Connect with Us

FOTOT- Marina Vjollca “thyen” heshtjen/ Zbulon nëse do të jetë pjesë e Klanifornia

Showbizz

FOTOT- Marina Vjollca “thyen” heshtjen/ Zbulon nëse do të jetë pjesë e Klanifornia

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Marina Vjollca është një nga moderatoret më të komentuara të momentit. Bukuroshja e ekranit  është në pritje të ëmbël, ndërsa ka thyer heshtjen duke bërë të ditur se do të jetë pjesë e Klanifornias edhe këtë sezon.

Moderatoren nuk e ka penguar aspak shtatzënia për të moderuar shown e humorit Klanifornia, e cila do rikthehet sonte në ekran.

LEXO EDHE:  “Je bekimi i jetës”/ Me videot e veçanta Luana uron Marinën për ditëlindjen

Së fundi ajo ka publikuar disa foto ku shihet edhe looku që do të ketë mbrëmjen e sotme. Me një fustan të bardhë, nga firma e njohur Elisabeta Franchi, Marina shkëlqen teksa tregon edhe barkun e rrumbullakosur.

Kujtojmë se moderatorja ende nuk ka bërë të ditur asnjë detaj rreth fëmijës apo pritjes së ëmbël./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

WOW-Si një lule/ Bora Zemani zbulon se si do të duket mbrëmjen e sotme në Përputhen Prime

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sonte do të jetë mbrëmja e dytë e Përputhen Prime. Herën e kaluar moderatorja Bora Zemani i la të gjithë “gojëhapur” me pamjen e saj, por këtë herë do të shfaqet me një pamje edhe më të freskët.

Në një video të publikuar në Instagramin e saj, Bora zbulon “lookun” e mbrëmjes.

Ajo mban të veshur një fustan jeshil me lule shumëngjyrëshe. Në fund të videos, Bora nuk nguron të realizojë edhe disa poza kur përveçse e ëmbël duket dhe shumë seksi.

LEXO EDHE:  Moderatorja jep mesazhin për femrat e forta/ Rudina Dembacaj bën komentin epik

LEXO EDHE:  “Zemra, urina ka ngjyrë tjetër”/ Rudina Magjistari këshilla komentueses që e ofendoi

Video ka marrë me mijëra pëlqime e qindra komente në rrjetet sociale./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Fifi ndër më të preferuarat në Big Brother/ Paloma: Duhet patjetër të shkallosh që në ditët e para

Publikuar

-

Nga

cna lajme show

Paloma dhe Ardit Çuni kanë komentuar faktin pse Fifi u zgjodh si një ndër të preferuarat nga banorët e Big Brother.

Ajo mendon se Fifi është përzgjedhur pasi ka vëmendje. Paloma shprehet se Fifi i ka bërë banorët të ndihen keq me ato që ka thënë dhe përsëri është ndër më të preferuarat.

Ta mendosh që Fifi në nerva e sipër, pavarësisht si është Fifi që mërzitet e tjera me radhë, secilit nga këta i ka thënë një fjalë dhe i ka bërë të ndihet keq. Dhe Fifi doli një nga preferencialet, pse? Se ka vëmendje. Domethënë Fifi ,unë e njoh jashtë e di si është Fifi. Ajo 5 minuta i ka dhe pastaj ndryshon disi kthehet.

Por ama duhet të dish një gjë, mua të më thotë dikush që të thyej shishen kokës , ai me mua kurrë  nuk puqet më. Për shembull i vetmi person që, e ndjej që unë ndjej shpirtërisht afër je ti dhe Iliri, që më ka hy shumë në zemër, është Elhaidi, pse patjetër duhet të shkallosh që ditët e para, rri njëherë shif terrenin shif ca ndodh”, është shprehur Paloma./ CNA.al

 

LEXO EDHE:  Mos u habitni nëse e shihni si këngëtare/ Nevina Shtylla e thotë hapur: Ka kohë për të gjitha

LEXO EDHE:  “Zemra, urina ka ngjyrë tjetër”/ Rudina Magjistari këshilla komentueses që e ofendoi 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Rri tërë kohën në gjumë”/ Beniada dhe Fifi sqarohen pas diskutimit

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Beniada Nishani është një ng aperosnazhet e famshëm që është bërë pjesë e Big Brother Vip. Ajo ka tërhequr vëmendjen për natyrën e saj të qetë , por nuk mbetur pa u përfshirë në diskutime.

Modelja pati një diskutim me këngëtaren Fifi përsa i përket bërjes së ushqimit.

E revoltuar pasi nuk e pyetën se për çfarë kishte nevojë, Fifi ka shpërthyer duke iu drejtuar edhe Beniadës se rri tërë kohën në gjumë.

LEXO EDHE:  “Zemra, urina ka ngjyrë tjetër”/ Rudina Magjistari këshilla komentueses që e ofendoi

LEXO EDHE:  Mos u habitni nëse e shihni si këngëtare/ Nevina Shtylla e thotë hapur: Ka kohë për të gjitha

Por pas shoët të së premtes, Beniada dhe Fifi janë sqaruar për diskutimet mes tyre. Këngëtarja zbuloi defektin e saj si dhe problemet me ushqimet, ndërsa Beniada u shpreh se nuk e dinte se ajo ishte alergjike ndaj ushqimeve./ CNA.al

  

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

LEXO TE PLOTE