Connect with Us

Po tani, çfarë po kurdis Elvana?

Showbizz

Po tani, çfarë po kurdis Elvana?

Publikuar

-

cna lajme show

Elvana Gjata i është rikthyer projekteve të saj. Ose të paktën këtë na la të kuptonim më postimin e fundit.

Me shumë mundësi Elvana po xhiron një klip të ri. Ajo shfaqet me një veshje shumë të veçantë, një bluzë sportive, një palë cizme të bardha të gjata sipër gjurit të kombinuara me një palë syze dimërore.

cna lajme show

Elvana asnjëherë nuk na zhgënjen me pamjen e saj dhe kjo është gjithashtu meritë e mikut të saj stilistit Valdrin Sahiti.

Elvana ra në sy edhe për modelin e flokëve, të cilat ka zgjedhur ti lejë lëshuar me disa baluke të fiksuara në pjesa e ballit.

LEXO EDHE:  “Si më parë”/ Greta Koçi dhe Gena publikojnë këngën e re

Fansat e saj mendojnë se Elvana ka nisur punën për një këngë të re. Megjithëse nga këngëtarja nuk kemi asnjë reagim, na mbetet të presim dhe të kuptojmë se çfarë po kurdis Elvana.

Ky ka qënë një vit i mbushur më punë për Elvanën, ajo ka publikuar plot 12 këngë gjithsej.

Kujtojmë se projekti i fundit i Elvanës ishte në bashkëpunim me këngëtarin e njohur Yll Limani, kënga “Marre”, e cila u prit shumë mirë nga publiku. Deri tani kënga numëron mbi 16 milion klikime në Youtube./CNA.al

cna lajme show

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Nuk njihen”/ Ndjekësit ironizojnë banoret e “Big Brother” pa grim

Publikuar

-

Nga

Gjatë qëndrimit në Big Brother vajzat rrinë pa grim për të qenë më komode. Por duke qenë se ndjekësit janë mësuar ti shohin të kuruara deri në detaj e kanë vënë re se duken shumë ndryshe pa grim.

Pjesa më e madhe e komenteve shprehen se nuk dallojnë fare si personat e ekranit që ata janë mësuar të shohin.

LEXO EDHE:  Ylli Limani dedikon këngë për gruan e tij/ ‘Zemër ta kam kushtuar ty’

LEXO EDHE:  Ylli Limani dedikon këngë për gruan e tij/ ‘Zemër ta kam kushtuar ty’Gjithësesi duket se vajzat ndihen shumë komode dhe rrehat pa grim edhe pse janë në qendër të vëmendjes dhe para kamerave gjatë gjithë kohës, dhe kjo është për tu vlerësuar./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Përlotet Fifi/ Arsyeja pse u prek banorja e “Big Brother VIP”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Fifi dhe Semi, dy banoret e shtëpsisë më të famshme të momentit kanë bërë një bashkëbisedim dhe kanë folur për familjarët e tyre. Në këtë moment Fifi është prekur shumë dhe ka nisur të qajë.

Ajo i ka thënë Semit se i mungon shumë mbesa e saj sepse ka qenë pranë saj që kur ka lindur.

LEXO EDHE:  Era Istrefi seksi në klipin e ri

LEXO EDHE:  Elvana & Flori më në fund bashkë dhe ... kuq e zi...Edhe Semi ka thenë se mbesat e saj i ka në Kanada dhe nuk i ka parë asnjëherë.

Kjo është dita e dytë që Banorët e “Big Brother” janë brenda shtëpisë. Kujtojmë se rrugëtimi i tyre do të vazhdojë për 100 ditë të plota. Në fund njëri prej tyre do të shpallet fitues./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Donaldi dhe shoqja e ngushtë e Borës bashkë në pishinë / Ndjekësit “shpërthejnë” keq me komente

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Pjesë e big Brother u bë edhe këngëtarja e hitit “jetike” dhe njëkohësisht shoqja e ngushtë e Bora Zemanit, Semi jaupaj.

Ajo u pa duke u larë në pishinë me Donaldin dhe kaq mjaftoi që ndjekësit të shpërthejnë në komente duke bërë tag  Borën.

A e sheh se çfarë shoqe ke”, i drejtohen ata Borës.Pritej që për shkak të miqesisë së tyre Semi të mbante distancë prej tij, por ata u panë bashkë pa praninë e askujt dhe për këtë arsye pati një reagim të fortë nga publiku.

LEXO EDHE:  Era Istrefi seksi në klipin e ri

LEXO EDHE:  Ylli Limani dedikon këngë për gruan e tij/ ‘Zemër ta kam kushtuar ty’

Kujtojmë se moderatorja  Bora Zemani dhe aktori Donald Veshaj, kanë qenë për një kohë shumë të gjatë në një lidhje por janë ndarë më vonë përfundmimisht./CNA.al

LEXO TE PLOTE