Connect with Us

Konkurentja e “Përputhen” që po çmend fansat/ Cila është vajza që po “thyen” rrjetin

Showbizz

Konkurentja e “Përputhen” që po çmend fansat/ Cila është vajza që po “thyen” rrjetin

Publikuar

-

cna lajm show

Pjesëmarrja në “Përputhen” siguron një biletë të sigurt drejt famës. Disa ditë pas hyrjes në program Iriada ishte konkurentja e parë e cila arriti mbi 100 k ndjekës. Sot një tjetër konkurente kapi shifren e 100.000 ndjekësve dhe bëhet fjalë për Elvisa Qarin.

Bukuroshja nga Vlora, ka bërë një postim në instastory duke falenderuar ndjeksit e saj.

Një javë nga hyrja ime në “Përputhen”, faleminderit për mbështetjen e madhe”, shkruan Alvisa krahas fotos, duke etiketuar edhe produksionin e “Përputhen”.

LEXO EDHE:  “A është i mirë seksi për shëndetin mendor?”/ Einxhel i përgjigjet ndjekësit: Provoje me librat

cna, lajm, showbiz

Kujtojmë se takimi i parë i Alvisës ishte me Bashkimin, djalin Kosovar i cili jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Takimi rezultoi shumë pozitiv dhe u prit  mirë jo vetëm nga publiku por u komentua pozitivisht edhe nga konkurentet brenda studios.

Na mbetet të presim për të parë nësë dyshja do të vazhdojë njohjen me takime të tjera./CNA.al

cna, lajm, showbiz

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Ruhuni nga skuthët”/ Për kë e ka Antonela e “Përputhen”këtë deklaratë?

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ish konkurentja e “Përputhen” Antonela Berisha vahdon të jetë një nga vajzat e cila është më së shumti në qendët të vëmendjes edhe pas daljes së saj nga emisioni.

Si fillim ajo u përfol për një lidhje më Mevlanin, pastaj deklaroi se ai ishte askushi për atë dhe më von pranoi se është në një lidhje dashurie me një futbollist shqiptar pa dashur ta bëjë publik emrin e tij.Mirë po së fundmi Antonëla ka bërë një deklaratë tjetër në bashkëpunim me shoqen e saj të ngushtë.

LEXO EDHE:  “A është i mirë seksi për shëndetin mendor?”/ Einxhel i përgjigjet ndjekësit: Provoje me librat

LEXO EDHE:  “Gjeni arsye për të jetuar”/ Bashkëshortja e Kobe Bryant bën rrëfimin prekës

Kjo e fundit në një postim në instastory ku ka shkëputur një seksuencë nga intervista e saj më Bieta Sulon ajo shkruan “Duhet të dini mos keni frikë nga personat trasparentë por ruhuni nga skuthët”, ndërkohë që edhe Antonela e ka ripostuar këtë shprehje pa dhënë ndonjë detaj se me kë e kishin konkretisht./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Je xheloze”/ Një tjetër diskutim “i zjarrtë” brenda “Big Brother”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Banorët e “Big Brother” qëndrojnë 24/7 bashkë me njëri-tjetrin. Është normale që mes tyre të zhvillohen diskutime të ndryshme.

Në një bisedë të radhës mes Sheilës dhe Beniadës u diskutua sa xheloze janë vajzat. Sheila është shprehur se Beniada i duket shumë xheloze ndërkohë që kjo e fundit ka thënë të kundërten.“Jo! Nuk jam xheloze, jo.I fejuari futbollist që kam pasur i pëlqente të dilte shpesh dhe kur thoshte po dal për mua nuk kishte rëndësi sepse unë kam besim”, është shprehur me ze te larte mbesa e ish-presidentit Bujar Nishani.

LEXO EDHE:  Një “bishë” e vërtetë/ Antonela “tërbon” meshkujt me bikini

LEXO EDHE:  “Sa lekë ke fituar nga Përputhen?”/ Olsa Muhameti e thotë hapur

Kujtojme se konkurentët janë të izoluar dhe do të qendrojnë brenda shtëpisë se “Big Brother” per të fituar ne fund cmimin e madh./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Melisa e “Përputhen” bën ndryshimin drastik në pamje/ Ndjekësit i vihen kundër

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Disa ditë më parë ish konkurentja e “Përputhen” Melisa ka bërë një ndryshim në pamjen e saj. Nga të kuqe tashmë i ka bërë flokët ngjyrë lajthi.

Edhe pse Melisa vazhdon të duket po aq simpatike ndjekësit mendojnë se nuk duhej ky ndryshim kaq drastik sepse i shkonin më shumë të kuqe.Thuaj ctë duash, bëj ctë duash, ti mbetesh super bukuroshe me flokët e kuqe”, i shkruan njëri nga ndjekësit.

LEXO EDHE:  Erlindi tregon mesazhet me Sarën/ Ja çfarë ka folur me të pas largimit nga Përputhen

LEXO EDHE:  “Sa lekë ke fituar nga Përputhen?”/ Olsa Muhameti e thotë hapur

Kujtojmë se Melisa pas daljes nga “Përputhen” ka vazhduar më disa projekte muzikore. Gjithashtu ajo është çift me Andin me të cilin edhe bashkëjeton./CNA.al

LEXO TE PLOTE