Connect with Us

Kim Kardashian “habit” sërish me veshjen e saj të fundit

Showbizz

Kim Kardashian “habit” sërish me veshjen e saj të fundit

Publikuar

-

cna lajme show

Ylli i “Keeping up With the Kardashians”, Kim Kardashian ka guxuar sërish me stilin e saj. Ajo i ka lënë të gjithë gojëhapur, teksa ka mbërritur në New York City, për Met Gala.

Kardashian u fotografua teksa dilte nga një SUV-a e zezë me një pallto lëkurë të zezë, dorashka, pantallona dhe çizme stileto.

LEXO EDHE:  Victoria Beckham, një manekin plot stil

Fytyra e saj ishte e mbuluar plotësisht nga një maskë që kishte vetëm një hapje në pjesën e pasme për bishtin e flokëve.

“Met Gala 2021” do të mbahet mbrëmjen e nesërme më 13 shtator./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Sabiani rrëfen historinë tronditëse/ Të gjithë banorët “shpërthejnë” në lot

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Banorët e ‘’Big Brother Vip’’ masditen e kaluar janë bashkuar më nismën dhe fushatën e muajit rozë, të ndërgjegjësimit të vajzave dhe grave për të bërë kontrolle periodike dhe teste mamografie në kohë.

Ndër të tjera secili prej tyre kanë rrefyer histori te dhimbshme si kanë humbur njerzit e tyre të dashur për shkak të kancerit të gjirit

Kjo ka bërë që të gjithë banorët të preken dhe të kthehen në mbështëtje emocionale për të gjithë ata që kishin një histori të tillë.

LEXO EDHE:  Bieta dhe Rudina guxojnë me veshjet/Prezantojnë emisionin me “pizhame”

LEXO EDHE:  Kim tregon se ajo merr vendimet në shtëpi!/ Hedh poshtë fjalët e bashkëshortitPasi Paloma rrëfeu si humbi motrën nga kjo sëmundje, Iliri asistenten e tij, edhe Sabiani u shpreh mes lotësh se humbi nënën e tij pas një lufte të gjatë më Kancerin.

Në këtë moment të gjithë banoret u përlotën dhe shkuan të përqafonin Sabianin i cili nuk mundi të tregonte më shumë nga emocionet./CAN.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Pozon nudo në kopertinat e famshme/ Beniada rrëfen vështirësitë e para në Milano: “Nuk kisha bukë të haja”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Beniada ka erdhur me një tjetër rrëfim në shtëpinë e “Big Brother”. Në një bashkëbisedim me Semin ajo është shprehur së fillimi në Milano kur ajo vendosi të jetonte vetë, ishte shumë i vështirë.

Ajo tha se i duhej të numëronte çdo euro për të qenë në gjëndje të paguante detyrimet e qerasë, ujin dhe energjinë. Më tej ajo vijoi duke thënë se kishte raste që ajo nuk kishte leke të hante bukë sepse ushqimet ishin shumë të shtrenjta.

“Me duhet të mblidhja lek për një sanduiç 7 euro ose një ujë 2.5 euro. Kishte raste që nuk kisha dhe më duhet të rija pa ngrënë“, është shprehur Beniada.

LEXO EDHE:  Dështimi i parë i Kardashian me zbukurimet 

LEXO EDHE:  Pse u dëshpërua vëllai i Kim Kardashian?Beniada tashmë është një modele e cila njihet për pozat e saj nudo në kopertinën e revistës së famshme GQ dhe jo vetëm.

Kujtojmë se ajo është momentalisht një nga emrat më të përfolur, e cila bëri shumë bujë më hyrjen e saj në shtëpinë më të famshme të momentit “Big Brother”. Ajo zgjodhi të performonte një kërcim shumë sensual i cili u pëlqye nga të gjithë.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Gruaja ime u tregua inteligjente, ma fali tradhëtinë”/ Rrjeti “shpërthen” keq pas deklaratës së Ilirit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Gjatë provës javore të vendosur nga “Big Brother”,Ilir Shaqiri tregoi se disa vite më parë ka tradhëtuar bashkëshorten e tij.“Ishte një histori që nisi si një lojë. Ishte një balerinë që ma hoqi petllën thënë troç. Lozëm aq shumë sa u futa në një labirint. Gruas i thash se do të largohem nga shtëpia derisa të vendoset përfundimisht ç’do të bëjmë. Do humbisja gjithçka nga ajo gjë”, tregoi  Iliri per publikun.

Ndër të tjera ai u shpreh se bashkëshortja u tregua inteligjente dhe ja fali tradhëtinë. “Kam një grua të mrekullueshme… u tregua shumë inteligjente dhe më fali. Edhe vajza ime nuk kuptoi asgjë’, u shpreh Iliri.

LEXO EDHE:  Aurela Hoxha blu dhe me stil

LEXO EDHE:  Kim tregon se ajo merr vendimet në shtëpi!/ Hedh poshtë fjalët e bashkëshortit

Mirëpo kaq mjaftoi që rrjeti të shpërthente në komënte negative.Si e bëri publike, dmth respekti për gruan 0 që në mementin që e tradhëtoi dhe sot që e tregon, për atë mos të flisje dhe për fëmijët turp …ca vlerash po transmetoni, falni tradhetinë”, shprehet njeri prej komentuesve.

Kush do ja përkthejë gruas tani këtë apo do e ketë fal thuaj se të jashtëm”, vazhdon një tjetër./CNA.al

LEXO TE PLOTE