

cna lajm show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Nuk ndalen konkurentët e “Përputhen”/ “Zaptojnë” ekranet shqiptare

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Konkurentët e “Përputhen” jemi mësuar t’i shohim kudo nëpër ekrane tani. Një pjesë të ftuar në emsione dhe pjesën tjetër si drejtues të emisioneve.

Ne grupin e këtyre të fundit është bërë pjesë edhe ish konkurentja Shqipe Hysenaj e cila është gati për një kapitull të ri televiziv.

Kjo është bërë publike nga vet Shqipja me anën e një postimi në Instastory.

LEXO EDHE:  Plas dashuria në rrjet/ Melisa dhe Andi dedikime njëri-tjetrit: E shtrenjta ime

LEXO EDHE:  “Gëzoj shëndet të plotë”/ Edmond Budina i kërkon llogari Ramës: Kush ta dha lajmin, refuzoj atë keqardhje të shtirurAjo ka qenë e ftuar shpesh herë në emisione të ndryshme por tashme do e shohim në nje format të sajën.

Shqipja do të jetë pranë autorit dhe moderatorit Luan Aliu në emisionin “N’Shtëpi t’Re”, i cili jepet çdo të shtunë në orën 15:30./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Shpërthen sërish në lot Fifi/ “Nuk ndihem mirë”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Jemi mësuar tashmë me situatat që po ndodhin në shtëpinë më të famshme të momentit. Banoret rrinë 24/7 me njëri-tjetrin dhe dihet që brenda do të përballen me situata edhe te sikletshme.

Në një moment duket se Fifi nuk është ndjerë aspak mirë për shkak të stomakut dhe banorët e tjetë janë përpjekur ta ndihmojnë veçanërisht aktorja Arjola Demiri .Fifi duket që në njq moment shpërthen në lot dhe shprehet “Kam pak probleme me stomakun. Hëngra kokoshka dhe misri me kripë nuk më bëri mirë”

LEXO EDHE:  Plas sherri keq në “Përputhen”/ Ofendime dhe fyerje:“Pispiruqe, kush mendon se je”

LEXO EDHE:  “Ka për ta paguar shtrenjtë”/ Ledjana largohet nga Përputhen

“Nuk ke temperaturaë. Je shumë mirë kështu mos u shqetëso”- iu përgjigj Arjola Demiri e cili nuk ju nda në asnjë moment . Jo vetëm kaq por banorët u treguan dhe pranuan idenë e Palomës që në turnin e Fifit për plotësimin e sfidës me bluarjen e kafesë të gjithë banorët të punonin nga pak./CAN.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Konkurenti i “Përputhen” përfshihet në një aksident

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Ditën e djeshme është bërë një aksident në zonën e Don Boskos në Tiranë, ku është përfshirë edhe Atdheu, ish konkurenti i “Përputhen”.  Mësohet se makina e tij tip audi u godit nga një makinë tjetër aksidentalisht.

Nga fotot e siguruara nga “NewsBomb” duket që makina i përket Atdheut dhe është pranë njerëzve pasi ka dalë nga makina.

LEXO EDHE:  Fationi për Melisën: Maniake, xheloze, mashtruese

LEXO EDHE:  Çfarë po ndodh?/ Tea dhe Fationi bashkë me pushimeFatmirësisht nuk ka të lënduar por vetëm dëme materiale./CNA.al

LEXO TE PLOTE