Connect with Us

Demi Rose “thyen” rrjetin/ Poston fotot “e nxehta”

Showbizz

Demi Rose “thyen” rrjetin/ Poston fotot “e nxehta”

Publikuar

-

cna lajm show

Ajo është një ndër modelet më provokuese dhe të njohura në të gjithë botën. Demi Rose, di si të marë vëmendje maksimale, me fotot e postuara në rrjetet sociale dhe format e saj bombastike.

Me më shumë se 14 milion ndjekës në Instagram, Demi Rose shpesh poston foto të cilat i lenë pak vend imagjinatës.

LEXO EDHE:  Me bikini poshtë zyrës së Ramës/ Ironizon keq Artan Hoxha: “Jo gjithkush që rreh hekurin, është kovaç”

cna lajm show

Së fundmi ajo ka postuar disa foto shumë provokuese, e veshur me nje fustan rrjetë të zi shume sensual i cili i tregon të pasmet dhe gjoksin.

cna lajm show

26 vjecarja është pjesë e brendeve më të famshme të bikineve por jo vetëm. Me një popullaritet të jashtëzakonshëm modelja ka ditur të përfitojë prej tij. / CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Moderatorja më e përfolur e momentit/ Zbuloni emrin e vërtetë të Bora Zemanit

Publikuar

-

Nga

Pas lajmeve për ndarjen nga Donaldi/ Bora Zemani merr vendimin “drastik”

Veçanërisht pas pjesëmarrjes si moderatore në emisionin “Përputhen”, Bora Zemani ka marrë një popullaritet shumë të madh dhe është kthyer në një prej prezantueseve më të dashura të publikur shqiptar.

Ne të gjithë e njohim me emrin Bora, Por a e dini se ky nuk është emri i vërtetë i saj?

Prezantuesja në fakt quhet Borana dhe mësohet se emrin ia vendosi nëna e saj, e cila kishte parë operën shqiptare “Borana” në Teatrin e Operas dhe Baletit.

LEXO EDHE:  E varur ndaj tatuazheve/ Modelja e Instagramit shpenzon shuma marramendëse për trupin e saj

LEXO EDHE:  FOTOT- Pa grim dhe e pakrehur/ Ronela Hajati shfaqet krejt natyraleKujtojmë se Bora Zemani ka qenë shumë e përfolur edhe pas deklaratave të ish-të dashurit të saj, aktorit Donald Veshaj pas hyrjes së tij në “Big Brother”, i cili kur u pyet për një mundësi ribashkimi nuk dha përgjigje duke lënë dyshime se diçka e tillë mund të ndodh në të ardhmen.

Ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Në një lidhje dashurie me ish-partnerin e shoqes së ngushtë?/ Pas shumë provokimesh, përgjigjet Semi

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Që prej hyrjes në shtëpinë më të famshmë të momentit “Big Brother” banorët nuk vonuan të miqësoheshin me njëri-tjetrin dhe të hapnin biseda nga më të ndryshmet deri në ato më personalet.

Që prej fillimit ra në sy afrimiteti dhe  miqësia midis Semit dhe Donaldit. Shumë menduan se mes tyre mund të ketë diçka më shumë se miqësi por dyshja i ka mohuar.

Edhe mrëmjen e kaluar u diskutu deri diku mardhënia e tyre por në mënyrë indirekte.

Tema e bisedës lidhej me faktin nëse dikush prej banorëve do pranonte apo jo të krijonte një lidhke dashurore me ish- të dashurin/ën e mikut/es së ngushtë.

LEXO EDHE:  FOTOT-Chloe Ferry provokon ndjekësit/ Dhuron poza të nxehta me bikini

LEXO EDHE:  FOTOT- Pa grim dhe e pakrehur/ Ronela Hajati shfaqet krejt natyraleNë këtë moment ka reaguar edhe Semi. Të gjithë jemi kuriozë për përgjigjen e saj pikërisht për faktin e miqësisë së saj me  ish-partnerin e Bora Zemanit, njëkohësisht mikesha e ngushtë e saj.

Edhe pse u provokua jashtëzakonisht shumë ajo sërisht u tregua kategorike në përgjigjen e saj:

Jo, kategorikisht jo. Sidomos nëse është shoqe e ngushtë absolotisht që s’do e bëja kurrë”,-tha Semi./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Përplasje e fortë mes Adës dhe Alvisës/ “Je e pafytyrë, gjynah që je femër”

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Përballja tjetër në ‘Përputhen Prime’, ka qenë ajo mes dy konkurrenteve Aldisës dhe Adës, e cila ka përfunduar në një debat të fortë.

Pasi Aldisa i ka thënë Adës se kjo e fundit i ka thënë me gojën e saj se është e lidhur jashtë dhe rri në emision, Ada nuk ka duruar dhe i ka thënë ta mbyllë gojën, pasi është e pafytyrë.

“Je e pafytyrë. Bora ma shpifi. Ua injorante, turp të të vijë, gjyhah që je femër”, ka thënë Ada.

LEXO EDHE:  FOTOT- Pa grim dhe e pakrehur/ Ronela Hajati shfaqet krejt natyrale

LEXO EDHE:  FOTOT- Pa grim dhe e pakrehur/ Ronela Hajati shfaqet krejt natyraleNdërkohë Alvisa ka vazhduar t’i përmendë edhe ndërhyrjet kirurgjikale, duke i thënë që nuk është si ajo.

“Unë kjo jam, nuk jam si ty që gjërat që s’të pëlqejnë te vetja i ke ndryshuar”, tha Alvisa.

“Ti zgjedh , unë jam një jam Ada, nuk bëhesh kurrë ti si mua”, iu kundërpërgjigj Ada./ CNA.al

LEXO TE PLOTE