Connect with Us

WOW- Sara nxeh rrjetin me fustanin e shkrutër

Showbizz

WOW- Sara nxeh rrjetin me fustanin e shkrutër

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sara Malaj, konkurrentja simpatike e edicionit të kaluar të Përputhen, u kthye në personazhin më të komentuar, sidomos pas daljes çift me Atdheun, konkurrentin nga Gjakova. Lidhja mes tyre duket se nuk funksionoi siç duhet, por pavarësisht ndarjes, Sara ka pranuar se me Atdheun vazhdon të ketë kontakte shoqërore dhe se nuk ka asnjë hatërmbetje midis tyre.

Së fundmi Sara ka postuar një foto në Instagram, ku është shfaqur me një fustan shumë të shkurtër ngjyrë gri , duke zbuluar hiret e saj.

LEXO EDHE:  Aparati fotografik që printon foto pa përdorur bojë

Jemi mësuar që Sarën ta shohim gjithmonë të kuruar deri në detaj por në foton e fundit ajo duket pa pikë make-up në fytyrë dhe duhet ta pranojmë se duket po aq e bukur.

“Ju ka marë malli?”, shkruan Sara krahas fotove./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Zbuloni emrat e personazheve Vip që pritet të bëhen sot pjesë e “Big Brother”

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Prej një jave tashmë a nisur emisioni i cili ka thyer rekorde shikueshmërie “Big Brother”. Këtë herë “Big Brother” ka erdhur me një ndryshim pothuajse tërësor. Tashmë nuk kemi të bëjme me personazhe të thjeshtë por Vip.

Gjatë javëve pritet që brenda shtëpisë të famshme të ketë jo vetëm eleminime por edhe prurje të reja.

LEXO EDHE:  Foto/ Aktorja e njohur hap dyert e shtëpisë luksoze

LEXO EDHE:  Doni foto të mrekullueshme në dasmën tuaj?/ Si t’ia bëni më të lehtë punën fotografitEdhe pse ende nuk kemi konfirmime zyrtare përflitet se një prej personazheve vip që pritet të hyjë është këngëtarja Beatrix Ramosaj. Një tjetër emer i përfolur është ai i aktores Ema Andrea.

Siç e thamë presim ende të vërtetohet nëse keto emra do të hyjnë sot në “Big Brother” sepse aktualisht janë aludime./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Nuk pritej/ Bearti dhe Jasmina kapen “mat” me njëri-tjetrin

Publikuar

-

Nga

vna lajm show

Në episodin e kaluar të emisionit “Përputhen Prime” u bënë pjesë dy ish konkurentët Jasmina dhe Andi të cilët patën një përballje në studio.

Andi u shpreh se dëshironte ti kërkonte Jasminës një mundësi të dytë por kjo e fundit nuk pranoi dhe u shpreh se nuk kishte ndjenja më për të pasi edhe kishin kaluar 4 muaj pa kontakt mes tyre dhe kjo kishte bërë që ndjenjat të iknin.

LEXO EDHE:  Aparati fotografik që printon foto pa përdorur bojë

LEXO EDHE:  Aparati fotografik që printon foto pa përdorur bojëPor së fundmi ajo u fotografua krahë ish konkurentit Beart Rexhepi i cili njihet për lidhjen e famshme dhe skandalin  me Tea Trifonin gjithashtu pjesëmarrëse në “Përputhen”,

Ata dukeshin shumë të buzëqeshur dhe si duket po e shijonin shumë shoqërinë me njëri-tjetrin/ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Kam vuajtur për një femër”/ Banori i “Big Brother” flet për dashurinë më të madhe të jetës së tij

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Duket se banorët brenda shtëpisë së “Big Brother” janë miqësuar shumë me njëri-tjetrin aq sa nuk e kanë problem të tregojnë edhe histori tepër personale.

Së fundmi modeli dhe ish futbollisti, Granit Cana, duke larë enët më aktoren Monika, ka folur për lidhjen e tij me një vajzë e cila si duket ka qenë dashuria më e madhe.Ndër të tjera ai është shprehur se ka vuajtur dhe ka qarë shumë shpesh për të.

LEXO EDHE:  Foto/ Aktorja e njohur hap dyert e shtëpisë luksoze

LEXO EDHE:  Foto-“Sfilatë” në parlament/ Si u veshën sot gratë deputete

Kujtojmë së Graniti dhe Fifi gjatë qëndrimit në Shtëpinë e “Big Brother” qëndrojnë shumë kohë me njeri-tjetrin dhe nga kjo po aludohet se mes tyre mund të lindë dicka më shumë se miqësi. Shumë biseda personale, afrimitet, kapje dore etj, janë shenja që të bëjnë të kesh dyshime rreth marrëdhënies së tyre./CNA.al

LEXO TE PLOTE