Connect with Us

“Braktisi” të dashurën e tij, supermodelen seksi Gigi Hadid/ Çfarë ka ndodhur me Zayn Malik

Showbizz

“Braktisi” të dashurën e tij, supermodelen seksi Gigi Hadid/ Çfarë ka ndodhur me Zayn Malik

Publikuar

-

“Met Gala” 2021, prej disa ditësh ka qënë kryefjala e medias rozë. Të gjithë pjesëmarrësit shkëlqyen me pamjen e tyre dhe një prej tyre ishte edhe Gigi Hadid. Modelja 26 vjeçare dukej mahnitëse e veshur me Prada.

Megjithatë u vu re se Gigi ishte vetëm në event, ndërkohë që pritej të ishte e shoqëruar nga i dashuri i saj Zayn Malik.

U spekulua se kjo mund të ishte një sinjal që tregonte një krisje në mardhënien e tyre por e vërteta është komplet ndryshe.

Zayn ka deklaruar se evente të tilla nuk janë për të. Në intervistën e dhënë për revistën amerikane “GQ” ai u shpreh, “Nuk është diçka në të cilën do të shkoja. Më mirë të ulem në shtëpinë time, të bëj diçka produktive, sesa të vishem me rroba të shtrenjta dhe të fotografohem në një tapet të kuq , nuk dua të mburrem ‘Më shikoni, ai në tapetin e kuq jam unë’! Kjo nuk është për mua.”

LEXO EDHE:  Çiftet e yjeve që kthyen koka në Met Gala

Por si duket, e dashura dhe nëna e vajzës së tij nuk mendon njësoj. Ajo shkëlqeu në pjesëmarrjen e saj në “MET GALA” dhe ja doli të ishte në qendër të vëmendjes.

Hera e fundit qe Zayn mori pjesë në “Met Gala” ishte viti 2016, me Gigi-n, por prej asaj kohe nuk është parë më në eventin e përvitshëm./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Çmend” fansat me format e saj bombastike/ Fotot më “përvëluese të modeles

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Stephanie Symonds është  modelja seksi e Instagramit me më shumë se 370 mijë ndjekës.

Stephanie ka fituar popullaritet në rrjetet online ku poston kryesisht  foto me bikini, si edhe reklamon fitnesin dhe stilin e saj të jetesës.

Modelja nga Cardiff, Uells ka postuar fotografinë e saj të parë në Instagram në qershor 2018.

LEXO EDHE:  Versace zhvesh J.Lo në Met Gala

LEXO EDHE:  Artistja del hapur pa u depiluar dhe pak më vonë i del “zogu”Këto janë fotot më bombastike të modeles./CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kush është Nik Sherri/ Personazhi i “Përputhen” me historinë frymëzuese

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Nik Sherri, është një nga djemtë më simpatikë të Përputhen. Që në momentin e prezantimit ra në sy për qetësinë dhe edukatën që e karakterizon.

30 vjec, i lindur në Mirditë por jeton në Tiranë me profesion si trajner personal. Por Nikun nuk e kemi parë vetëm në studion e “Përputhen”.

Nik Sherri është bërë i njohur gjithashtu për historinë e tij frymëzuese. Pas një aksidenti me makinë Nik, ka humbur njërën këmbë të cilën tashmë ja zëvendëson proteza.

Pavarësisht kësaj ai nuk i humbi shpresat për të jetuar dhe për të bërë një jetë si të gjithë moshatarët e tjerë  dhe për të ndjekur të gjitha endrrat e tij.

Në një intervistë në ‘’ Rreze Dielli’’ ai ka treguar historinë e tij të luftës për të jetuar dhe për të përmbushur ëndrrat e tij.’Unë mendoj se duhet të ngrihemi në diçka tjetër, kështu ishte edhe aksidenti që unë fatkeqësisht humba këmbën dhe nga ai aksident unë fillova më shumë stërvitjen. Sepse nëse mungon dicka, ne ngrihemi në dicka tjetër, për shembull në rastin tim, të kem një trup të mirë fizikisht që mos të vihemi re shumë nga defektet që kemi’’ është shprehur Nik.

LEXO EDHE:  Versace zhvesh J.Lo në Met Gala

LEXO EDHE:  Ja veshjet më të bukura të Met Gala  

Ndër të tjera ai jep një mesazh mjaft frymëzues për të gjithë, sidomos për të rinjtë.

‘’Dështimi më i madh në jetë është dorëzimi, nëse dorëzohesh ke marrë fund, gjithmonë duhet ti bësh ballë cdo lloj situate. Cdo gjë ka zgjidhje mjafton të kesh vullnet dhe çdo gjë e kalon” thotë Sherri.

Tashmë pjesë e “Përputhen”, Nik na tregon së pavarësisht rrethanave asgjë nuk është e pamundur./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Kronika

Fjolla Morina lirohet nga burgu

Publikuar

-

Nga

cna show

Këngëtarja Fjolla Morina është liruar nga  burgu. Lajmi është bërë publik nga vetë avokati i Këngëtares, ndërkohë që gjykata ka rëfuzuar ekstradimin e saj në Shqipëri.

Kujtojmë se Fjolla Morina u arrestua për armëmbajte pa leje. Ajo u arrestua në një lokal në Prishtinë për llogari të Interpol Tirana pas një kohe të gjatë arratie bashkë me partnerin e saj Fisnik Syla, në vënde ekzotike si Dubai dhe Maldive, ku këngetarja kurorëzoi edhe martesën me bisnesmenin.Ishin mediat kosovare ato që publikuan edhe pamje nga momenti i arrestimit teksa këngëtarja ishte në lokal në Prishtinë.

LEXO EDHE:  Makina luksoze dhe aeroplanë?!/Jo, ja si erdhi rreperi i njohur  në Met Gala

LEXO EDHE:  Met Gala 2019/Vip-at "çmendin" tapetin e kuq me veshjet e ekzagjeruara

Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë në Kukës bëri kërkesë për shpallje në kërkim ndërkombëtar të këngëtares më 20 prill të këtij viti, pasi u dënua me 6 vjet burgim për “Trafik të armëve dhe municionit”. Gjykata më herët ndryshoi edhe veprën penale nga “Armëmbajtje pa leje” në “Trafikim ndërkombëtar të armëve”, gjë që rëndoi akuzën ndaj  këngëtares./ CNA. al

LEXO TE PLOTE