Connect with Us

Fansi i çmendur kërkon me ngulm një foto me këngëtaren/ Lopez përballet me incidentin e papritur

Showbizz

Fansi i çmendur kërkon me ngulm një foto me këngëtaren/ Lopez përballet me incidentin e papritur

Publikuar

-

Pas festivalit të filmit në Venecia, këngëtarja Jennifer Lopez dhe partneri i saj Ben Affleck janë përballur me një situatë të papritur. Teksa po largoheshin, një fans i çmendur i Lopez është afruar drejt saj me ngulm për të bërë një foto.

Por Ben Affleck e ka mbrojtur partneren e tij, duke e larguar fansin tej. Më pas truprojat janë sigururua deri në largimin e burrit të çmendur pas Lopez.

LEXO EDHE:  Fjolla Morina bëhet e gjallë/ Reagon nga arratia

Dyshja kanë vazhduar rrugën të lumtur drejt aeroportit, të kapur dorë për dorë .

Lopez dhe Affleck u shfaqën bashkë në tapetin e kuq të Festivalit të filmit në Venecia dhe fotot e tyre bënë xhironë në rrjetet sociale.

Ata dukeshin më të dashuruar se kurrë ku nuk munguan dhe shikimet pasionante./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Aq ishte/ Graniti bëhet pishman për Fifin: “U nxitova”

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Publiku deri diku u mësua më idenë se Graniti dhe Fifi mund të ishin më shumë se miq dhe se mes tyre mund të lindte një histori dashurie.

Kjo u përforcua edhe nga deklarata e Granitit se e kishte marrë malli për Fifin kur ajo ishte në dhomën e dënimit, i bëri surprizë dhe i dhe një përqafim shumë të ngrohtë. Më pak fjalë ai shprehu pëlqimin hapur ndaj saj.

LEXO EDHE:  WOW-Këngëtarja shqiptare imazh i markës së njohur botërore

LEXO EDHE:  Kur këndojnë Kida dhe Tuna ndryshojnë kanalin/ Dy reperët “shpërthejnë” ndaj këngëtarëve të njohur

Por si duket aq ishte. Graniti ka ndryshuar mendjen. Ai tha se ishte nxituar në lidhje më deklaratat e tij për Fifin.Sipas tij është shumë herët për të thënë nëse mes tyre mund të ketë dicka dhe se ishte nxituar shumë në lidhje me këngëtaren.

Tani na mbetet të presim si do të vazhdojë marrëdhënia mes tyre pas kësaj deklarate./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

E papritur/ Fifi shpërthen në lot: “Nuk dua të bëhem pengesë për Granitin dhe Semin”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

“Çifti” më i përfolur i momenti, Graniti dhe Fifi duket se po pësojnë një krizë. Pas komenteve të shumta se Graniti i shprehu hapur pëlqimin Fifit, madje edhe i bëri një surprizë që e la pa fjalë Fifin, kjo e fundit duket se po bëhet shumë xheloze për të. Fifi nuk duron dot vëmendjen që Graniti i jep vajzave të tjera të shtëpisë. Konkretisht Fifi ka folur për afrimitetin mes Semit dhe Granitit. Fillimisht me ironi dhe më von ka shpërthyer në lot.

Pak minuta më pas Fifi ka qëndruar e vetme në shtratin e saj, e përlotur teksa i thotë Granitit se nuk dëshiron që të bëhet pengesë përballë një mundësie mes tij dhe Semit.

LEXO EDHE:  “Tërhiqe këmbën zvarrë”/ Fifi uron të motrën në ditën e martesës

LEXO EDHE:  Fjolla Morina bëhet e gjallë/ Reagon nga arratia

Unë e di se si e sheh ti atë dhe nuk dua të të bëj presion“,- tha Fifi.Por Graniti nuk duket i lëkundur dhe e mohoi këtë mundësi dhe i tha se s’duhet ta mundojë veten me të tilla mendime por të gjallërohet dhe të qeshë, ashtu si është zakonisht Fifi.

Nëse do kisha pëlqim për të do kisha flirtuar me të, më jep mundësinë të të tregoj që jam i vërtetë’”,-I thotë Graniti./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Përfundoi në spital, e kishte rrahur babai”/ Edi i Përputhen “hap zemrën”: Kam qarë për një femër

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Eduard Kuçi është një nga djemtë më të përfolur në Përputhen. Ai shpesh është bërë shkak i nisjes së shumë debateve në emision.

Mirëpo sot në takimin e tij me Mikelën ka treguar më shumë rreth jetës së tij private dhe ka rrëfyer një histori mjaft tronditëse.I pyetur nga Mikela se si është ai në dashuri dhe a ka qarë ndonjëherë për një femër, Edi është përgjigjur që po ka qarë pasi ish partnerja e tij kishte përfunduar në spiatl pasi ishte dhunuar fizikisht nga babai i saj.

LEXO EDHE:  Me poza seksi nga Dubai/ Fjolla Morina ndez Instagramin

LEXO EDHE:  Me poza seksi nga Dubai/ Fjolla Morina ndez Instagramin

“Kam qajt për një femër po kam qenë pak më i ri. Ka shkuar në spital, e ka rrahur babai”, është shprehur Edi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE