Përjashtimi i Berishës i padrejtë/ Gjekmarkaj: Një akt i detyruar

Agron Gjekmarkaj ka komentuar përjashtimin e Sali Berishës nga grupi parlamentar i PD. I ftuar në emisioni “Kjo javë” Gjekmarkaj është shprehur se statuti është shumë i vogël para Sali Berishës. Sipas tij, Basha e ka marrë këtë vendim nën një presion shumë të madh, dhe beson se Basha e ka marrë këtë vendim për … Continue reading Përjashtimi i Berishës i padrejtë/ Gjekmarkaj: Një akt i detyruar