Connect with Us

Met Gala/ Kush është personi misterioz që shoqëroi Kim Kardashian?

Showbizz

Met Gala/ Kush është personi misterioz që shoqëroi Kim Kardashian?

Publikuar

-

cna lajme show

Met Gala 2021 kishte shumë surpriza,  por përvec veshjes së Kim, a prisnit që Kanye West të ishte një prej tyre?

Sipas E-online, fansat e Kim u janë të sigurt se një njeri misterioz i veshur njësoj me Kim, me një pëlhurë të zezë, ngjante tmerrësisht Kanye West dhe e shoqëroi Kim Kardashian në Met Gala të 2021 të hënën, 13 shtator.

Ndërsa shumë besonin se ishte Kanye ai që shoqeronte Kim, një burim ekskluziv konfirmon se ai nuk mori pjesë në event.

Akoma aludohet se kush është personi që shoqeroi Kim ne Met Gala 2021, megjithse thuhet se personi që qëndronte pranë themelueses se “KKW Beauty” nuk ishte askush tjetër veçse stilistja Demna Gvasalia, e cila është drejtoreshë dhe krijuese e Balenciaga.

LEXO EDHE:  Mahniti Belgjikën me zërin e saj/ Ja detaji që bëri krenarë të gjithë shqiptarët

cna lajme show

Veshja e yllit të Keeping Up With the Kardashians shkaktoi shumë zhurmë në internet pasi ajo bëri një hyrje dramatike në tapetin e kuq në një pamje polarizuese të Balenciaga. Kim veshi një komplet të zi të ngjitur në trup, me një mbulesë të zezë të fytyrës dhe çizme “Jersey”, komplet e mbuluar./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

U rikthyen pas 20 vitesh tek njëri-tjetri/ Ben Affleck flet për herë të parë pas lidhjes me Jennifer Lopez

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck çmendën fansat e tyre në të gjithë botën, kur vendosn që  pas pothuajse du dekada të riktheheshin sërish tek njëri-tjetri.

Pas ndarjes nga Alex Rodriguez, Lopez e gjeti ngushëllimin tek ish partneri i saj Ben Affleck, me të cilin po shijon ditët e bukura të dashurisë.

Dalja e parë publike e tyre si çift ishte në Festivalin e Filmit në Venezia, ku dukeshin mjaft të lumtur së bashku.Për herë të parë pas kaq kohësh pas rikthimit, aktori ka folur publikisht për Lopez.

LEXO EDHE:  Mahniti Belgjikën me zërin e saj/ Ja detaji që bëri krenarë të gjithë shqiptarët

LEXO EDHE:  Mahniti Belgjikën me zërin e saj/ Ja detaji që bëri krenarë të gjithë shqiptarët

Unë jam i mahnitur nga ndikimi i Jennifer në botë. Më së shumti, si artist, unë mund të bëj filma që mund të ndikojnë te disa njerëz. Jennifer ka frymëzuar një grup masiv njerëzish që ndiejnë se i përkasin këtij vendi. Ky është një efekt që pak njerëz kanë pasur gjatë historisë, disa nuk do t’i njoh kurrë ndërsa një prej tyre mund ta kem pranë dhe ta admiroj me respekt”, është shprehur ai./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Nuk rrinë dot pa njëri-tjetrin/ Ish konkurrenti i “Përputhen” bashkohet sërisht me të dashurën

Publikuar

-

Nga

cna lajme showbizz

Mardhënia e ish konkurrentit të “Përputhen” Arsimit me 21 vjeçaren Pranvera u përfol gjatë në media. Pas një kohë bashkë, çifti u nda dhe pas një shkëputje duket se janë rikthyer përsëri bashkë.

Ka qënë partnerja e tij ajo që më anën e një postimi në Instastory, e ka bërë sërisht publike lidhjen e tyre. Ajo ka postuar një foto ulur pranë tij dhe ka shkruar “përgjithmonë”.

Jo vetëm kaq, por ajo ka postuar edhe një foto me unazë në gisht dhe shumë supozojnë se mardhënia e tyre ka arritur në atë pikë që Arsimi i ka propozuar Pranverës martesë.

LEXO EDHE:  Naomi Campbell “sex bomba” e mbrëmjes

LEXO EDHE:  Mahniti Belgjikën me zërin e saj/ Ja detaji që bëri krenarë të gjithë shqiptarëtMegjithatë ende nuk ka një konfirmim publik lidhur me këtë çështje.

Kujtojmë se Arsim Abduli u përfol shumë për mardhënien e tij me Anën, ish konkurenten e “Përputhen”. Madje ai doli edhe nga emisioni për të vazhduar më tej njohjen e tyre. Por çifti u nda pas një romance të shkurtër dhe tani Arsimi duket se është i fokusuar tek partnerja e re./CAN.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Video-“Më vuri duart në fyt”/ Denoncohet dhuna në Top Channel

Publikuar

-

Nga

cna lajme, cna show

Olti Çullhaj, ish konkurenti i “Përputhen” ka folur rreth një historie dhune brenda emisionit.

Në emisionin “Me Zemër të Hapur” Olti është përplasur me ish konkurrenten Lindita Bimi të cilën e akuzon se ka ushtruar dhunë.

Secili prej tyre ka dhënë versione të ndryshme lidhur me këtë histori.

Olti akuzon Linditen se në një moment ajo i ka vendosur duart në fyt.

Brenda programit patëm debate me konkurrentët dhe një prej tyre ishte Lindita Bimi, e cila më akuzonte pa fund për një femër tjetër, e cila është ish e dashura ime. Më akuzoi për marrëdhënie dhe se ish e dashura priste një fëmijë me mua, por kjo është gënjeshtër dhe sajuar, sepse me askënd nuk pres një fëmijë. Atë ditë që unë u dhunova nga Lindita nuk e kam ditur se po filmohej sepse aty ka kamera kudo në atë format. Por Lindita më vendosi duart në fyt”, është shprehur Olti.

LEXO EDHE:  Naomi Campbell “sex bomba” e mbrëmjes

LEXO EDHE:  Mahniti Belgjikën me zërin e saj/ Ja detaji që bëri krenarë të gjithë shqiptarëtNga ana tjeter Lindita shprehet: “Unë që arrita në atë pikë sepse Olti përdori një fjalor shumë të rëndë ndaj meje. Mjafton të shikosh në youtube të gjitha takimet tona dhe e kupton pse ka agravuar situata, për sa i përket Olti më ka takuar dhe më ka kërkuar ta ndihmoj të bashkohet me bashkëshorten e tij.”

Ne fund Lindita e prek Oltin në një pikë të dobët duke i thënë se si do ndiheshe nëse kjo do i ndodhte vajzës së tij. Në atë moment Olti i ka kërkuar Linditës të mos përfshije vajzat e tij në diskutim.

Biseda mes tyre dukej shumë e tensionuar dhe ende nuk dihet nëse Olti do e vazhdojë çështjen deri në komisariat./CNA.al

LEXO TE PLOTE