Connect with Us

Edhe sa ditë na ndajnë nga fillimi i BB Vip?/ “Rrëfehet” Arbana Osmani

Showbizz

Edhe sa ditë na ndajnë nga fillimi i BB Vip?/ “Rrëfehet” Arbana Osmani

Publikuar

-

cna lajme show

Albana Osmani u konfirmua si prezantuese e “Big Brother Vip” dhe së fundmi ajo ka publikuar një foto ku ka lënë të kuptohet se shumë shpejt do të rinisë ediocioni i ri i Big Brother

“Countdown-i ka filluar. Edhe sa ditë na ndajnë nga fillimi i BB Vip?” Ka shkruar krahas fotos Arbana

cna lajme show

Është përfolur pafund rikthimi i Big Brother ne ekranin e Top Channel. Është aluduar rreth personazheve të reja VIP që do ttë jënë pjësë e emisionit. Megjithatë asgjë nuk është konfirmuar nga produksioni prandaj edhe na duhet të presim për të parë se me çfarë të reja do na servirë edicioni ri i “Big Brother” i cili ndryshe nga edicionet e tjera do të përbëhet vertem nga personazhe të famshëm.

LEXO EDHE:  FOTO- “Të ka rënë një nur”/ Ndjekësit nuk ndalin komplimentat ndaj Arbanës

Rikujtojmë se Big Brother Albania (shqip: Vëllai i madh) është një reality shoë në Top Channel i cili ka filluar transmetimin për herë të parë më 23 shkurt, 2008. Deri më tani janë zhvilluar gjithsej 7 edicione. Pas shtatë vjetësh, banoret Ermela Mezuraj dhe Nevila Omeri janë dy konkurrentet femra që kanë arritur të fitojnë çmimin e madh. Pesë fituesit e tjerë janë meshkuj./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Nuk e rruj hiç ça bën ti”/ “Plas” sherri mes Fifit dhe Semit

Publikuar

-

Nga

Brenda shtëpisë së Big Brother kanë nisur diskutimet me tone të larta mes vip-ave. Në diskutim këtë herë është përfshirë këngëtarja Fifi dhe këngëtarja Semi Jaupaj.

I gjithë debati ka nisur, pasi Fifi ka kërkuar që të hiqen valixhet nga rruga duke komentuar se duken shumë keq.

Pas kësaj ka reaguar Semi, e cila e quan të pavend komentin e Fifit.

Ishalla lahesh ishalla s’lahesh veç hiqe valixhen prej rrugës, ça është kjo tashi”, ka thënë Semi.

LEXO EDHE:  Në pritje të ëmbël/ Arbana Osmani zbulon “recetën magjike” të qëndrimit në formë

LEXO EDHE:  Nuk ka më vend për dyshime/ Arbana Osmani më në fund pranon lidhjen me regjisorin

Më pas Fifi ka ngritur zërin duke kërkuar të hiqen padiskutim valixhet nga rruga.

Nuk e rruj hiç ça bën ti, vetëm valixhet prej rruge se spo më pëlqejnë s’po duket mirë. Hiqini valixhet prej rrugës dhe mbyllet diskutimi”, është shprehur Fifi. / CNA.al 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Arjola Demiri rrëfehet tek Iliri/ “Pas lindjes së fëmijëve nuk e kërceja më vallen e Tropojës”

Publikuar

-

Nga

Aktorja e humorit, Arjola Demiri, ka treguar se ka qenë një adhuruese dhe kërcimtare shumë e mirë e Valles së Tropojës. Teksa bisedon me Ilirin zbulon se pas lindjes së fëmijëve e humbi sensin e çdo gjëje.

Ajo shprehet se kur bëhej pjesë e eventeve të ndryshme familjare nuk pushonte së kërcyera ndërsa tani e ka humbur totalisht ritmin.

LEXO EDHE:  Arbana Osmani: Nuk kthehem më në Big Brother

LEXO EDHE:  Banorja e “Big Brother Vip” feston ditëlindjen/ Bora Zemani i bën urimin e veçantë“Kam pas kërcy shumë mirë dhe ka ca kohë që e kam humb ritmin totalisht. Hapje dasma e mbyllej unë nuk ulesha në tokë. Hynim dilnim jashtë edhe rrugës duke shkuar në shtëpi kërceja. Kam pas kërcy shumë. Pas lindjes së fënijëve asgjë s’ kishte më sens”, është shpehur ndër të tjera Arjola./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Sherret për ushqimet/ Paloma: Po pres të plasë ndonjë luftë,  Fifi do jetë eksploziv

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Edhe pse ka vetëm 4 ditë që ka startuar Big Brother Vip, ka patur shumë përplasje mes personazheve të famshëm.

Kryesisht debatet kanë qenë për ushqimin, për shkak të disa preferencave që kanë patur banorët, veçanërisht Fifi.

Një prej debateve ka ndodhur mes Fifit dhe Arditit, ku këngëtarja kërkonte që herën tjetër kur të bëhet lista e ushqimeve duhet të jenë prezentë të gjithë banorët.Kjo më pas është komentuar nga Arditi, i cili në një bisedë me Palomën, e quan reagim të tepruar nga ana e Fifit.

LEXO EDHE:  “Nuk kam patur kurrë miqësi”/ Albana Osmani habit me deklaratën për Arbanën

LEXO EDHE:  FOTO- “Të ka rënë një nur”/ Ndjekësit nuk ndalin komplimentat ndaj Arbanës

Në përmbledhjen ditore nga ana tjetër Paloma është shprehur se po pret të plasë ndonjë luftë dhe është shprehur se Fifi do të jetë një nga personazhet që shumë shpejt do të shpërthejë.

Presim që të plasi noj luftë. Arditi është që shkon sa këndej andej për të marrë pjesë në diskutime. Fifin e pres si eksplozive se diskutoj fare”, është shprehur Paloma./CNA.al

LEXO TE PLOTE