Connect with Us

Skenat seksi në klipin “Thirr Policinë”/ Arilena Ara tregon për reagimin e nënës së saj

Showbizz

Skenat seksi në klipin “Thirr Policinë”/ Arilena Ara tregon për reagimin e nënës së saj

Publikuar

-

cna show

Ky sezon veror ka qenë mjaft i suksesshëm për këngëtaren Arilena Ara pas bashkëpunimeve me dy artistët e njohur, Noizy dhe Dafina Zeqiri.

Murderer dhe “Thirr policinë” ka qenë dy prej klipeve muzikore që kanë tërhequr shumë vëmendjen e publikut.

Së fundi e ftuar në emisionin “Goca dhe Gra”, Arilena ka treguar më shumë detaje dhe një ndër to është se si ka reaguar nëna e saj ndaj klipit të fundit me Dafina Zeqirin, “Thirr policinë”, që u komentiua pafund nga fansat.

“Bukur shumë, para kësaj i bëra edhe një shaka ku i thashë dëgjo tani do të shohësh Arilenën dhe do të mësosh gjëra të reja për të. Por ajo më njeh dhe unë ashtu jam në jetën reale madje qesh ndonjëherë kur njerëzit në publik thonë o sa engjëllore, o sa e mirë”, është shprehur artistja.

LEXO EDHE:  “Të gjithë fetë besojnë në ringjallje”/ Kreu Vëllazërisë Ungjillore reagon pas ngjarjes në Tiranë

Po ashtu, Arilena ka shtuar se nënën e saj e sheh si frymëzim për mënyrën si e ka rritur dhe për gruan e fortë që ajo është. Gjithashtu ajo ka folur dhe për çmenduritë e dashurisë.

“Për mua kanë bërë çmenduri, por unë nuk kam bërë ende, do ta ndaja me ju por me modesti shumë të madhe nuk kam bërë ende”, tha Arilena./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Ruhuni nga skuthët”/ Për kë e ka Antonela e “Përputhen”këtë deklaratë?

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ish konkurentja e “Përputhen” Antonela Berisha vahdon të jetë një nga vajzat e cila është më së shumti në qendët të vëmendjes edhe pas daljes së saj nga emisioni.

Si fillim ajo u përfol për një lidhje më Mevlanin, pastaj deklaroi se ai ishte askushi për atë dhe më von pranoi se është në një lidhje dashurie me një futbollist shqiptar pa dashur ta bëjë publik emrin e tij.Mirë po së fundmi Antonëla ka bërë një deklaratë tjetër në bashkëpunim me shoqen e saj të ngushtë.

LEXO EDHE:  Video-skandali në Koplik/Flet për herë të parë gruaja, jep deklaratën befasuese

LEXO EDHE:  “Të gjithë fetë besojnë në ringjallje”/ Kreu Vëllazërisë Ungjillore reagon pas ngjarjes në Tiranë

Kjo e fundit në një postim në instastory ku ka shkëputur një seksuencë nga intervista e saj më Bieta Sulon ajo shkruan “Duhet të dini mos keni frikë nga personat trasparentë por ruhuni nga skuthët”, ndërkohë që edhe Antonela e ka ripostuar këtë shprehje pa dhënë ndonjë detaj se me kë e kishin konkretisht./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Je xheloze”/ Një tjetër diskutim “i zjarrtë” brenda “Big Brother”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Banorët e “Big Brother” qëndrojnë 24/7 bashkë me njëri-tjetrin. Është normale që mes tyre të zhvillohen diskutime të ndryshme.

Në një bisedë të radhës mes Sheilës dhe Beniadës u diskutua sa xheloze janë vajzat. Sheila është shprehur se Beniada i duket shumë xheloze ndërkohë që kjo e fundit ka thënë të kundërten.“Jo! Nuk jam xheloze, jo.I fejuari futbollist që kam pasur i pëlqente të dilte shpesh dhe kur thoshte po dal për mua nuk kishte rëndësi sepse unë kam besim”, është shprehur me ze te larte mbesa e ish-presidentit Bujar Nishani.

LEXO EDHE:  Kërkimet për naftë/ Reagon ashpër Neritan Ceka

LEXO EDHE:  Vonesa e pagave/ Reagon Nikolla: Ju kërkoj ndjesë pedagogëve…

Kujtojme se konkurentët janë të izoluar dhe do të qendrojnë brenda shtëpisë se “Big Brother” per të fituar ne fund cmimin e madh./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Melisa e “Përputhen” bën ndryshimin drastik në pamje/ Ndjekësit i vihen kundër

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Disa ditë më parë ish konkurentja e “Përputhen” Melisa ka bërë një ndryshim në pamjen e saj. Nga të kuqe tashmë i ka bërë flokët ngjyrë lajthi.

Edhe pse Melisa vazhdon të duket po aq simpatike ndjekësit mendojnë se nuk duhej ky ndryshim kaq drastik sepse i shkonin më shumë të kuqe.Thuaj ctë duash, bëj ctë duash, ti mbetesh super bukuroshe me flokët e kuqe”, i shkruan njëri nga ndjekësit.

LEXO EDHE:  Dhunoi nënën e moshuar/ Arrestohet 34-vjeçari

LEXO EDHE:  Vonesa e pagave/ Reagon Nikolla: Ju kërkoj ndjesë pedagogëve…

Kujtojmë se Melisa pas daljes nga “Përputhen” ka vazhduar më disa projekte muzikore. Gjithashtu ajo është çift me Andin me të cilin edhe bashkëjeton./CNA.al

LEXO TE PLOTE