Connect with Us

Ilda Bejleri rikthehet sërish në ekran/ Ja ku do ta shohim bukuroshen

Showbizz

Ilda Bejleri rikthehet sërish në ekran/ Ja ku do ta shohim bukuroshen

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Ilda Bejleri do të rikthehet sërish në ekran, tashmë jo me një program sporti, por një talent show.

Bejlerin do ta shohim shumë shpejt në ekranin e Abc news, në drejtimin e programit “T’ka mami yll”.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Bejleri e cila shkruan në një postim në rrjetet sociale:

Pasi ‘riktheva dallëndyshet’ me një sukses spektakolar😜 i rikthehem baletit në një tjetër spektakël të jashtëzakonshëm…T’KA MAMI YLL*, Dance Reality Shoë ’ ne Televizionin ‘ABC’, do të vijë *_Premierë Absolute_ këtë sezon të ri televiziv, nën prezantimin tim!“./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  Luana Vjollca nuk heq dorë nga photoshop-i/ Ndjekësit nxjerrin detajet nga fotoja me belin e hollë

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ILDA BEJLERI (@ildabejleri)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Konkurenti i “Përputhen” i kërkon një vajze foto nudo/ Biseda e tyre bën xhiron e rrjetit

Publikuar

-

Nga

cna lajme showbizz

Një foto ku duket biseda e konkurentit të “Përputhen” Dorian Kuka me një vajzë po bëhet virale në rrjet.

Ka qenë faqja “Vipat e Bllokut” në Instagram që ka bërë publike bisedë ku duket konkurenti që i kërkon vajzës ti dergojë foto intime.Ai i kishte folur i pari vajzës duke e pyetur fillimisht nëse ishte ajo në fotografinë e postuar dhe pasi mori përgjigje pozitive ai i kërkoi asaj një foto intime vetëm për të ne mesazhe.

LEXO EDHE:  Luana Vjollca nuk heq dorë nga photoshop-i/ Ndjekësit nxjerrin detajet nga fotoja me belin e hollë

LEXO EDHE:  Albana Osmani zbulon lidhjen e gjakut me moderatorin e njohur shqiptar

Nga ana tjetër vajza nuk ka pranuar edhe pse konkurenti i “Përputhen” ka insistuar./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Çifti që bëri bujë të madhe në media/ Angela Martini dhe bashkëshorti i saj i kthehen normalitetit

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

U bë shumë kohë që modelja me origjinë shiptare angela Martini dhe bashkëshorti i saj, biznesmeni rumum Dragos Savulescu janë në qendër të vëmendjes nga media për shkak të historisë së tyre.

Bashkëshori i saj u arrestua për korrupsion, u arratis në vende luksoze, u arrestua serish dhe si përfundim u la i lirë për shkak të mungesave të provave.

Si duket çifti i është rikthyer normalitetit. Bashkëshorti i modeles shqiptare ka festuar ditëlindjen dhe Angela Martini ka zgjedhur fjalët më të ëmbla për ta uruar.

LEXO EDHE:  Luana Vjollca nuk heq dorë nga photoshop-i/ Ndjekësit nxjerrin detajet nga fotoja me belin e hollë

LEXO EDHE:  Çfarë po kurdis moderatorja?/Ndërkohë që ne flinim, Luana Vjollca e gdhiu gjithë natënAjo ka postuar një video ku duket krahë tij dhe shkruan:

Urime ditëlindja për bashkëshortin tim të mrekullueshëm Dragos Savulescu. Momentin e parë që të pashë, u ndjeva sikur në shtëpi. E dua fuqinë tënde, inteligjencën tënde, besimin që ke ndaj meje e po ashtu edhe shpirtin tend. Jam shumë mirënjohëse për çdo gjë. Nuk do të ndryshoja asnjëherë asgjë. Të dua”.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Çdo gjë bëhet si do ai”/ Banorët e “Big Brother” xhelozë për Donladin?

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Donald veshaj është një prej konkurentëve më të komentuar të “Big Brother”. Ai ra direkt në sy për tipin e tij shumë të shkathët dhe duket se është një ndër më të preferuarit nga publiku. Jo vetëm kaq por Donaldi shpesh herë jep ide si mund të organizohet puna dhe këto janë parë nga banorët si urdhëra më tepër se ide.

LEXO EDHE:  Luana Vjollca nuk heq dorë nga photoshop-i/ Ndjekësit nxjerrin detajet nga fotoja me belin e hollë

LEXO EDHE:  Albana Osmani zbulon lidhjen e gjakut me moderatorin e njohur shqiptar

Në një bashkëbisedim mes Fifit, Arditit dhe Palomës kjo sjellje e Donaldit u diskutua dhe ta mendojnë se çdo gjë më shtëpi bëhet si do ai.Nuk mund të themi nëse ky është konstatim apo xhelozi nga banorët e tjerë. Na mbetet të shohim se çfarë opinion do ketë Donaldi në lidhje më këto thashetheme kur ti zbulojë./CAN.al

LEXO TE PLOTE