Connect with Us

“I hipën tjetrit sipër”, dy konkurrentet e Përputhen i nxjerrin “bojën” njëra-tjetrës

Showbizz

“I hipën tjetrit sipër”, dy konkurrentet e Përputhen i nxjerrin “bojën” njëra-tjetrës

Publikuar

-

cna lajme show

Emisioni “Për’puthen” vazhdon të provokojë debate te personazhet që janë bërë pjesë e tij për të gjetur dashurinë dhe për t’u bërë të famshëm.

Në episodin e djeshëm të Përputhen ka patur shumë debate mes vajzave. Takimi i Alvisa Qarrit dhe Bashkim Seitit, ngjalli shumë debate të stisura në studio.

Disa konkurrentë nuk i panë të përfshirë emocionalisht me njëri-tjetrin, pavarësisht se ata ndiheshin shumë të lirshëm.

Ishte komenti i Iriadës ai që acaroi Alvisën, pasi konkurrentja tha: “Rehat ishe ti (drejtuar Bashkimit), po s’kishit emocione ju bashkë”.

Ky koment ka prekur Adën e cila ka reaguar shumë ashpër ndaj Alvisës duke i kërkuar të mos flasë më dhe të mbyllë gojën.

Pjesë nga debati

Alvisa Qarri: Më fal, çfarë duhet të bëja? T’i hipja sipër? Se atë gjë bën ti…

LEXO EDHE:  Me synime të qarta/ Ritvana, vajza e Përputhen që e sheh veten në Parlamentin Europian

Iriada Shahollari: Po flas me atë. Kush i hip mi? Kujt i hipa sipër unë?

Alvisa Qarri: Ada të lutem! Fol me baza, me argumenta, jo në ajër.

Iriada Shahollari: Po me argumenta fola unë. Kujt i hipa unë sipër, se s’e kuptova. Kujt i thonë sipër?

Alvisa Qarri: Po aman se është e dukshme.

Iriada Shahollari: Me kë sy e pe ti?

Alvisa Qarri: Me këtë me xham e pash.

Iriada Shahollari: Po ik vi syze, pastaj shiko. Edhe mos fol ko. Rri aty. Mos fol më…

Alvisa Qarri: E me këtë me xham e pash. Xhami është me syze, jo pa syze.

Iriada Shahollari: S’di ça flet.

Alvisa Qarri: Unë apo ti?

Iriada Shahollari: Po ti s’di ça flet/ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

E lidhur me Luanin/ Reagon për herë të parë Gilberta e “Përputhen 40”

Publikuar

-

Nga

cna show

Ish konkurentja e “Përputhen 40” Gilberta Simoni ka reaguar pas lajmit të përhapur nga Armando, gjithashtu ish konkurent i “Përputhen” se pas ndarjes nga Iliri nga ajo është në një lidhje dashurie. Konkretisht me konkurentin përmetar Luan Muahaj.

Ajo ka bërë një postim në instastory ku shprehet se lajmi nuk është aspak i vërtetë dhe se me Luanin janë vetëm miq të mirë.

“Ky lajm i thënë nga Armando është i pavërtëtë. Pas ndarjes nuk kam filluar asnjë lidhje të re. Jam single. Faleminderit”, shkruan në instastory Gilberta.

LEXO EDHE:  Me synime të qarta/ Ritvana, vajza e Përputhen që e sheh veten në Parlamentin Europian

LEXO EDHE:  "Nuk ishte dashuri me shikim të parë"/ Jasmina dedikim AnditKujtojmë se dy protagonistët e “Përputhen 40” Gliberta dhe Iliri dolën çift nga emocioni, por tashmë ata nuk janë më bashkë.

Lajmin e ka konfirmuar Gilberta, para pak kohës përmes një postimi në Instagram. Një ndjekëse e pyeti nëse ishte me pushime me Ilirin, dhe ajo ju përgjigj se jo nuk është më me Ilirin dhe se është e lirë.

“Ne mësojmë, përjetojmë, gjallë jemi. Kjo është jeta. E vijojmë para. Kush do na shoqëron”- u shpreh ajo./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Braktisi” të dashurën e tij, supermodelen seksi Gigi Hadid/ Çfarë ka ndodhur me Zayn Malik

Publikuar

-

Nga

“Met Gala” 2021, prej disa ditësh ka qënë kryefjala e medias rozë. Të gjithë pjesëmarrësit shkëlqyen me pamjen e tyre dhe një prej tyre ishte edhe Gigi Hadid. Modelja 26 vjeçare dukej mahnitëse e veshur me Prada.

Megjithatë u vu re se Gigi ishte vetëm në event, ndërkohë që pritej të ishte e shoqëruar nga i dashuri i saj Zayn Malik.

U spekulua se kjo mund të ishte një sinjal që tregonte një krisje në mardhënien e tyre por e vërteta është komplet ndryshe.Zayn ka deklaruar se evente të tilla nuk janë për të. Në intervistën e dhënë për revistën amerikane “GQ” ai u shpreh, “Nuk është diçka në të cilën do të shkoja. Më mirë të ulem në shtëpinë time, të bëj diçka produktive, sesa të vishem me rroba të shtrenjta dhe të fotografohem në një tapet të kuq , nuk dua të mburrem ‘Më shikoni, ai në tapetin e kuq jam unë’! Kjo nuk është për mua.”

LEXO EDHE:  E quajti Tean femër të fortë/ Ndjekësi i “vërsulet” Ana Kaurit: Frikacake

LEXO EDHE:  "Nuk ishte dashuri me shikim të parë"/ Jasmina dedikim Andit

Por si duket, e dashura dhe nëna e vajzës së tij nuk mendon njësoj. Ajo shkëlqeu në pjesëmarrjen e saj në “MET GALA” dhe ja doli të ishte në qendër të vëmendjes.

Hera e fundit qe Zayn mori pjesë në “Met Gala” ishte viti 2016, me Gigi-n, por prej asaj kohe nuk është parë më në eventin e përvitshëm./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Çmend” fansat me format e saj bombastike/ Fotot më “përvëluese të modeles

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Stephanie Symonds është  modelja seksi e Instagramit me më shumë se 370 mijë ndjekës.

Stephanie ka fituar popullaritet në rrjetet online ku poston kryesisht  foto me bikini, si edhe reklamon fitnesin dhe stilin e saj të jetesës.

Modelja nga Cardiff, Uells ka postuar fotografinë e saj të parë në Instagram në qershor 2018.

LEXO EDHE:  “Jam e vetmja që nuk kam bërë ndërhyrje”/ Sindi sulmon ish konkurentet e Përputhen

LEXO EDHE:  "Nuk ishte dashuri me shikim të parë"/ Jasmina dedikim AnditKëto janë fotot më bombastike të modeles./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE