Connect with Us

WOW-Kejvina Kthella çmend ndjekësit/ Tregon format shpërthyese me bikini

Showbizz

WOW-Kejvina Kthella çmend ndjekësit/ Tregon format shpërthyese me bikini

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Kejvina Kthella është një nga modelet më seksi të momentit. Ajo është shumë e përfolur për jetën e saj private dhe fotot provokuese që publikon në rrjetet sociale.

Së fundi modelja ka publikuar një foto tejet seksi ku shihet me bikini dhe tregon format e saj shpërthyese.

Bukuroshja shfaqet krejt natyrale, pa grim dhe pa filtra. Kaq ka mjaftuar që rrjeti të vërshojë me komente pozitive për modelen./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Po “vrisnit” mendjen se ku e keni parë më parë/ Graniti i Big Brother pjesë e klipit të reperes së famshme shqiptare

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Granit Cana është një nga vip-at që është bërë pjesë e Big Brother.

Bukuroshi nga Kosova ka tërhequr menjëherë vëmendjen e të gjithë ndjekësve dhe vajzave të shtëpisë së Big Brother Vip me bukurinë e tij.

Përveçse një ish futbollist, Graniti ka treguar se është edhe model. Për të gjithë ju që po vrisnit mendjen për të kujtuar se ku e keni parë më parë Granitin,tani do ta kujtoni.

LEXO EDHE:  FOTOT-Bukuroshja braziliane ngre temperaturat/ Tregon fizikun marramendës ngjyrë çokollatë

LEXO EDHE:  Seks apo ushqim? Ja kë zgjedhin më parë djemtë dhe vajzatGraniti ka qenë model në klipin e reperes së famshme shqiptare, Tayna. Ai ka qenë pjesë e klipit të këngës “Johny Johny”, që ka grumbulluar me miliona klikime në Youtube./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fifi xheloze për Granitin/ “Shko vishu se po të shohin gratë e botës”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja Fifi, banore e shtëpisë së Big borther Vip  nuk e fsheh më pëlqimin e madh që ka ndaj Granit Canës.

Tani Fifi ka filluar edhe të xhelozojë pasi Graniti është një nga djemtë më të pashëm në Big Brother.

Graniti ka treguar trupin me muskuj dhe teksa bisedonin me Monikën në oborr, Fifi është ndjerë xheloze dhe i drejtohet: “Shko, vishu shpejt, se pot ë shohin gratë e botës.”/ CNA.al

 

LEXO EDHE:  FOTOT-Bukuroshja braziliane ngre temperaturat/ Tregon fizikun marramendës ngjyrë çokollatë

LEXO EDHE:  Tejkaloi kufijtë shqiptar/ “Bomba” Oriola Marashi çmend ndjekësit me fotot e fundit 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Rrëfehet vajza e ish deputetes demokrate/ “Më ka ndihmuar emri i mamit në karrierë”

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Vajza e ish deputetes demokrate, Albina Deda,  Ada Deda, është një nga modelet më seksi të momentit.

Ada është gjithnjë në qendër të vëmendjes, për shkak të fotove të saj provokuese dhe bukurisë.

Së fundi ajo ka folur për karrierën e saj si modele dhe është shprehur se emri i nënës së saj e ka ndihmuar shumë në fillimet e saj.

E ftuar në emisionin “FriendZone” në ABC, ajo është shprehur se tani ka filluar të shkëputet nga emri i nënës së saj, Albina Deda.

LEXO EDHE:  Fotot-“Ooooo pikë e zezë..!”/ Komentuesja acaron Braçen

LEXO EDHE:  Vajza e ish deputetes i vë “flakën” rrjetit/ Tregon të pasmet me tanga  Mendoj se gjithçka ka nisur në moshën 16-vjeçare kur të gjitha dëshirojnë të bëjnë foto të bukura dhe të bëhen modele.

Pavarësisht kësaj, e kam thënë dhe më parë, më ka ndihmuar shumë emri i mamit. Më pas, hap pas hapi arrita këtu ku jam. Tani jam mësuar, nuk më ka shqetësuar aspak në fillime.

Thjesht kam filluar të shkëputem nga emri i mamit, portalet tani fillojnë me emrin Ada Deda modelja.”, theksoi ajo./ CNA.al

LEXO TE PLOTE