Connect with Us

Iliri dhe Gilberta thumbojnë hapur njëri-tjetrin/ Epoka para dhe pas…

Showbizz

Iliri dhe Gilberta thumbojnë hapur njëri-tjetrin/ Epoka para dhe pas…

Publikuar

-

Në një postim në instastory, Gilberta pranoi publikisht se pas ndarjes me Ilirin nuk është në lidhje dashurie me asnjë tjetër. Kjo sepse disa ditë më parë dolën disa thashetheme, se ajo u lidh me ish konkurentin e “Përputhen 40” Luanin.

Por së fundmi duket se ka qënë Iliri ai që ka shënjëstruar Gilbertën. Ai ka bërë një bisedë online me ndjeksit e tij në instagram. Pyetjes “Vërtet, ishim “më mirë”… kur ishim “më keq”,  njëri prej ndjekësve i është përgjigjur: “nuk ke qënë keq ore, Gilberta aq shumë të donte, thon se kur bie në dashuri mbyll njërin sy”. Iliri nuk ja ka përtuar dhe i ka thënë se po flet për periudhën para dhe pas krishtit dhe jo për epoken para dhe pas Gilbertës.

LEXO EDHE:  Shtypi i ditës, 11 nëntor 2018

cna, lajm, show

Në këtë mënyrë ai ka lënë të nënkuptohet se nuk ka më asnjë interes për Gilbertën dhe se ajo është një histori e mbyllur.

Nga ana tjetër edhe Gilberta reagoi duke bërë sërisht një postim në instastory me pyetjen “a ju vret këpuca”. Edhe ky reagim i saj, mendohet të jetë një “thumb” për Ilirin.

cna, lajm, show

Kujtojmë se dyshja dolën çift nga programi por si duket lidhja e tyre nuk vazhdoi për shumë kohë./CNA.al

cna, lajm, show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Më dukej sikur po vdisja”/ Semi flet hapur për problemet me ankthin

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Semi Jaupaj së fundmi në “Big Brother” ka folur rreth problemeve që ka pasur me shëndetin mendor. Gjatë bisedës më Sheilën ajo është shprehur se per disa kohë ka vuajtur nga ankthi.

Ndër të tjera Semi ka treguar se është konsultuar edhe me psikologë për t’u qetësuar, si dhe ka parë teknika të ndryshme online që i përdor për të kaluar momentet e tensionit kur nuk ndihet mirë.Dua të mundohem të më kalojë një herë. Kështu e kam dhe në jetë, te pjesa që të thash e kam të vështirë të kërkoj ndihmë. Edhe te pjesa e ilaçeve, mundohem ta duroj sa më shumë, por kur e shoh që nuk e përballoj dot i drejtohem ilaçeve. Jam vizituar dhe një psikiatër-psikologe më dha direkt ilaçe. Mu duk e tmerrshme, thashë ‘Unë ilaçe, të pi unë ilaçe?! S’ka shanse. E ke parasysh këtë idenë që ‘S’jam e çmendur!’. Edhe gjeja gjëra në internet. Kam qenë me Bojkenin duke shkuar për të marrë mamin se kishte qenë diku. Më ka kapur një krizë që nuk e kisha përjetuar më përpara. Mendoja se kisha kaluar kriza paniku, po ajo ishte e tmerrshme, më dukej sikur po vdisja. I thash Bojkenit më ço në spital, sepse nuk mbushesha dot me frymë, isha mpirë e gjitha, më ishte tharë goja, isha mpirë në trup, isha totalisht e pafuqishme, isha si në gjendje të fikti, sytë më ishin bërë të zeza, nuk shihja.

Kujtojmë se Semi ka qenë në qendër të vëmendjes nga ana e mediave këtë periudhë për shkak të marrëdhënies të krijuar me Donaldin, ish partnerin e shoqes së saj të ngushtë, Bora Zemani./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Leku letër/ Kur vjen puna tek makinat, Loredana nuk kursehet

Publikuar

-

Nga

Shpesh herë këngëtarja e njohur Loredana është shprehur se makinat i ka pasion dhe në koleksionin e saj gjejmë vetëm makina të shtrenjta.

Këtë koleksion ajo ka vendosur që ta shtojë.

Së fundmi ajo ka treguar me anën e postimeve në Instastory se ka blerë dy makina të markës “Cadillac”.Reperja ndau me ndjekësit e saj në Instagram, një video të veturave të cilat duket se janë shumë të shtrenjta.

LEXO EDHE:  “Lamë njëri-tjetrin”/ Stresi flet për ndarjen nga Keisi

LEXO EDHE:  Justin Bieber dhe Hailey Baldwin janë drejt ndarjes? Miqtë flasin për krizë mes çiftit

Këtë periudhe veçanërisht Loredana ka pasur shumë sukses me projektet e saj muzikore dhe si duket e gjithë puna e saj është përkthyer në të ardhura të majme për këngëtaren./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Paloma komenton lidhjen e Semit me Donaldin/ “Do ishte e turpshme”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Që në nisje të emisionit më të komentuar të momentit “Big Brother” bëri bujë të madhe lidhja dhe afrimitetii ngushtë mes Semit dhe Donaldit. Dukë qenë se dyshja janë shumë të afërt me njëri-tjetrin u aludua se mes tyre  mund të ketë dicka më shumë se miqësi. Lidhja u komentua gjatë për shkak se Semi është shoqja e ngushte e Borës, ish partneres së Donaldit. Por si Semi ashtu edhe Donaldi i kanë mohuar këto zëra.

LEXO EDHE:  Justin Bieber dhe Hailey Baldwin janë drejt ndarjes? Miqtë flasin për krizë mes çiftit

LEXO EDHE:  'Çdo gjë që ka një fillim ka dhe një mbarim'/Françeska Jaçe ndahet nga biznesmeni

Së fundmi lidhja e tyre është komentuar edhe nga Paloma. Ajo mendon se do ishte e papranueshme që ata të kishin dicka më shumë se thjesht shoqëri.“Nuk ka sens. Do ishte e turpshme, vetëm po të jenë çmendur”, është shprehur Paloma gjatë bisedës me banorët e tjerë./CNA.al

LEXO TE PLOTE