Connect with Us

Plas në “Përputhen”/ Djemtë në “sherr” për konkurrenten e re

Showbizz

Plas në “Përputhen”/ Djemtë në “sherr” për konkurrenten e re

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Takimi katër minutësh mes Alvisës dhe Taulantit ka shkaktuar një debat shumë të fortë mes djemve të Përputhen.

Një mendim i shprehur nga Argjendi, i cili tha se nuk shkonin aspak pasi, Alvisa ka nevojë për një mashkull që ta vërë përpara, ka shkaktuar regaime nga konkurrentët e tjerë.

Taulanti u shpreh se ishte takimi i parë dhe ishte i emocionuar përballë vajzës, ndërsa pjesë e debatit është bërë edhe një tjetër konkurrent, Eduardi i cili është shprehur se nëse Alvisa do të kishte mundësi për një takim tjetër 4 minutësh duhet të ftonte atë pasi do ta bindte me vepra dhe fjalë.

LEXO EDHE:  Pas ndarjes nga Çimi/ Stela e Përputhen +40 jep mesazhin

Më pas situata është përkeqësuar, duke bërë që Taulanti  dhe Eduardi për pak të fillonin një situatë përtej debatit.

Për të shmangur një përplasje, Bora ka ndërprerë emisionin për të qetësuar situatën e ndezur ./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Jam fejuar kur isha 19 vjeç”/ Argjendi i hap “zemrën” Mikelës

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Argjend Rraçi është një nga konkurrentët e Përputhen  më të komentuar të momentit .

Ai është shprehur se në Përputhen gjendet mes dy vajzave Ritvanës dhe Mikelës. Në takimin e tij me Mikelën, Argjendi rrëfeu edhe një pjesë të rëndësishme të së shkuarës.

Ai tregoi se në moshën 19 vjeçare ka qenë i fejuar me ish të dashurën e tij por që tashmë nuk ka asnjë kontakt me të.Në moshën 19 vjeçare kam qenë i fejuar me një ish të dashurën time. Po kjo ka mbaruar para disa vitesh e nuk kemi më asnjë kontakt“, ka thënë Argjendi.

LEXO EDHE:  Deputetët e PD-së sherr me policinë

LEXO EDHE:  Deputetët e PD-së sherr me policinë

Por në mediat rozë është aluduar se Argjendi vijon të jetë me ish të dashurën e tij. Madje Mikela tha se është parë një foto në verë ku Argjendi ka dhe unazën në gisht.

Nuk është unazë fejese, ajo. Po të doni e sjell këtu në studio. Asgjë që aludohet në portale nuk është e vërtetë. Lidhja ka mbaruar dhe nuk kam asnjë kontakt me atë person”, shprehet Argjendi./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Tensionohet situata në “Përputhen”/ Edi dhe Bashkimi përplasen me njëri-tjetrin

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Situata mes dy djemve të Pëpruthen, Eduard Kuçit dhe Bashkim Saitit është tensionuar. Dy djemtë për pak sa nuk janë përplasur fizikisht me njëri-tjetrin.

E gjitha kjo ka nisur nga komenti i Bashkimit për takimin mes Argjendit dhe Mikelës.Bashkimi u shpreh se nuk e besonte aspak takimin mes tyre dhe kjo ka shtyrë Edin të reagojë duke përdorur fjalët “minok”.

LEXO EDHE:  Deputetët e PD-së sherr me policinë

LEXO EDHE:  Deputetët e PD-së sherr me policinë

Fjalët dhe provokimet kanë vijuar mes tyre dhe Edi është ngritur duke u afruar shumë pranë Bashkimit, por në atë moment kanë ndërhyrë konkurrentët e tjerë duke shmangur përplasjen fizike mes tyre./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Vë në gjumë Argjendin dhe flet me ish të dashurin në dhomën tjetër”/ Juli acaron keq Mikelën

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Edhe në puntatën e sotme të Përputhen ka patur debate. Këtë herë në takimin e Argjendit me Mikelën.

Juliani ka komentuar takimin e dyshes, duke thënë se Argjendi është mashkulli perfekt që Mikela mund ta vërë në gjumë dhe të flasë në dhomën tjetër me ish të dashurin.

Argjendi është mashkulli perfekt që Mikela mund të vërë nëgjumëdhe të shkojë në dhomën tjetër dhe të flasë me ish të dashurin”, është shprehur Juli.

LEXO EDHE:  Sherr mes Encës dhe gazetares/ Reagon motra e këngëtares

LEXO EDHE:  “Ju po përbaltni Policinë”/ Zv.ministri debat me Klodiana LalënKy koment i Julit e ka revoltuar shumë Mikelën e cila ka reguar shumë ashpër ndaj tij.

Hera e parë dhe e fundit që përmendet e shkuara ime. U bëre ti një copë kalamani, që nuk ke pikë eksperience, ta përmendësh, more vesh. Se e keni bërë rrugë të gjithë këtë. Mbylle gojën kaq po të them”, ka thënë Mikela./ CNA.al

LEXO TE PLOTE