Connect with Us

Konkurenti i “Përputhen” dikur reper/ Mesazh ish menaxherit të tij

Showbizz

Konkurenti i “Përputhen” dikur reper/ Mesazh ish menaxherit të tij

Publikuar

-

cna, lajm, show

Edicioni i tretë i “Përputhen” ka nisur dhe tashmë publiku është familjarizuar me formulën dhe personazhet e reja.

Djali Kosovar i rritur në Zvicër, Edi ishte një prej konkurentëve i cili ra në sy mënjëherë pas hyrjes në “Përputhen”. I vetëcilësuar si “princi” i familjes, duket se Edi, dikur ka qënë reper dhe pjesë e “On Records”.

cna, lajm, show

Këtë fakt e ka zbuluar vet Edi i cili së fundi ka postuar edhe një foto krahë menaxherit të famshëm të labelit “On Records” Met Elshanit. Ky i fundit ka festuar dje ditëlindjen dhe Edi ka vendosur ta urojë në këtë mënyrë:

LEXO EDHE:  Andi i përgjigjet provokimeve të Jasminës/ “Do të humbasësh mendjen duke…”

“Ka kohë që nuk jena ni, por bashkë kena kujtime tforta bashk, kështu që urime vëllai jem, të uroj tanat të mirat, shëndet, sukses dhe fat në jet. Edhe 100 të tjera bashk vëllai jem”, mbyll urimin Edi.

cna, lajm, show

Ende nuk dihet se përse konkurrenti nuk e vazhdoi karrierën e nisur muzikore, megjithatë tashmë pjesë e “Përputhen” Edi e ka të siguruar “biletën” e famës./CNA.al

cna, lajm, show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Arjola Demiri rrëfehet tek Iliri/ “Pas lindjes së fëmijëve nuk e krceja më vallen e Tropojës”

Publikuar

-

Nga

Aktorja e humorit, Arjola Demiri, ka treguar se ka qenë një adhuruese dhe kërcimtare shumë e mirë e Valles së Tropojës. Teksa bisedon me Ilirin zbulon se pas lindjes së fëmijëve e humbi sensin e çdo gjëje.

Ajo shprehet se kur bëhej pjesë e eventeve të ndryshme familjare nuk pushonte së kërcyera ndërsa tani e ka humbur totalisht ritmin.

LEXO EDHE:  WOW-Jasmina nuk përmbahet/ Pozon seksi me këmishë nate

LEXO EDHE:  Rama jep lajmin e mirë/ Shtyhet sërish shlyerja e kësteve të kredisë“Kam pas kërcy shumë mirë dhe ka ca kohë që e kam humb ritmin totalisht. Hapje dasma e mbyllej unë nuk ulesha në tokë. Hynim dilnim jashtë edhe rrugës duke shkuar në shtëpi kërceja. Kam pas kërcy shumë. Pas lindjes së fënijëve asgjë s’ kishte më sens”, është shpehur ndër të tjera Arjola./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Sherret për ushqimet/ Paloma: Po pres të plasë ndonjë luftë,  Fifi do jetë eksploziv

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Edhe pse ka vetëm 4 ditë që ka startuar Big Brother Vip, ka patur shumë përplasje mes personazheve të famshëm.

Kryesisht debatet kanë qenë për ushqimin, për shkak të disa preferencave që kanë patur banorët, veçanërisht Fifi.

Një prej debateve ka ndodhur mes Fifit dhe Arditit, ku këngëtarja kërkonte që herën tjetër kur të bëhet lista e ushqimeve duhet të jenë prezentë të gjithë banorët.Kjo më pas është komentuar nga Arditi, i cili në një bisedë me Palomën, e quan reagim të tepruar nga ana e Fifit.

LEXO EDHE:  “Luan rolin e viktimës”/ Ledjana reagon pas rrëfimit të Mevlanit

LEXO EDHE:  Rama jep lajmin e mirë/ Shtyhet sërish shlyerja e kësteve të kredisë

Në përmbledhjen ditore nga ana tjetër Paloma është shprehur se po pret të plasë ndonjë luftë dhe është shprehur se Fifi do të jetë një nga personazhet që shumë shpejt do të shpërthejë.

Presim që të plasi noj luftë. Arditi është që shkon sa këndej andej për të marrë pjesë në diskutime. Fifin e pres si eksplozive se diskutoj fare”, është shprehur Paloma./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kur ndan shtratin ndan dhe gjëra të tjera”/ Mos vallë po lind dashuria mes dy banorëve të Big Brother?

Publikuar

-

Nga

cna show

Këngëtari Ardit Çuni dhe modelja Beniada Nishani janë dy prej konkurrentëve të Big Brother që përveç shtëpisë ndaj edhe shtratin.

Dyshja duken shumë të dhënë pas njëri-tjetrit dhe këtë e tregojnë shumë hapur. Beniada në një moment e shprehu hapur që i pëlqen Arditi pasi është shumë e lirshme kur flet me të dhe e bën të qesh.

LEXO EDHE:  “Preferoj sinqeritetin dhe jo paratë tek një mashkull”/ Çfarë patën djemtë e “Përputhen”?

LEXO EDHE:  WOW-Jasmina nuk përmbahet/ Pozon seksi me këmishë nateNdërkohë gjatë përbledhjes së ditës së sotme, Arditi u shpreh se kur ndan shtartin ndan edhe gjëra të tjera”, duke nënkuptuar se po i pëlqen të ndajë shtëpinë dhe shtratin me modelen.

Kur ndan shtratin ndan dhe gjëra të tjera”, është shprehur Arditi në dhomën e rrëfimit. / CNA.al

LEXO TE PLOTE