Connect with Us

Mahnitëse/ Dua Lipa tregon me krenari se është veshur nga stilistja shqiptare

Showbizz

Mahnitëse/ Dua Lipa tregon me krenari se është veshur nga stilistja shqiptare

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa ka zotëruar tregun muzikor, kryesisht përgjatë këtyre dy viteve të fundit, me publikimin e albumit “Future Nostalgia”.

Autorja e shumë hiteve asnjëherë nuk nguron të tregojë krenarinë që ka për origjinën e saj.

Dua është kthyer në një mbështetëse të talenteve shqiptare dhe shpesh herë i promovon ato. Së fundmi diva e muzikës pop është shfaqur e veshur nga stilistja me origjinë shqiptare Nensi Dojaka.

Ka qenë vetë Dua, ajo që tregoi veshjen në një postim në rrjetet sociale, ku shfaqet e veshur me një bluze trasparente të zezë.

LEXO EDHE:  Basha dhe krimi duan pushtet/ Nuk kursejnë as gjakun e shqiptarëve

Së fundmi, Nensi ka fituar gjithashtu edhe çmimin e parë ne LVMH 2021 për talentet e reja në fushën e modës. Sot ajo është kthyer në një prej stilisteve më të kërkuara e cila ka punuar me emra të njohur si Bella Hadid, Emily Ratajkowski dhe Kaia Greber./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Na keni çarë…”/ Shqipja e Përputhen nxehet keq me moderatoren, bën të papriturën në mes të emisionit

Publikuar

-

Nga

cna lajme showbizz

Shqipe Hysenaj është një nga ish-konkurrenet më të komentuara të Përputhen.

Shpesh në media është aluduar për lidhje dashurie me ish-konkurrentë të tjerë. Një prej tyre ka qenë  Atdhe Xharavina.E ftuar në emisionin “Shqipëria Live”, ish-konkurrentja e Përputhen, Shqipja, ka dalë nga vetja. Pasi është pyetur për lidhjen e saj me Atdheun, ajo i është drejtuar moderatores, me fjalët ‘na keni çarë kokën…’

“Më keni çarë kokën Erjona. Tani po më bëni të dal jashtë kontrollit. Unë të vij këtu, ti thua lidhje me Atdheun. Me Atdheun s’kam gjë, jemi shokë. Spekulohet me Atdheun, spekulohet me vëllain tim, spekulohet me Sheikun, Atdheu spekulohet me Borën…na keni… nuk e di…ju uroj gjithë të mirat”, tha Shqipja./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Ti e shet veten për 5 mijë lekë”/ Degjeneron debati mes Mikelës dhe Jurgenit

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Një tjetër debat skandaloz është krijuar në emisionin Përputhen. Një prej konkurrentëve, Jurgeni ka ofenduar rëndë Mikelën.

I gjithë debati ka nisur pasi, Mikela ka publikuar disa mesazhe që Jurgeni i ka dërguar në privat.

Jurgeni është shprehur se i ka kërkuar Mikelës takim në mënyrë që t’i kërkojë ndjesë për situatën e krijuar pak javë më parë.

LEXO EDHE:  Skandali me inceneratorët/ Basha nuk i ndahet: Edhe këtë javë Rama i dha 800 milionë lekë

LEXO EDHE:  Programi ekonomik i PD/ Rrushaj tregon “planet”, çfarë do të përfitojnë shqiptarët

Nga ana tjetër, Mikela ka thënë se për të nuk vlen asgjë. Pas kësaj, Jurgeni ka kaluar në ofendime duke iu thënë Mikelës së e shet veten për 5 mijë lekë./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Nuk ke për tu bërë kurrë as euro-deputete as euro-ministre”/ Arian Konomi nuk fal Ritvanën: Boll me gënjeshtra

Publikuar

-

Nga

Acarohet Arjan Konomi/ “Nuk dua ta dëgjoj më këtë në emision”

Konkurrentët e Përputhen vijojnë të thyejnë rregullat e emisionit. Disa prej tyre janë takuar jashtë emisionit duke shkaktuar kështu shumë debate dhe dyshime mes tyre dhe konkurrentëve të tjerë.

Dy prej personazheve që kanë thyer më së shumti rregulloren janë Ritvana dhe Argjendi,pasi dyshja kanë shprehur se janë takuar disa herë jashtë emisionit, edhe pse nuk lejohet diçka e tillë. Sot Jurgeni ka treguar se Ritvana dhe Argjendi janë takuar sërish prapa kamerave.

LEXO EDHE:  Publikohet renditja/ Ja se sa vlen pasaporta shqiptare

LEXO EDHE:  Sherr mes të burgosurve shqiptarë dhe atyre italianë/ Një i plagosur në gjendje të rëndëOpinionisti Arian Konomi ka reaguar pas kësaj shkelje rregulloreje nga ana e konkurrentëve dhe i është kthyer Ritvanës duke i thënë se e ka tepruar me gënjeshtra. Madje Ariani i ka thënë se kështu nuk mund të bëhet as eurodeputete apo euroministre, pasi nuk arrin të respektojë dot dy rregulla./ CNA.al

LEXO TE PLOTE