Connect with Us

Të ndarë?/ Riniani i Përputhen publikon foton me partneren seksi

Showbizz

Të ndarë?/ Riniani i Përputhen publikon foton me partneren seksi

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Prej ditësh qarkulloi në rrjet lajmi se ish-konkurrenti i “Për’puthen” Riniani Leka ishte ndarë nga e dashura e tij, avokatja me origjinë shqiptare që jetonte në Spanjë, Anisa Berliku.

Por si duket ky ishte një alarm fals pasi të dy janë rishfaqur pranë njëri-tjetrit. Së fundmi Riniani e vërtetoi edhe një herë se është krah Anisës me një postim në rrjetet sociale ku ai shfaqet pranë saj.

LEXO EDHE:  Nuk ndalet Mevlani/ Vijon thumbat ndaj Ledjanës

Rikujtojmë se Riniani mori ftesë nga Ana Kauri gjatë pjesmarjes së tyre në Përputhen për ta vazhduar njohjen jashtë, por ky i fundit nuk pranoi.

Riniani doli beqar nga emisioni dhe tani po shijon lidhjen me Anisen, vajzën simpatike që punon si avokate në Spanjë, e cila gjithashtu është nëna e një vajze të quajtur Chloe./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Më tha je fshatare”/ Fifi flet për ndarjen nga ish i dashuri

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Gjatë një diskutimi brenda shtëpisë së “Big Brother” Fifi ka folur rreth një historie personale ku ish i dashuri e ka lënë sepse nëna e tij mendonte se ishte fshatare dhe nuk e pëlqente Fifin

Mua më ka thënë ish-i dashuri im i parë, po më thotë nëna: ‘Zgjidh mes mua dhe asaj’, pse? ‘Sepse ajo është katundare e Ferizajt dhe është këngëtare dhe unë s’e dua nusen as këngëtare as katundare”, ka treguar këngëtarja e njohur.

LEXO EDHE:  Mevlanit nuk i ndahet shpirti nga Ledjana/ Ja çfarë ka bërë këtë herë

LEXO EDHE:  FOTOT-“Princesha” që fitoi zemrën e “princit” SaimirNë fakt Fifi flet shumë rrallë për jetën e saj personale dhe është e habitshme disi që këtë herë bëri një përjashtim.

Kujtojme së para një viti ajo u përfol se kishte nisur një lidhje me një djalë nga Shqipëria të quajtur Xhulio  por që pas një kohe të shkurtër, dyshja u ndanë. Pas kësaj Fifi nuk nguroi të bëntë këngë që gjithashtu përfliteshin se ishin dedikim ndaj djalit në fjalë./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kam bashkëjetuar për 2 muaj/ Vazhdojnë rrëfimet në “Big Brother”

Publikuar

-

Nga

Rrëfimet si duket nuk mungojnë brenda shtëpisë së “Big Brother”. Benilda ishtë e para që zbuloi se ka qenë në një fejesë për rreth 7 vjet por ishte ndarë sepse u fejua shumë e vogël dhe nuk e donte më partnerin duke i hedhur edhe të emës fajin.

Rradha si duket u pasua nga ish-futbollisti seksi Granit Cania.

LEXO EDHE:  Nuk ndalet Mevlani/ Vijon thumbat ndaj Ledjanës

LEXO EDHE:  Nuk ndalet Mevlani/ Vijon thumbat ndaj LedjanësDuke u marë më provën e përjavëshme me bluajtjen e kafes ai ka bërë një bashkëbisedim me Palomën dhe Elhaidin.

Gjatë bisedës ai pohoi se ka qenë në një bashkëjetesë me një vajzë për dy muaj. Por zbuluan se lidhja mes tyre nuk funksionoi dhe secili vazhdoi me rrugën e tij./CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Habitet Arbana Osmani/ “Big Brother Vip” jehonë në mediat italiane

Publikuar

-

Nga

cna lajm show

Që “Big Brother Vip” do të ishte një sukses i vërtetë kjo pritej nga të gjithë, por si duket as vet moderatorja e emisionit Arbana Osmani nuk e ka pritur që të bëjë jehonë të madhe në mediat italiane. Italia e përshkruan emsionin si një mrekulli skenografike duke komplimentuar gjithë produksionin për skenografinë dhe realizimin.

Si duket Arbana Osmani kishte marrë shumë mesazhe nga ndjekësit e saj ne Instagram të cilët i kanë derguar foto ku “Big Brother” ishte kryefjalë e mediave të huaja.

LEXO EDHE:  Mevlanit nuk i ndahet shpirti nga Ledjana/ Ja çfarë ka bërë këtë herë

LEXO EDHE:  Aktori i njohur martohet për herë të katërt/Zyrtarizon lidhjen me grimierën 20 vite më të reNormalisht Arbana Osmani nuk ka nguruar të fshehë lumturinë lidhur me këtë fakt dhe ka postuar në Instagraminn e saj të gjitha këto lajme.

Kujtojmë se edhe edicionet e para të emisionit “Big Brother” kanë pasur një sukses të jashtëzakonshëm dhe shikueshmëri përtej limiteve dhe e njejta gjë pritet edhe në këtë edicion të ri./CNA.al

LEXO TE PLOTE