Connect with Us

“Këtu nuk ka vetëm sportista ka dhe burra”/ Preket konkurrenti i Përputhen

Showbizz

“Këtu nuk ka vetëm sportista ka dhe burra”/ Preket konkurrenti i Përputhen

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Alvisa, është konkurrentja më e re e Përputhen, e cila ka ndezur djemtë e Përputhen.

Bukuroshja nga Vlora, tha se ishte një sportiste dhe që ka luajtur për 7 vite basketboll duke qenë pjesë e një ekipi.

Me hyrjen e saj në studio ka trazuar menëjherë konkurrentët pasi u shpreh se i pëlqenin meshkujt sportistë dhe që mesa kishte parë edhe djemtë aty janë shumë sportistë.

LEXO EDHE:  Françeska Jaçe: Nuk shpenzoj për të brendshme

Kjo ka prekur njërin prej konkurrentëve, Azemin, i cili i është drejtuar vajzës duke i tërhequr vëmendjen.

Azemi u shpreh: “Këtu nuk ka vetëm sportista por edhe burra”.

Më tej Evisa ka sqaruar se ajo tha vetëm tiparet e përgjithshmeqë pëlqen tek një mashkull./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

Dafina Zeqiri shuan kuriozitetin e fansave/ Publikon fotot nga fëmijëria

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të pëlqyera të momentit. Ajo është komentuar shpesh në media për stilin dhe pamjen e saj.

Së fundi Dafina ka vendosur të shuajë kuriozitetin e të gjithëve, duke treguar disa foto nga fëmijëria, duke zbuluar se si ka qenë në klasën e dytë dhe të gjashtë.

LEXO EDHE:  Çfarë ndodhi me Anën dhe Atdheun pas largimit nga emisioni/ Dyshja sqaron a ka diçka mes tyre

LEXO EDHE:  U kthyen sërish në studio/ Jasmina bën deklaratën e papritur për Andin

Duket se Dafina ka ruajtur të njëtën buzëqeshje si nga fëmijëria.Kujtojmë se këngëtarja po shijon sukseset e hiteve të njëpasnjëshme nga Albumi, “Dafinë Mo”j, në të cilin ka përfshirë edhe bashkëpunime me shumë artistë të njohur shqiptarë.

Por më i veçanti është dueti që ka bërë me nënën e saj./ CNA.al

 

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-WOW-Me flokët e prera shkurt/ Xhensila Myrtezaj mahnit me pamjen e re

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të dashura dhe të njohura të showbizit shqiptar.

Pas hitit me reperin Lumi B, duket se këngëtarja ka përgatitur një tjetër surprizë për fansat e saj.

Së fundi ajo ka publikuar disa foto në rrjetet sociale, ku ka mahnitur të gjithë ndjekësit me pamjen e re.

LEXO EDHE:  Çfarë ndodhi me Anën dhe Atdheun pas largimit nga emisioni/ Dyshja sqaron a ka diçka mes tyre

LEXO EDHE:  Përballja me Antonelën/ Fansat “shpërthejnë” ndaj Mevlanit: Je zeroE mbuluar me gurë të shëndritshëm në pjesën e sipërme, me flokët e prera shkurt, Xhensila duket shumë ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim.

“Durim”, shkruan ajo krahas fotos, duke nënkuptuar se një projekt është rrugës./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Prej muajsh të ndarë/ A mendon më Ledjana për Mevlanin?

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Edhe pse tashmë u bënë kohë që janë ndarë, fansat nuk reshtin së pyeturi Ledjanën në lidhje me Mevlanin. Së fundi Ledjana ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit, ku një prej tyre e pyet nëse mendon për Mevlanin.

Ledjana është shprehur se nga mëngjesi deri në darkë është aktive me punë dhe nuk ka kohë të mendojë për askënd.Ajo shton se ka shumë persona që i ka larg për momentin dhe nuk di se kë të mendojë më përpara.

LEXO EDHE:  Mevlani më i lumtur se kurrë/ Kush është vajza që i ka vjedhur zemrën

LEXO EDHE:  Plas keq sherri mes Lefter Maliqit dhe Çupit/ “Budalla, pederast i blerë, pis”

Unë nga mëngjesi deri në darkë e aktivizoj veten me punë dhe angazhime në mënyrë që të mos kem kohë për të menduar për askënd. Hmmm nëse do të ishte si thua ti fatkeqësisht të gjithë personat që i dua ikam larg për momentin. Ndaj se di kë të mendoj më përpara”, shkruan Ledjana./ CNA.al

LEXO TE PLOTE