Connect with Us

Infermierja seksi që “tërboi” djemtë e Përputhen/ Fotot më të nxehta të brunes bukuroshe

Showbizz

Infermierja seksi që “tërboi” djemtë e Përputhen/ Fotot më të nxehta të brunes bukuroshe

Publikuar

-

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Iarda Shahllari, 28 vjeçarja që punon si infermiere në një qendër estetike, është konkurrentja më e re e Përputhen në sezonin e tretë.

Një ditë më parë ajo u prezantua me djemtë në Përputhen, të cilët u dukën shumë të lumtur me ardhjen e saj.

Ada trazoi menjëherë ujrat në Përputhen ku u shpreh se nuk e kishte problem nëse do të dilte me një djalë 20 vjeçar.

Kjo shkaktoi shumë diskutime në studio ku kishte konkurrentë që nuk e besuan.

LEXO EDHE:  Albano Bogdo: Luanën nuk e njoh edhe sikur ta shoh në rrugë

Po megjithatë, ajo u shpreh në fillim se i kishte parë djemtë nga jashtë dhe kishte nisur një pëlqim për njërin prej djemve, që sipas zgjedhjes së saj ishte Eduardi.

Nuk e dimë se si do të vazhdojë rruga për dyshen në Përputhen, këtë do ta shohim në puntatat në vazhdim.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më seksi të bukuroshes së Përputhen që mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show
Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania

Komentoni

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *

Showbizz

“Kokë e këmbë” i marrosur pas konkurrentes/ Bajo surprizon Adën me një darkë romantike

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Bajo nuk ndalet së na surprizuari. Pas buqetës gjigante me trëndafila të kuq, arushin, Bajo e ka surprizuar Adën me një darkë shumë romantike.

Bajo kishte zgjedhur t’i shtronte rrugën me petale trëndafilash dhe qirinj.Ai e vuri veten në shërbimin e saj, duke treguar edhe vlerësimin maksimal ndaj Adës.

LEXO EDHE:  VIDEO-Në prag të 40-vjetorit/ Kim Kardashian realizon fotot më seksi të mundshme

Ky takim ka shkaktuar shumë debate në studio, pasi vajzat mendojnë se ai po i bën gjithë këto gjeste për të rënë në sy të vajzave të tjera./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“O zemër, o shpirt”/ Bajo “çmendet” pas Adës, e ngre në krahë

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Sot po transmetohet takimi i Bajos dhe Adës. Që në pjesën e parë të takimit, Bajo ka treguar se është i marrosur pas Adës.

Gjatë takimit ai e mbulon me komplimenta, i drejtohet me shprehjet e dashurisë, zemër, shpirt.Madje në fund të takimit të parë, Bajo e ngre në krahë dhe tenton të afrohet edhe më shumë me konkurrenten.

LEXO EDHE:  Vera Grabocka ka hedhur Brunon e “Përputhen” në gjyq?/ Si qëndron e vërteta pas këtij lajmi

LEXO EDHE:  VIDEO-Në prag të 40-vjetorit/ Kim Kardashian realizon fotot më seksi të mundshme

O zemër, o shpirt, sa e mirë je. Je si princeshë dhe princeshat puthen në ballë”, i thotë Bajo Adës në takim./ CNA.al

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Po krijohet çifti i parë në Big Brother Vip?/ Beniada tregon mashkullin e saj ideal

Publikuar

-

Nga

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Beniada Nishani është modelja seksi, e cila është bërë pjesë e realityshowt Big Brother Vip.

Që në hyrje të saj ajo shfaqi një afrimitet mjaft të madh me njërin prej banorëve, këngëtarin Ardit  Çunin.

Gjatë një bisede, me banorë të tjerë ajo ka treguar se ndihet shumë rehat dhe komode pranë Arditit, pasi nuk e bën të ndihet në siklet dhe mund të flasë lirshëm me të.

Ndërkohë balerini dhe koreografi Ilir Shaqiri e pyet përsi është mashkulli i saj ideal dhe ajo i përgjigjet se mashkulli i saj duhet të jetë ironik, që nuk i merr gjërat shumë seriozisht.

LEXO EDHE:  Bjondina me trupin më perfekt në botë/ Njihuni me Cindy Prado, modelja që “ndez” meshkujt me fotot e saj

LEXO EDHE:  Këngëtarja shqiptare që bën jetë luksoze/ Morena Taraku "tërbon" meshkujt me fotot me bikiniMe Arditin jam shumë rehat. Është shumë i thjeshtë. Është me këmbët në tokë. Flas lirisht me të. Nuk të bën të ndihesh në siklet”, shprehet ajo.

Ilir Shaqiri: Si duhet të jetë mashkulli jot ideal?

Beniada: Ironik, që nuk i merr gjërat seriozisht. Nuk më pëlqejnë ata që dëgjonë të shikojnë”, shprehet Beniada./ CNA.al

LEXO TE PLOTE