Connect with Us

E lidhur me Luanin/ Reagon për herë të parë Gilberta e “Përputhen 40”

Showbizz

E lidhur me Luanin/ Reagon për herë të parë Gilberta e “Përputhen 40”

Publikuar

-

cna show

Ish konkurentja e “Përputhen 40” Gilberta Simoni ka reaguar pas lajmit të përhapur nga Armando, gjithashtu ish konkurent i “Përputhen” se pas ndarjes nga Iliri nga ajo është në një lidhje dashurie. Konkretisht me konkurentin përmetar Luan Muahaj.

Ajo ka bërë një postim në instastory ku shprehet se lajmi nuk është aspak i vërtetë dhe se me Luanin janë vetëm miq të mirë.

cna lajme show

“Ky lajm i thënë nga Armando është i pavërtëtë. Pas ndarjes nuk kam filluar asnjë lidhje të re. Jam single. Faleminderit”, shkruan në instastory Gilberta.

LEXO EDHE:  Dikur pastronte shtëpi/ Atdheu habit me ftesën për moderatoren

Kujtojmë se dy protagonistët e “Përputhen 40” Gliberta dhe Iliri dolën çift nga emocioni, por tashmë ata nuk janë më bashkë.

Lajmin e ka konfirmuar Gilberta, para pak kohës përmes një postimi në Instagram. Një ndjekëse e pyeti nëse ishte me pushime me Ilirin, dhe ajo ju përgjigj se jo nuk është më me Ilirin dhe se është e lirë.

“Ne mësojmë, përjetojmë, gjallë jemi. Kjo është jeta. E vijojmë para. Kush do na shoqëron”- u shpreh ajo./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Braktisi” të dashurën e tij, supermodelen seksi Gigi Hadid/ Çfarë ka ndodhur me Zayn Malik

Publikuar

-

Nga

“Met Gala” 2021, prej disa ditësh ka qënë kryefjala e medias rozë. Të gjithë pjesëmarrësit shkëlqyen me pamjen e tyre dhe një prej tyre ishte edhe Gigi Hadid. Modelja 26 vjeçare dukej mahnitëse e veshur me Prada.

Megjithatë u vu re se Gigi ishte vetëm në event, ndërkohë që pritej të ishte e shoqëruar nga i dashuri i saj Zayn Malik.

U spekulua se kjo mund të ishte një sinjal që tregonte një krisje në mardhënien e tyre por e vërteta është komplet ndryshe.Zayn ka deklaruar se evente të tilla nuk janë për të. Në intervistën e dhënë për revistën amerikane “GQ” ai u shpreh, “Nuk është diçka në të cilën do të shkoja. Më mirë të ulem në shtëpinë time, të bëj diçka produktive, sesa të vishem me rroba të shtrenjta dhe të fotografohem në një tapet të kuq , nuk dua të mburrem ‘Më shikoni, ai në tapetin e kuq jam unë’! Kjo nuk është për mua.”

LEXO EDHE:  “Kë të marrë e kë të lërë”/ Atdheu i pavendosur mes vajzave të Përputhen

LEXO EDHE:  Arjan Konomi përplotet nga largimi i Mevlanit/ E gjithë studioja ngrihet në këmbë

Por si duket, e dashura dhe nëna e vajzës së tij nuk mendon njësoj. Ajo shkëlqeu në pjesëmarrjen e saj në “MET GALA” dhe ja doli të ishte në qendër të vëmendjes.

Hera e fundit qe Zayn mori pjesë në “Met Gala” ishte viti 2016, me Gigi-n, por prej asaj kohe nuk është parë më në eventin e përvitshëm./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Çmend” fansat me format e saj bombastike/ Fotot më “përvëluese të modeles

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Stephanie Symonds është  modelja seksi e Instagramit me më shumë se 370 mijë ndjekës.

Stephanie ka fituar popullaritet në rrjetet online ku poston kryesisht  foto me bikini, si edhe reklamon fitnesin dhe stilin e saj të jetesës.

Modelja nga Cardiff, Uells ka postuar fotografinë e saj të parë në Instagram në qershor 2018.

LEXO EDHE:  “Ma rrëmbeu, më tha nuk më ha k…”/ Antonela tregon çfarë ndodhi në momentin e puthjes me Atdheun

LEXO EDHE:  Kriset marrëdhënia me Ledjanën/ Mevlani: S’jam askush për atëKëto janë fotot më bombastike të modeles./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kush është Nik Sherri/ Personazhi i “Përputhen” me historinë frymëzuese

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Nik Sherri, është një nga djemtë më simpatikë të Përputhen. Që në momentin e prezantimit ra në sy për qetësinë dhe edukatën që e karakterizon.

30 vjec, i lindur në Mirditë por jeton në Tiranë me profesion si trajner personal. Por Nikun nuk e kemi parë vetëm në studion e “Përputhen”.

Nik Sherri është bërë i njohur gjithashtu për historinë e tij frymëzuese. Pas një aksidenti me makinë Nik, ka humbur njërën këmbë të cilën tashmë ja zëvendëson proteza.

Pavarësisht kësaj ai nuk i humbi shpresat për të jetuar dhe për të bërë një jetë si të gjithë moshatarët e tjerë  dhe për të ndjekur të gjitha endrrat e tij.

Në një intervistë në ‘’ Rreze Dielli’’ ai ka treguar historinë e tij të luftës për të jetuar dhe për të përmbushur ëndrrat e tij.’Unë mendoj se duhet të ngrihemi në diçka tjetër, kështu ishte edhe aksidenti që unë fatkeqësisht humba këmbën dhe nga ai aksident unë fillova më shumë stërvitjen. Sepse nëse mungon dicka, ne ngrihemi në dicka tjetër, për shembull në rastin tim, të kem një trup të mirë fizikisht që mos të vihemi re shumë nga defektet që kemi’’ është shprehur Nik.

LEXO EDHE:  “Kë të marrë e kë të lërë”/ Atdheu i pavendosur mes vajzave të Përputhen

LEXO EDHE:  "Kë të marrë e kë të lërë"/ Atdheu i pavendosur mes vajzave të Përputhen

Ndër të tjera ai jep një mesazh mjaft frymëzues për të gjithë, sidomos për të rinjtë.

‘’Dështimi më i madh në jetë është dorëzimi, nëse dorëzohesh ke marrë fund, gjithmonë duhet ti bësh ballë cdo lloj situate. Cdo gjë ka zgjidhje mjafton të kesh vullnet dhe çdo gjë e kalon” thotë Sherri.

Tashmë pjesë e “Përputhen”, Nik na tregon së pavarësisht rrethanave asgjë nuk është e pamundur./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE