Connect with Us

Foto-Nora Istrefi shfaqet provokuese në Mal të Zi

Showbizz

Foto-Nora Istrefi shfaqet provokuese në Mal të Zi

Publikuar

-

cna lajme show

Nora Istrefi është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe më të dashura për publikun. Ditën e sotme ka vendosur të na “kënaqi” sytë me disa foto nga Mali i Zi, ku duket se ka zgjedhur të pushojë disa ditë.

Në fotot e postuara në Intagram, Nora duket në super formë.

E veshur me xhinse të shkurtra dhe një bluzë mikro-trikon, që është bërë sensacion nga bukuroshet e famshme së fundmi, këngëtarja ka marrë mijëra pëlqime nga fansat e saj vetëm disa minuta pas postimit të imazheve.

LEXO EDHE:  Fansi i çmendur pas Kidës/ Bën gjestin që la pa fjalë këngëtaren

Imazhet provokuese e kanë rikthyer këngëtaren edhe njëherë në qendër të vëmendjes, ndërsa nuk kanë munguar komentet e shumta. / CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Ajo më qetëson mua”/ Aleksandër Gjoka tregon për marrëdhënen e tij me bashkëshorten

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtari shumë i dashur për publikun Aleksandër Gjoka ka folur për marrëdhënien e shkëlqyer që ka me bashkëshorten e tij dhe fëmijët.

I ftuar në emisionin “Dola te Ola” teksa në ekran u shfaq një fotografi me bashkëshorten e tij, Gjoka tregoi se ata janë dashuruar gjatë një ekskursioni dhe shtoi se tek gruaja e tij i pëlqen që është shumë e qetë, e dashur dhe arsyeshme.

LEXO EDHE:  “Kanë qenë të pakta herët që kam qeshur”/ Ronela Hajati hap zemrën dhe jep mesazhin e rëndësishëm

LEXO EDHE:  Krerët e narkoshtetit/ Berisha i nxjerr me foto“Ajo më qetëson mua”, tha Gjoka. Ndër të tjera Gjoka tha se kur është i acaruar i vetmi person që i fal qetësi është bashkëshortja  tij.

Ndërkohë që ai u surprizua në emision nga dy fëmijët, vajza dhe djali. Teksa treguan se i ka marrë shumë malli ata i kërkuan edhe një album, por Gjoka nuk premtoi asgjë./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Si u ndjeve në dush, u fërkove”/ Fifi vë në siklet Granitin, xheloze sërish për Semin

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Skenat e xhelozisë së Fifit për Granitin nuk kanë munguar as ditën e sotme. Dhe shkaku i xhelozisë është sërish Semi.

Këtë herë Fifi e pyet pse është larë në dush në të njëjtën kohë me Semin.

Graniti nga ana tjetër është shprehur se nuk asgjë të keqe pasi janë vetëm shokë.

Si u ndjeve në dush, a u lave mirë, a u fërkove vetë? A ia fërkoj ndonjëri shpinën?”, e ka pyetur Fifi.

Ndërkohë që Graniti i përgjigjet: “Uaa kaq thellë ka mbrri xhelozia”.

Kujtojmë se që në momentet e para të hyrjes në Big Brother Vip është parë një afrimitet mjaft i madh mes dyshes. Tashmë ato lakohen si një çift i mundshëm edhe pse ende nuk kanë marrë vendimin për të krijuar një lidhje bashkë në Big Brother.

LEXO EDHE:  Pas tradhtisë, Khloé Kardashian publikon fotot sexy! Ja si reagon Tristan Thompson

LEXO EDHE:  Pas tradhtisë, Khloé Kardashian publikon fotot sexy! Ja si reagon Tristan ThompsonGjithashtu ka shumë reagime dhe dyshime rreth dyshes, pasi të shumtë janë ata që nuk e besojnë se Graniti ka të njëjtin pëlqim si Fifi ndaj tij./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Afrimiteti i Semit dhe Donaldit në Big Brother Vip/ Flet për herë të parë Bora Zemani: Mos shpifni

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Afrimiteti i Semit dhe Donaldit në Big Brother Vip,  ka shkaktuar shumë reagime në rrjetet sociale nga ndjekësit të cilët mendojnë se mes tyre mund të ketë diçka më shumë se miqësi.

Në këtë seri komentesh ka qenë e përmednur dhe moderatorja Bora Zemani, e cila është ish partnerja e Donald Veshajt dhe shoqja më e ngushtë e këngëtares Semi Jaupaj.

Për herë të parë pas kaq shumë komentesh, moderatorja Bora Zemani ka reaguar duke shpjeguar raportin që ka Semi me Donaldin, duke thënë se nuk ka asnjë gjë më shumë se një raport shoqëror me tyre.

Ndaj kërkon që të ndalohet me komentet dhe shpifjet.Më duhet t’i përgjigjem absurditetit që po ndodh! Sado të përpiqem të jem indiferente siç bëj gjithmonë, e kam të pamundur kur shoh që përmendet emri im çdo ditë ,me lajme, thashetheme e të folura pa takt. Kam punuar me përulësi që 16 vjeç dhe pa dashur të fitoj në publik vëmendje të pamerituar. Asnjëherë nuk kam besuar që gjërat fitohen qyl, duke ndenjur e duke u marrë me llafe. Në fakt kam dashur të meritoj vëmendje vetëm përmes punës sime dhe kurrë prej jetës personale.

Ndoshta më keni parë shpesh në median rozë por jo prej dëshirës sime, jua siguroj. Kjo duket edhe nga fakti që duroj shumë duke mosreaguar sado budallallëqe thuhen dhe shtohen e shtohen përditë. Unë shoh gjithmonë punën dhe jetën time, pa përmendur e pa përfshirë askënd tjetër, aq më tepër duke përdorur apo keqpërdorur dikë tjetër.

Nuk jam rritur në kurriz të askujt e për këtë jam krenare! Kjo eksperiencë nuk më takon mua por Semit dhe Donaldit dhe ata janë të lirë të sillen e ta shfrytëzojnë si të duan. Di të them që ata kanë patur një marrëdhënie shumë të mirë edhe jashtë, prej meje! Nuk dyshoj  në asnjë moment që Semi mund të ketë pëlqim më shumë se shoqëror për Donaldin.

Nga ana tjetër edhe pse prej kohësh nuk jemi bashkë unë dhe Donaldi gëzojmë respekt për njëri-tjetrin dhe nuk do krijonim asnjëherë situata të tilla. E shoh thjesht mbështetje dhe krah për njëri-tjetrin!Kaq!E kuptoj që duhet të komentoni por mos ekzagjeroni e mbi të gjitha mos shpifni!!!”, shkruan Bora në postimin e saj në Instastory./ CNA.al

LEXO TE PLOTE